Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
 331/379 A kérdező kommentje:

#329


Az már a te hibád ha ennyire gyenge képességű vagy. A legtöbb ember azért megtudja ítélni, hogy nagyjából mennyibe kerül a kocsi. Az igaz, hogy a legtöbb nő a 10 éves prémium kocsikat is újabbnak meg drágábbnak titulálja. De abban biztos vagyok, hogy ha az enyémet látod akkor tisztában vagy vele te is meg mások is akik nem autófanok, hogy ez bizony nem olcsó.


És hiába nem érdekel az autó, tudatalatt akkor is szembesülsz vele, hogy amíg te ott vagy a bicikliden vagy várod a buszt a megállóban a fagyban,hidegben,esőben,melegben addig elgurul melletted valaki egy autóban ami annyit ér mint a kiszemelt kis lakásod.

2023. febr. 8. 17:21
 332/379 A kérdező kommentje:

#330


Az üvölteni az csak egy metafora volt. Én sem szoktam üvölteni, viszont ha hibáznak akkor azt nem engedem el szó nélkül, ha meg sokszor akkor annak következménye is van.


Ezért nem jó ha "barátság" meg ilyen picsi-pacsi viszony alakul ki egy beosztott és egy főnök között mert akkor jön az elnéző modor, a félrenézés a főnök részéről ami árt a cégnek is és a jól dolgozó kollégának is.

Sajnos tapasztalom ezt az egyik társosztályon.


Egy jól dolgozó beosztottat támogatni kell, egy rosszabbul teljesítőt pedig először ösztönözni majd ha nem megy akkor elküldeni. De nem haverkodni vele és félrenézni.


1,5 év alatt 8 embertől köszöntem el és 8 helyett jelenleg 7 ember van a helyükön még is gördülékenyebben mennek a dolgok, mindezt úgy, hogy az egyik 30+ éve volt a cégnél csak a korábban helyemen lévő vezető túl vajszívű volt megválni tőle. Ki tudja az évek során mennyi kidobott pénz volt a fizetése ahhoz képest ha egy normális ember lett volna a helyén. És bizony az ilyen ember a hozzátok hasonló egyszerű alkalmazottak dolgát is nehezíti, mivel dolgozhattok helyette is.

2023. febr. 8. 17:28
 333/379 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem fogom a beosztottjaimmal kitárgyalni ezeket a dolgokat."

Szóval nincs senki más az életedben. Pontosan erről beszélek 🤷🏼‍♀️ Mindennel csak kompenzálsz. Alkohol, habzsidőzsi kaja, drága minden, amit meg tudsz fizetni, mert ennyire futja. Emberi kapcsolatra nem.

2023. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/379 A kérdező kommentje:

#333


Nincs szükségem rá, amire szükségem volna az egy szép és csinos nő.

2023. febr. 8. 17:43
 335/379 anonim ***** válasza:
Attipirni az embereken.. ez az elso nagy hibad.. azt hiszed balanszban vagy de a ki irasod pont azt mutatja hogy nagyon nem..
2023. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/379 anonim ***** válasza:
100%
A szép és csinos nőknek meg nincs szükségük rád. Nehéz felfogni?
2023. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/379 anonim ***** válasza:

Talán van bmw-d de az is németből behozott használt autó. Tehát újonnan max ért annyit, még 30 éve.

Lakásod nincs. Egyetlen felvágás számodra a nyomorék bmw-d, amire minden megtakarításod elqrtad. Meg, hogy valami művezető vagy valami gyárban. xd Téged állatkertben kéne mutogatni. "Nézzétek ezt a majmot!"

2023. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/379 A kérdező kommentje:

#337


Jajj te kis írástudatlan butus biorobot. 30 éve nem ért 30+ milliót egy BMW, de hát honnan is tudhatnád a kis garzon albérletedből fröcsögve.

2023. febr. 8. 19:48
 339/379 anonim ***** válasza:
100%

Annyira vakon vagy, hogy az már nekem fájdalmas.

