Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
 351/379 anonim ***** válasza:
100%

“Egy szép és csinos nő kell aki azt csinálja amit én mondok és ennyi.”

Biztosíthatlak, hogy olyanod sosem lesz. Szép és csinos nő nem fog egy elhízott átlag alatti faszival összeállni, főleg nem az a szép és csinos nő, akit te annak tartasz. Másrészt a nők emberek, saját akarattal és döntésekkel, nem pedig tárgyak, játékszerek! Vagy épp kutyák, akik azt csinálják, amit te mondasz. Vegyél magadnak gumi nőt aztán neki parancsolgass, az igazi nőket meg hagyd meg az igazi férfiaknak. :)

2023. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 352/379 A kérdező kommentje:

#350


Mi az, hogy nem leszek több? Talán nem leszek több egy árufeltöltőnél aki keres havi 200-300 ezret és semmije nincs?


Én aki emberek felett döntök, olyanok felett mint ő, sokszorosát kapom a fizetésének és sokkal többet megengedhetek magamnak. Az ő fizetését csak ételrendelésre,sörre és cigire költöm el. Mi az, hogy nem vagyok több nála?


NEM egyenlő mindenki, vannak szintek, különbségek. Nálam is van sokkal feljebb amit én elismerek, csak ti nem tudjátok elismerni.

2023. febr. 9. 17:43
 353/379 A kérdező kommentje:

#351


Az igazi férfi pont, hogy én vagyok. Nem a műmájer aki jóképűnek születik és ezért nyílnak előtte a lábak.


Én nem sikeresnek születtem, hanem sikeres lettem magam által.


Az nem dicsőség, hogy jó génekkel születsz aztán bomlanak a nők utánad. Az viszont dicsőség, ha egy férfi mint én 31 évesen olyan vezetői pozicióba kerül saját maga miatt amiben legtöbben csak 40 felett.

2023. febr. 9. 17:45
 354/379 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igaza van a 350-esnek. Az egyik legfőbb problémád az, hogy teljesen el vagy távolodva az emberektől. Nem véletlenül nincsenek neked kontaktjaid, barátaid, barátnőd. 1000%, hogy ez komolyan belejátszik a sikertelenségedbe.
2023. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 355/379 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen gusztustalan, ocsmány, rohadt belsővel nem leszel több. Én a te beképzelt, öntelt, egoista fajtádat semmire nem tartom! Nagyon jó a példa, egy nálad fényévekkel jobb személyiséggel rendelkező árufeltöltőt ezerszer többre tartok nálad, aki csak felvágni, villogni tud meg másokat szarba se venni. Sok ember személyében az ilyen ember egy értéktelen nulla. Ha valóban intelligens lennél, nem csak bekamuznád, akkor magadtól is rájönnél, hogy az élet sokról összetettebb és sokkal többről szól annál, mint hogy ki mit dolgozik. Megbecsülni és tisztelni csak az olyan embert becsülik és tisztelik, aki meg is érdemli. Te messze nem ez a kategória vagy. A munka az életnek csak egy kis része, nyilván mivel te csak itt tudsz állítólagosan ugyebár bármit is felmutatni, így ezzel próbálod folyamatosan kompenzálni, hogy az élet összes többi területén (lásd párkapcsolat, emberi kapcsolatok) egy tripla nagy nulla vagy.
2023. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/379 anonim ***** válasza:
100%

#353

Téged 100%-ban ez határoz meg, hogy az emberek felett állónak érzed magad. Minden önbizalmad alapja ez, kizárólag a "magasan vagyok" szemüvegen keresztül szemléled a világot. Ha nem így lenne, akkor nem kerülne szóba minden oldalon ez a téma legalább egyszer, hanem értelmes viták születnének a kérdéseid alatt. De pont ezért nem születnek, mert minden gondolatod ekörül forog, szinte minden témába belekevered a munkában elért sikereid.

