Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt mondják a nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják a nem túl sikeres embereknek, hogy adják lejjebb igényeiket ők ezt megtették és boldog párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy akik szinteznek, pontoznak, átlag alatti, felettiznek (ez egyébként mind relatív) azok lejjebb adták e és, ha igen akkor jó kapcsolatban élnek, kívánják a partnerüket? Könnyű ilyen olcsó tanácsokkal jönni, de nem ártana először a maguk háza táján söprögetni.
2023. jan. 22. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálom mikor tróger bácsikák, vagy igenytelen fogatlan műveletlenek nyomulnak rám, és nem veszik észre magukat hogy más bolygók vagyunk.
2023. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Pedig nagyon zavaró ha tanulatlan 35-40 éves kisnyugdíjasok zaklatnak. Vagy mamahoteles 36-30 asok pocakkal mikor én 24 éves vagyok és karcsú.
2023. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az igényeimből adtam le, hanem magamat igazítottam hozzá. Kondizás, plasztika. Tudod a siker nem hullik az öledbe.
2023. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság olyan világ van , hogy a férfi is nő is megél egyedűl. Szóval ha senki nem felel meg a minimál követelménynek akkor nem semmi gond.
2023. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell leadni, de akkor egyedül maradsz.
2023. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

"36-30 asok pocakkal"



Ha terhes T-Mobile elofizeto vagyok, akkor az baj? :)



38F incel

2023. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lejjebb adtam, hanem sosem voltak magasak az igényeim.


Az első barátom így visszanézve egy idióta volt.


A második srácban az vonzott, hogy okos és családcentrikus, nagyon jó ember volt. Viszont nem volt közös bennünk. 1,5 évig voltunk párkapcsolatban úgy, hogy a második hónapban már azon gondolkodtam, hogy nem lenne-e jobb, ha szakítanánk, mikor kiderült kire szavazott. (Ő nagyon migránsellenes volt, nekem meg egy teljesen magyar nagyszülők nincs, anyum és én is kettős állampolgárok vagyunk).


A harmadik srác lett a férjem, mert valamiért bejöttem neki. Én nem jósoltam sokat a kapcsolatunknak, de mivel a legjobb barátom volt egyetemen és a barátságunknak már úgyis lőttek, mikor bevallotta, hogy szeret, így gondoltam, hogy próbáljuk meg a kapcsolatot. Ez 10 éve volt, most várjuk az első gyerekünk.


Viszont az összes kapcsolatomban fejlődtem és tanultam valamit, magamról , arról, hogy mivel tudnék kiegyezni és milyen párt szeretnék.

2023. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem elegem lett a párkapcsolatokból, és bizonyos értelemben lejjebb adtam az igényeimet - ha nem is tudatosan.


Kizárólag barátság extrákkal kapcsolatra vagyok hajlandó, mert azok a férfiak, akik nekem minden tekintetben bejönnek, nálam szociálisabb, nyitottabb lányokkal szoktak együtt lenni. Nekem maradnak azok a pasik, akik jóképűek és vonzóak, de intellektuálisan nem sokat nyújtanak.


A kérdésre válaszolva pedig teljesen jól megvagyok.

2023. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zowie ***** válasza:
100%
6-os vicces volt, jót röhögtem. Minek kell lepontozni?
2023. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. Én legalább is. Most mi jobb? Egy nagyon jóval együtt, aki nem a te szinted, de fergetegesek lehettek együtt, vagy egyedül? 😃


Régen azt hittem nem tudnék együtt lenni olyannal, aki nem zseni. Aztán jöttek átlagos IQ emberkék olyan szeretettel és értelemmel, ami kikukázta ezt a baromságot. -1 elvárás. :))

2023. jan. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!