Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik olyan tanácsokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik olyan tanácsokkal látják el a hozzám hasonlóan nem túl sikeres férfiakat, hogy "add lejjebb", azok tényleg megtették már ugyanezt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ők szintén meghoztak-e egy ilyen nehéz döntést és miben változott meg az életük? Netán meg sem próbáltak érdemben változtatni magukon? Vagy csak megkeseredve, névtelenül Így vezetik le a frusztrációjuk? Minden ronda, de ezerrel a változáson munkálkodó férfiként roppant mód érdekelne.

2022. jún. 26. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk itt mindig azt ajánlottam a rinyáló férfiaknak, hogy magukon javítsanak és reális elvárásaik legyenek. Ezt én is megtettem. Lejjebb nem adtam.
2022. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Én csak megnéztem, hogy valóban a külsőm-e a probléma. Azelőtt nagyon szép nőknél próbálkoztam, aztán amikor elegem lett az elutasításokból, meg a fejem is tele lett az önbizalom/humor/intelligencia hazugságokkal, akkor poénból megnéztem mire megyek, ha szintemen levő nőknél próbálkozom. Gyerekjáték lett volna mindegyik. Gusztusom nem volt hozzájuk, még ahhoz se, hogy megdugjam őket, de játszi könnyedséggel összeszedhettem volna ezeket. Egyik eléggé meg is alázkodott, meg aztán én is elkezdtem alázni őt, de ez már egy másik történet... Azóta inkább nem foglalkozom nőkkel, nekem ennyi haszna volt, hogy "leadtam a szintet". Jó 11-12 éve ennek már.
2022. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
2-es akkor nem voltak hazugságok, és valóban működik, hogy add lejjebb a szintet. Erre némi kompromisszum készséggel boldog is lehetnél, ezzel szemben 12 éve a 4 falat nézed, hát okos nem vagy.
2022. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

#3


Lehet érdemes lenne még egyszer elolvasnod amit írtam. Nem működik, ha működne szép nők is leállnának velem. Nem tették (megjegyzem joggal, hülyék lennének egy rondával). Amúgy nagyon jó életem van, sokat keresek, drága hobby-kra futja, sokat utazom (utaztam COVID előtt) szóval nem csak a 4 falat bámulom ;). Nők meg azt csinálnak, amit akarnak.

2022. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Van két ilyen 30 éves ismerősöm:

Máté kb. 65 kg, összejött egy 90 kilós láncdohányos csajjal, ő is elkezdett cigizni, és ma már ez az élete, hogy együtt, meg a lúzer haverjaikkal cigizgetnek, sörözgetnek...

Bálintnak volt egy aranyos, bájos barátnője (tényleg tündéri volt), aztán évekig semmi, majd összejött egy ilyen full életképtelen link ribivel, aki sose dolgozott (meg hát úgy mindenre alkalmatlan).


Nem volt jobb, látszatra elvannak, de szerintem egyikük se boldog.

2022. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#1: És sikerrel jártál, miután tettél magadért?
2022. jún. 26. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tettem meg. Addig edzettem amíg legalább normális súlyhatárba kerültem. Lett is vonzó barátnőm!


2 lehetőség van!


1, valtoztatsz magadon

2, nem csinálsz semmit de leadod az igényeket és összejösz egy ronda dagi csajjal.

2022. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező!


Ez úgy igaz, hogy mindenkinek van egy osztály besorolása nők terén , és férfiak terén.

Nekem is van egy nő típus amelyik annyira tetszik, hogy beleborzongok, ha meglátom, de náluk esélyem egyenlő a nullával.

Viszont, azt észrevettem, hogy van egy nő réteg, nem akarok csúnyát írni, de így érthetőbb, egy egyszerűbb réteg, akik ha meglátnak, szinte csillog a szemük.

Csak sajnos ezeket a lányokat még bottal sem! Ami engem illet.

Akkor inkább marad a magány.

F.

2022. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!