Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt mondják a nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják a nem túl sikeres embereknek, hogy adják lejjebb igényeiket ők ezt megtették és boldog párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy akik szinteznek, pontoznak, átlag alatti, felettiznek (ez egyébként mind relatív) azok lejjebb adták e és, ha igen akkor jó kapcsolatban élnek, kívánják a partnerüket? Könnyű ilyen olcsó tanácsokkal jönni, de nem ártana először a maguk háza táján söprögetni.
2023. jan. 22. 07:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én pl. adtam le igényekből, és lett belőle egy kifejezetten jó hosszú távú kapcsolatom (az utolsó egy évben megromlott, és már nem vagyunk együtt, de az első 5-ben nagyon jó volt).


Amúgy meg azért bizonyos szint fölött / alatt nem relatív a szintezés, mert van egy ún. közízlés... persze, ettől bizonyos emberek ízlése eltér, de vannak olyan nők és férfiak, akik a többségnek kellenének (és ez vonatkozik szépségre, személyiségre és / vagy vagyonra is). Azért az kijelenthető, hogy ilyen szempontból a 22 éves jól kereső, csinos fitneszmodell nem egy szint a rá nyáladzó 50es csóró pocakos kirohadt fogú pasassal (akármennyire okosabb valamilyen témában, mint a modell, vagy a modellnek tetsző jó kiállású vállalkozó, pl.).

2023. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!