Mást tényleg nem tudsz felmutatni, kizárólag ennek kell mindent meghatároznia az életedben?

2023. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/379 anonim ***** válasza:
100%

353 Te az igazi férfitól olyan messze állsz, mint amennyire messze ide Kína van. Te egy szexista, a nőket és az alacsonyabb pozícióban dolgozókat megalázó, megvető, öntelt, másokban a szálkát is, magadban a gerendát sem, nulla önkritikával rendelkező elhízott alkesz vagy. Írni sok mindent lehet, majd pont egy ilyen agyatlan trollnak fogom elhinni, hogy ő vezető, pláne önerőből. Jó vicc. Az, hogy valaki vezető önmagának lószart nem jelent. Simán lehet, hogy csak úgy benyomták, benyalta magát vagy szimplán hülye, mint a segg, mert ilyen vezetők is akadnak szép számmal. El vagy tajolva.

Attól meg hogy vezetőként dolgozik valaki nem lesz automatikusan vonzó a női szemében, nem lesz értékes tőle a belsőd, sem vonzó a külsőd. Az én szememben a hozzád hasonlókat embernek is alig nevezném, nem hogy férfinak. 🤮

2023. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 358/379 anonim ***** válasza:
100%

#356 vagyok


Hidd el nekem, jó emberismerő vagyok, ha tényleg csak ez határoz meg téged, akkor évek múlva is itt fogod írogatni a kérdéseket. Ha valaki eltávolodik az emberektől, az nagyon nehezen fog tudni visszatalálni hozzájuk. Egy párkapcsolatban ez a szempont még sokkal fontosabb, mintha barátokkal lenne az ember.

Gondold csak el, milyen témáról beszélgetnél egy csinos nővel, hogyha az életed csak annyiból áll, hogy napközben dolgozol, este ide írogatsz (mert ugye nincsenek barátaid, kontaktjaid), hétvégén a sárga földig iszod-eszed-cigized magad. Nem mész kirándulni, sportolni, programozni, nem beszélgetsz barátokkal, stb.

Egyszerűen nem fogsz tudni miről beszélgetni egy nővel, mert ez az életmód jelentősen beszűkíti a gondolatvilágod.


Ha nem akarsz örökre beleragadni ebbe az állapotba, ezeket szerintem alaposan mérlegeld.

2023. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/379 anonim ***** válasza:
100%

“Ez a te véleményed, viszont az igazi férfi én vagyok és nem az, aki jóképűnek születik és ezért mivel neked viszket már ő lesz a férfi.”


Az meg, hogy te vagy az “igazi férfi” pedig a te véleményed, viszont ettől még nyilvánvalóan nem vagy az. Aki ilyen megvetéssel, lekezelően, lekicsinylően beszél számára ismeretlen emberekről az egy undorító véglény. Embernek se nevezném a fajtád, férfinak végképp nem. Btw a 99% itt maximálisan egyetért abban, hogy te minden vagy, csak igazi férfi nem, ezzel szemben te egyedül vergődsz itt h márpedig az vagy… A többség szerint pedig nem, téma lezárva. Senki nem azt mondta, hogy az az igazi férfi, aki jóképűnek születik, értelmező olvasás. Hanem aki képes tisztelni a másikat, van önkritikája, aki tudja mit jelent a szeretet, aki megbecsüli a párját, nem pedig a saját kisebbségi komplexusa miatt folyamat a sárba döngöli!

2023. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 360/379 anonim ***** válasza:
100%
Aha, ha annyira te lennel az igazi férfi (ami nyilvánvalóan NEM vagy), akkor miért is rohadsz egyedül? Miért nem szagul a kutya sem feléd, hmm? Míg a nálad sokkal kevesebbet kereső, átlagos vagy ép azalatti férfiaknak is van boldog párkapcsolatuk. Ja persze, mert egy felszínes, felfuvalkodott, beképzelt majom vagy, aki kívül-belül rohad. Értjük.
2023. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!