Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/379 A kérdező kommentje:

#148


Egymás közt barátnőkkel persze, meg itt anonim oldalon megy az igazság, de a való életben más terepen nem. Ott megjátszátok magatokat mivel tudjátok, hogy más is látja-hallja/látni-hallani fogja.

2023. febr. 2. 16:55
 152/379 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt hiszed, hogy jóképű, vonzó, sportos férfiak között nincs olyan, aki kedves, jó humorú, jó beszélgető partner?!? Ne nevetess már. Ráadásul te ezekből egyik se vagy az itteni gusztustalan viselkedésed alapján. Teljesen egyértelmű, hogy egy vékony, csinos nő inkább választja a kedves, jó humorú ÉS jóképű, sportos férfit egy elhízott, sörhasú, átlag alatti pasi helyett. Ahogy neked fontos a külső és vannak elvárásaid (bár mire fel, mikor külső én semmit nem tudsz ezekből hozni), úgy a nőknek is vannak, ha tetszik ez neked, ha nem.
2023. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/379 anonim ***** válasza:
100%

"De nem bújik minden bokorban jóképű férfi, főleg nem olyan aki kedves és nem csal meg. Ritka mint a fehér holló."


Én találtam magam mellé ilyen férfit. De még ha nem lenne ilyen párom, akkor is inkább lennék egyedül, ameddig nem találok külsőre ÉS belsőre is szerethető férfit. Egy pillanatra sem érdekelne, hogyan erőlteti magát rám egy hozzád hasonló, elküldeném a halál fszára.

2023. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/379 anonim ***** válasza:
100%

#140

De a kérdéseid konkrétan nem akarnak semmit megtudni, hanem mindig arra irányulnak, hogy a nők miért olyanok, amilyenek. Miért úgy döntenek, ahogy? Miért nem kellesz a szép vékony nőknek, ha te ilyen és ilyen vagy?


Összefoglalva és dióhéjban erről szólnak a kérdéseid.

2023. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/379 anonim ***** válasza:
100%
A jóképűség egyáltalán nem egy kőbe vésett, objektív dolog, sőt! Szubjektív, kinek mi a jóképű. Ízlés, nem tudom hallottál-e már róla. Aki nekem tetszik, az nem feltétlen tetszik X-nek, Z-nek meg Y-nal és fordítva. Megannyiszor jött már fel a téma különböző helyeken, hogy egyik barátnőm odaszólt nekünk milyen jól néz ki az a srác. Mi meg csak néztünk, hogy mi van?? Ő állította, hogy az egy tök jóképű srác, mi meg állítottuk, hogy tök átlagos. Szóval köszi, de nem kell helyettünk eldöntened, hogy ritka, mint a fehér holló, mert egyáltalán nem ezt tapasztaljuk. És meg ne haragudj, de 0 kapcsolattal a hátad mögött vicces, hogy te osztod az észt. Itt sztem kb mindenki több tapasztalattal rendelkezik nálad és valahogy az nem egyezik a te elképzelt vilagoddal. Minden barátnőm kedves és jó fej sráccal van együtt és mindegyik szerint jóképű a párja. Az, hogy te totálisan felszínes vagy és csak az adoniszokat tartod jóképűnek, legyen a te bajod
2023. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/379 A kérdező kommentje:

#152


De van, csak ritka mint a fehér holló.


#153


De te nem nézel ki úgy ahogy elvárom, így irreleváns.


#154


De, megakarnák tudni az igazságot a nőktől, csak nem azt írják pár kivétellel.


#155


De igen az, vannak benne szubjektív tényezők, de ha 100 embert megkérdezünk 1 adott illető kapcsán mindig kiderül mi az igazság. Az, hogy valaki jóképűnek vagy szépnek hiszi/hívja feleségét/férjét attól még nem lesz az a nagyközönség előtt.

2023. febr. 2. 17:06
 157/379 anonim ***** válasza:
100%

#144

154 vagyok.


De ennek amúgy mi értelme van, hogy mindig leírod, hogy ilyen és ilyen vagy, ezzel meg azzal rendelkezel, és ennek ellenére miért nem kellesz a szép nőknek? Ez a központi probléma, a többi csak az extra mázat alkotja ezen a központi kérdésen.

Szóval de, pontosan ugyanazt akarod mindig megtudni, hogy te ilyen és ilyen vagy, és ennek ellenére miért nem kellesz a szép nőknek.


Leírom én is utoljára, amit már írtam kétszer is: lehet, hogyha lefogynál és többet tennél a külsődért, akkor se biztos, hogy sikered lenne a kiszemelt célcsoportnál, de az esélyeid nőnének. Tegyél érte te magad is! Növeld a esélyeid azzal, hogy többet ráfordítasz a külsődre! A siker nem garantált, de az esélyek nőni fognak, ez a LÉNYEG, ezt kéne tenned.

Mert ugye mindig azzal érvelsz, hogy nem biztos a siker úgy sem, ezért felesleges többet áldozni a külsődre.


F

2023. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/379 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, erre most az a válasz fog jönni, hogy te magas pozícióban vagy, sikeres vagy, ezért úgy igazságos, hogy a nő a szépségét nyújtja, és így egálban lesztek.

De ha te tényleg egy racionálisan gondolkodó ember lennél, akkor úgy gondolkodnál, hogy a sikerért megtennéd a lehető legtöbbet. Vagyis, áldoznál a külsődre, ezzel egy lépéssel közelebb érnél a célodhoz. Ez lenne a racionális magatartás.

Hajrá!

2023. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/379 anonim ***** válasza:
100%

"De te nem nézel ki úgy ahogy elvárom, így irreleváns."


Pont úgy nézek ki, hogy minden további nélkül megtehetem, hogy rá se nézzek egy 170 cm magas, 100 kiló körüli "férfira", hanem bármelyik ujjamra kapok 10 jobbat.

2023. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/379 A kérdező kommentje:

#157


Ha ledobom a pocakot akkor talán attól jóképű férfi leszek átlagos arcú férfiből?

2023. febr. 2. 17:26
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!