Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az incelkérdés már túlmutat önmagán?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tegnap óta van itt, akkor tudja, hogy itt is egyre intenzívebbé válnak az incelprobléma körüli viták, nem ritka, hogy 2-300 válasz érkezik egy-egy kérdésre. Ugye nagy igazság, hogy az ember amit nem vesz komolyan, arról nem is tud hevesen vitatkozni, nem hozza lázba.


Ez a trend kezd tehát megfordulni, és már egyre többen beszállnak a vitákba.


Arról lehet szó, hogy már az átlagembereknek is láthatóvá vált az incelmozgalom, esetleg félni kezdtek attól, hogy itt valami olyasmi kezd megszerveződni, ami veszélyeztetheti a kiváltságos helyzetüket?


Lehetséges, hogy végül az incelkérdés lesz az, aminek a mentén a következő években eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac, vagy pedig változások lesznek. Az már nyilvánvaló, hogy probléma van, egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára.


Ideje komolyan venni az inceleket, és próbálni megérteni őket?



2022. márc. 11. 13:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/118 anonim ***** válasza:
5%

96


“ÉN nem bólintottam rá semmiféle megegyezésre. Te a való életbeli emberi kapcsolataidban is ilyen egyoldalú önkénnyel kommunikálsz?“


Ha nem akarod leélni az élet szex nélkül akkor mégis miért akarsz másokat szexmentes életbe taszítani?

2022. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/118 anonim ***** válasza:
1%

“És mit gondolsz, miért tűntek el?“


Hát gondolom nem nyűgözte le őket sem az álkapcsom formája, se a pozitív belső tulajdonságaim.

2022. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/118 anonim ***** válasza:
2%
#14 Azt mondod látod a nők hibáját is. De csak látod cinkos némaként?
2022. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/118 anonim ***** válasza:
98%

Tuti az álkapcsod volt a hibás. Ha az nem is, akkor a Vadász szem hiánya. Más magyarázat nincs.



(Mondjuk azt nem értem, hol olvastál olyat hogy bárki szexmentes életre akar kényszeríteni….? Ez a direkt félre értem a dolgokat és bele magyarázok hülyeséget is a pozitív tulajdonságaid köze tartozik?)

2022. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/118 anonim ***** válasza:
98%

102:

Ugye nem a 37/incel vagy?

2022. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/118 anonim ***** válasza:
1%

100


“Senkit, mert nem felszínes mindenki és ha tényleg rendben lennél emberileg akkor nem lenne gond. De egy-két válaszod alapján azért van baj.“


Ti amit nem emberinek neveztek azok tök felszínes, jelentőség mentes kis hibák, mint tegyük fel szorongás, esetleg szégyelősség, gátlásosság stb. Ezektől még nem leszel kevésbé emberi.


Leírtam, nem akarok pávatánccal, magamutogató majomként becsajozni.


Ha egy normális értékrendű, komoly, szerető, hűséges férfira nincs manapság kereslet az szerintem a nőkről többet mond el mint rólam.

2022. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/118 anonim ***** válasza:
98%

Ki mondta hogy ezektől kevésbé emberibb leszel? Én is küzdök ezekkel, de megpróbálok tenni ellene. Olyanokat írsz amit senki nem állított.


Van rá kereslet, csak úgy tűnik a normális értékrend nem ugyanaz mindenki szótárában. Ha ennyire lenezed a nőket mit akarsz tőlük?

2022. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/118 anonim ***** válasza:
1%

100


Egyébként te a pávatáncot, farokméregetést és hangoskodást igényled a férfiaktól? És még besértődsz ha ösztönlénynek mer valaki nevezni?

2022. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/118 anonim ***** válasza:
1%

107


“Ha ennyire lenezed a nőket mit akarsz tőlük?“


Olyan fárasztó újra és újra leírni. Egy ez következmény. Mégpedig annak a következménye, hogy nem tudtok normálisan viselkedni, gondolkodni, józan ésszel gondolkodni és mindenféle jöttmenttel leálltok szexelni és párkapcsolatra, csak mert olyan jó a fejformája és olyan jól járja a pávatáncot.


Ezek fényében mint gondoljak rólatok nőkről? Nem természetes következmény a megvetés egy normális értékrenddel rendelkező férfi részéről?

2022. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/118 anonim ***** válasza:
97%
Másold be kérlek ahol ezt írtam
2022. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!