Én is és meg egy rakat nőtársam mélységesen leszarja milyen kocsi van az elhízott segged alatt, mert egyszerűen annyira nem érdekelnek az autók, hogy azt el nem tudom mondani. A világon semmit nem vált ki belőlem egy “menő” autó. Várjunk nem igaz, mert a BMW-Merci-Audi hármas valahogy akaratlanul is negatív érzéseket vált ki, bármiféle incidensem volt eddig sok-sok év vezetés alatt az utakon, abból a 99% eme 3 márkája egyikéhez köthető. Nem, azt sem tudom mennyibe kerül, max annyit, hogy biztos nem olcsó, de max eddig foglalkozom vele (általaban ennyit sem) aztán megyek tovább a dolgomra.

Egyetlen ember típus van, akitől kifejezetten forog a gyomrom, akivel még csak baráti szinten sem lennék hajlandó váltani 3 szót sem, az pedig pont a te beképzelt, tahó fajtád. Aki azt hiszi azért, mert ő bizonyos pozícióban dolgozik magas fizuval már jogában áll másokat lenézni, megvetni, leszólni, lekicsinyleni. Aki az ég világon semmi mást nem tud felmutatni, mint hogy “ilyen autóm van, meg olyan fizum”. El nem tudom mondani az ilyen ember mennyire visszataszító sokak szemében. Nem, nem az hogy ő többet keres vagy “menőbb” autója van, nem sajnálom tőle, de aki emellett nem tud megmaradni ember és mindenkit lenéz maga körül és minden gondolata e körül forog meg azt hiszi ő bárkitől is többet ér emiatt, na az undorító. Lehet bármilyen autód és bármennyi pénzed, attól még az élet többi területen egy 0 vagy. Emberileg meg egyenesen tripla nulla. Ha annyira vered magad a szaros kocsidra, akkor tessék, dugd meg azt. Kipufogóba nyomtathatod, sok boldogságot.🤦🏻‍♀️ Csak megsúgom: az autód (és a pénzed) nem fog sem szeretni, sem tisztelni, nem fog vigasztalni, nem lesz melletted a nehéz időkben stb stb. Inkább keressen kevesebbet a párom, semmint többet keressen, de cserébe egy ilyen jellemtelen szar legyen, aki nem tisztelt, aki lenéz es nem kezel egyenrangú félként. Hálistennek én nem is szorulok arra, hogy naponta itt sírjak, hogy a kutyának nem kellek, mert van egy jóképű (nem csak szerintem, mások szerint is) férjem, aki tisztel, szeret és megbecsül engem. Pénzért NEM lehet szeretet venni, sem tiszteletet. Bár te azt sem tudod mit jelentenek ezek a fogalmak, szóval tök mindegy.

2023. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/379 anonim ***** válasza:
100%

Szóval... nem nézel ki jól, alkohollal és dagadra zabálással tompítod magad, nincsenek barátaid, szociális életed, és soha nem alakítottál ki semmiféle kapcsolatot nővel anyukádon kívül, amiért ne fizettél volna. Ez baromi szánalmas. És láthatóan nyögöd is az árát, mert fogalmad sincs, milyen egy emberi kapcsolat, és folyton itt vered a segged a földhöz, hogy de neked van pénzed, nekünk nincs, bibibí (bár ez x, hogy honnan veszed, ki mennyit keres, milyen pozícióban van, vagy hogy néz ki), szóval te egálban vagy egy bármilyen neked tetsző nővel.

Őszintén, ha nem lennék lusta (bár valójában csak szimplán van jobb dolgom, mint a kérdéseidet fugyelni, és alájuk írni rendszeresen), akkor minden kérdésed alá kielemezném, hogy a legnagyobb büntetés számodra az lenne, ha végre nem írna senki, amint rájön, hogy a te kérdésed. Ugyanis jelenleg ez az egyetlen platform, ahol emberi kommunikációt folytatsz. Alapból is a szánalom legalja, ha ennyi "jut", de az még rosszabb lenne neked, ha már itt sem reagálna rád senki.

De remélem terjed majd az ige, hogy aki tovább kommunikál Shrekkel, az kb a barátjává teszi magát. Mert ők állnak ehhez a tisztséghez a legközelebb. Addig pedig sose száll magába, amíg egyetlen ember is figyelmet szentel neki.

2023. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!