Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/379 A kérdező kommentje:

#306


Úgy, hogy korai gyerekkorom óta folyamatosan sportoltam mondhatni napi szinten kb. 20 éves koromig, utána meg ha nem is napi szinten de heti többször még olyan 26 éves koromig. Ez kialakít egy olyan vázizomzatot amivel sose fog olyan ember rendelkezni aki nem edzett és sportolt annyit mint pl. én.


#307


Itt a ti állításaitokkal van gond legtöbbször, ezért is könnyen nyerem meg a vitát, hiszen amikor leírom, hogy 1+1 az 2 és jön a válasz tőletek, hogy nem mert 3, akkor elég könnyű dolgom van.


#309


Megmondtam, hogy nem a celebségüket miatt linkeltem ezen nőket csak azért mert legtöbben ismerik őket vagy könnyen kereshető. Tisztában vagyok vele, hogy ezeknél nem lenne esélyem mivel nekik olyan férfi kell a celebség melett, aki hasonló státuszú vagy közelében van. Nem véletlen a "szakmabeliekkel" jönnek össze legtöbben vagy az ilyen-olyan módon közvetett "főnökükkel". Ezek amelett, hogy jól néznek ki igazi karrieristák, ilyen nő nem kellene nekem.


#310


Mint te meg én köztem körülbelül. Vezető beosztás, jó kereset , illetve egy bérrabszolga.

2023. febr. 7. 15:58
 312/379 anonim ***** válasza:
100%

Ne hasonlítsd már össze a saját, privát kis véleményed matematikailag bizonyított tényekkel. Egyetlen egy valódi tényt nem közöltél még, érvelni nem tudsz, alátámasztani az álomvilágodban megszült - valójában a valósággal köszönővsizonyban sem lévő - "tényeidet" természetesen semmivel nem tudod és akkor te beszélsz itt "fölényes győzelemről". Ne égesd már magad jobban, de tényleg, ez már nekünk kínos. Az nem érvelés, hogy "mert én azt mondtam", se az hogy 5x leírod ugyanazt. Attól még nem lesz és nincs is igazad. Az, aki pedig folyamatosan tagadja a bizonyított tényeket, egy faék egyszerű, ostoba ember. Ez lennél te.


Te tényszerűen alkoholista vagy, ezzel nem tudsz vitába szállni, bármennyire is erőlködsz, számtalan tanulmányt találhatsz, mely ezt alátámasztja. Ugye mi veled ellentétben megalapozott, bizonyítékokkal alátámasztott tényekről beszélünk.

Csak egy a sok közül:

"Az Ontario Research Foundation definíciója szerint, ha valaki naponta csak 60 gramm alkoholt iszik meg, akkor még a biztonságos sávon belül marad, és nem lesz alkoholbeteg. Ezzel szemben, ha 150 grammnyi alkoholt fogyaszt, akkor szinte biztosan szervi elváltozásokat okoz nála az italozás. Az amerikai Addiction Research Foundation szerint egy férfi hetente maximum 120 gramm, egy nő 90 gramm alkoholt fogyaszthat el büntetlenül, de ebből egyszerre, egy alkalommal csak 30-40 grammot ihat meg. Javasolják továbbá, hogy az italfogyasztások között legalább 3 nap szünetet tartsanak."


Te saját bevallásod szerint hétköznap "csak" max 6 doboz sört iszol, péntek-szombat viszont lecsúszik 10-12 is. Ezek az általád leírt infok alapján heti szinten kb megiszol akkor 50 doboz sört. Ha 3%-ost iszol az 50 doboznál 600 g alkohol, ha 5%-osat, akkor pedig 1000 g!!! Azontúl, hogy teljesen nyilvánvalóan és bizonyítottan alkoholista vagy, durván káros is a mennyiség, amit megiszol, nem mellesleg ez a várható élettartom is jelentős mértékben csökkenti. Na de persze nincsen ezzel semmi baj, végül is a te életed, csak nem kell meglepődni rajta, ha értelmes nőnek nem kell egy ilyen káros szenvedélyekkel élő alkesz. Azt még meg sem említettük, hogy az alkohol nagyon hízlal is, hiába sportoltál x éves korodig, ha utána meg éveken keresztül szartál bele, zabáltál össze-vissza, plusz vedelted/vedeled mellé a sört. Mit gondolsz, ha hosszú évekig szarsz az étkezésre és a mozgásra, csak tespedsz a kaanpén, akkor a semmitől megmarad a (nem létezp) izmod? Ez is bizonyítja mennyire sötté vagy. Ez biza zsír formájában rakódik le, rajtad pedig laza +20-30 kg fölösleg van, ami már messze nem a "kis pocak" kategória.

