Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/379 anonim ***** válasza:
#270! Na, látod, ez sose fog megtörténni csak prostikkal. Sok sikert és pénzt hozzájuk!
2023. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/379 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy igaz, ahogy a 268-as mondja.

Aki csak prostikkal volt életében, az lehet, hogy tényszerűen nem szűz, de úgy tekintenek rá.

Te bizony szűz vagy az emberek szemében.


Mellesleg pedig elég sok példa van, amikor átlag külsejű embereknek jó nőjük van. Pláne a magas beosztású, gazdag embereknek.

Ha neked korábban átlag feletti külsőd volt, ahogy említetted, emellett gazdag vagy és így maradtál szűz, akkor veled valami kva nagy gáz van faszi.

2023. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/379 anonim ***** válasza:
100%

Illetve, ahogy a 269-es mondja.

Soha a büdös életben nem voltál még párkapcsolatban, és így osztod az észt a nőkről.

Fogalmad sincs, hogyan kéne viszonyulni egy nőhöz.

Márpedig a csinos, vékony, fiatal nők elvárási még sokkal magasabbak, mint egy átlagosabb nőé.

A nőt meg is kell ám tartani, nem elég nagy nehezen felszedni.


Ez a te karmád, amiért istennek képzeled magad.

2023. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/379 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én őszintén sajnállak, kérdező. Borzasztó lehet mikor valaki ennyire sokat képzel magáról és ennyire magányos. A sör meg az étel lehet jól esik, de nem kérdezi meg milyen napod volt, nem lep meg szülinapodra, nem visz meleg teát az ágyba ha lázas vagy. Marhára változtatnod kellene a hozzáállásodon ha nem egyedül akarsz megöregedni.
2023. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/379 anonim ***** válasza:
100%
sosem láttál még pinát!
2023. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/379 anonim ***** válasza:
2023. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/379 anonim ***** válasza:
2023. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/379 anonim ***** válasza:

Hehe, pont ezt olvastam 😁

Bár ez talán kivételesen nem az övé, de nekem is ez volt az első gondolatom xd

2023. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/379 anonim ***** válasza:

#278! De, olvasd el a kommentjeit.

#277

2023. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/379 anonim ***** válasza:
100%

#279

És tényleg ő! A 3. oldaltól vált egyértelművé nekem is.

Először csak az első kettőt néztem.


Most pedig jöjjön két OBJEKTÍV bizonyíték az alkoholizmusára és a kövérségére. Hiába állítja az ellenkezőjét, a tényszerű eredmények mást mutatnak.


1. Téved a koma, orvosilag nézve ő alkoholistának számít, jól mondták a kommentelők.


"Kóros ivás:

Ha valaki az imént említett szociális (társasági) ivást meghaladó módon fogyaszt alkoholt, azt már kóros ivónak nevezzük.

A kóros ivásnak két jellegzetes formája van: az egyik az úgynevezett „TV-ivás”, amely gyakori, heti több alkalommal, vagy akár mindennap történő ivást jelent. Munka után otthon 2-3 sör vagy fröccs, vagy munkatársakkal italozás hazafelé menet stb. Ha ezt valaki szóvá teszi, ezek az ilyenkor elhangzó jellegzetes magyarázatok: „Kell egy kis lazítás, nekem ez jár, én ezt megérdemlem, különben is mi a probléma? Megkeresem a rávalót stb.”

A kóros ivás másik formája a „probléma ivás” amikor az érintett vélt vagy valós problémákra hivatkozva iszik, és teszi ezt olyan meggyőzően, hogy a környezetében élőkből is megértést, elfogadást, sajnálatot, együttérzést vált ki."


Shrek egyértelműen "TV-ivónak" számít, a magyarázataival együtt.


2. Kiszámoltam a BMI értékét is (31 év, 170 centi, 100 kiló). A BMI érték az alábbit eredményt mutatja:

"A BMI-eredmény megértése (Elhízott)

Elhízott BMI tartomány: 30 felett


Azt javasoljuk, hogy forduljon orvoshoz, mielőtt bármilyen jelentős változtatást kezdeményezne étrendjében és edzési tervében."


Hivatalosan, objektíven nézve tehát kóros ivónak és elhízottnak számít. A számokkal nem tud vitatkozni, bár úgyis tovább fog erősködni.

2023. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!