2023. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/379 A kérdező kommentje:

#312


Sosem ittam meg 2 tálcánál több sört még egy héten ami 48, 50-et pláne nem.


Hétköznap 4-6 sört iszok de azt se minden nap.


Pénteken iszok csak meg 10-14 sört.


Szombaton és vasárnap van, hogy nem is iszok, van hogy szombaton ha folytatom akkor még kb 5-6ot megiszok. Vasárnap maximum 6-ot szintén.


Tehát van van olyan hét , hogy csak pár napon iszok.


A vázizom pedig nem tűnik csak úgy el.

2023. febr. 7. 16:59
 314/379 anonim ***** válasza:
100%
vázhájad van neked, nem vázizmod.
2023. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/379 anonim ***** válasza:

"Pénteken iszok csak meg 10-14 sört."


Instant ban.A fele is.

2023. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/379 A kérdező kommentje:

#315


Néztél te már körül a szórakozóhelyeken, hogy mennyit isznak az emberek, na meg a nők?


Sok nő a saját hányásába fekszik az utcán miután nem tartja a limitet.


Én ismerem a saját határaimat.

2023. febr. 7. 18:09
 317/379 anonim ***** válasza:
100%

"Sok nő a saját hányásába fekszik az utcán miután nem tartja a limitet."

Érdekes, én nem látok sok nőt hányásban feküdni az utcán.

2023. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/379 anonim ***** válasza:

313 Érdekes múltkor még arról szólt a kérdésed, hogy van-e olyan nő, aki szereti ha mindennap sörözöl.

Ja, “csak” 6-ot szombaton, “csak” 6-ot vasárnap, “csak” 10-14-et pénteken, “csak” 4-6 hétköznap. Ez még így is jóval a TÖBBSZÖRÖSE a normál alkoholfogyasztásnak, továbbra is alkoholista vagy, plusz durván károsítod az egészséged, bárhogyan is magyarázod.

Az állítólagos izmod pedig igen is leépül az évek alatt, ha literszámra vedeled a sört, mellé zabálod az egészségtelen kajákat és mozogni sem mozogsz, csak döglesz a kanapén. Ennyire senki nem lehet hülye, hogy azt akarja elhitetni bárkivel is, hogy ilyen életmód mellett rá hihetetlen módon zsír helyett izom rakódik vagy hogy éppen a meglévő izmait nem lepi el a zsír. Hagyjuk már, de tényleg.

2023. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/379 A kérdező kommentje:

#317


Akkor menj ki Pesten/bármelyik nagy városban az utcára hajnal 3-5 óra között péntek/szombat esti bulik után pár szórakozóhely környékére és fogsz.


#318


Múlt héten pl. minden nap ittam, van ilyen is. De pl. tegnap nem ittam.

2023. febr. 7. 19:12
 320/379 anonim ***** válasza:
100%

#313! Újabb fölényes győzelem 🤣 Bizonyítékkal alátámasztott tény, kontra, 2 doboz sörrel kevesebbet iszom hetente, tehát nem vagyok alkoholista🤦🏽‍♀️ Mondd, te ilyen ostobának születtél, vagy ez már a többéves alkoholizmusod mellékhatása?

A "vázizomzatod" meg már a viccnek is rossz kategória. Mondtam már, szerezz egy általános iskolai biosz könyvet, mert ugy látszik, már nagyon elfelejtetted. Vagy el se jutottál odáig, mert csak felsőben tanítják.🤷🏼‍♀️

2023. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!