Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az incelkérdés már túlmutat önmagán?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tegnap óta van itt, akkor tudja, hogy itt is egyre intenzívebbé válnak az incelprobléma körüli viták, nem ritka, hogy 2-300 válasz érkezik egy-egy kérdésre. Ugye nagy igazság, hogy az ember amit nem vesz komolyan, arról nem is tud hevesen vitatkozni, nem hozza lázba.


Ez a trend kezd tehát megfordulni, és már egyre többen beszállnak a vitákba.


Arról lehet szó, hogy már az átlagembereknek is láthatóvá vált az incelmozgalom, esetleg félni kezdtek attól, hogy itt valami olyasmi kezd megszerveződni, ami veszélyeztetheti a kiváltságos helyzetüket?


Lehetséges, hogy végül az incelkérdés lesz az, aminek a mentén a következő években eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac, vagy pedig változások lesznek. Az már nyilvánvaló, hogy probléma van, egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára.


Ideje komolyan venni az inceleket, és próbálni megérteni őket?



2022. márc. 11. 13:18
 71/118 anonim ***** válasza:
85%

Ez az "elhalásszák" kifejezés mit takar? Hogy egy jóképű férfinek 10 nője van? Nem értem. Azt ugye nem gondolod, hogy a nők háremtagok akarnak lenni? Vagy kit halásznak el?

Kérdező! A leírtak alapján átlag alattinak mondod magad. De milyen nőt keresel a saját szintezési skálád alapján?

2022. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 anonim ***** válasza:
15%
70: Azért ez elég érdekes. Mert szabad nő tényleg kevesebb van, mint szabad férfi. Sőt, 30 feletti szűz nő is valószínűleg jóval kevesebb van, mint szűz férfi. Hogy is van ez?!
2022. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/118 anonim ***** válasza:
82%

72-es:

Ez úgy van kéremszépen, hogy a szűzesség kérdésköre lányoknál sokkal másabb feldolgozású mint férfiaknál. Van akinek azt tanítják, hogy egy hártya és nem ér semmit, van akinek viszont komoly problémát okoz, hogy el merje-e veszíteni. És persze van egy csoport akit megerőszakolnak. Ami jelzem, lányok között gyakoribb, mintsem férfiaknál.

Ugyanakkor bárki bármennyire is tartja értékének azt a kis hártyát, van egy társadalmi és kamasz nyomás. Férfiak halomra tudják tagadni, hogy szűzek lennének, lányoknál ez nem így van. És ha egy menőbb társaságban az egyik leányzó szűz, akkor azt igenis szokás kicikizni, bármennyire is éretlen hozzáállás ez felnőtt fejjel.

A másik kérdéskör meg ugye az érettkori akarat. Ha egy nő el akarja veszteni a szűzességét, lesz minimum 10 férfi aki anoním fórumon látatlanul felajánlja a segítségét úgy, hogy nem is látják. Ők annyira elborultan vágynak a szexre, hogy kb. csak lyuk legyen, de nem számít, hogy egy lány szép-e. Ha szép, akkor az ajánlatok száma nyilván sokkal több.

Azonban ha egy férfi ajánlja fel a szűzességét mit sem ér, mert nekünk nőknek inkább érzelmi kötődés kell ahhoz, hogy jó legyen a szex és emiatt kevesebb az egyéjszakásokat akaró nők száma. Férfiak kb. reszelnek és jön az orgazmus még akkor is ha a nő egy darab deszka előttük, de nőknél az, hogy elengedje magát valaki, és bizzon a másikba, sokszor sok időbe telik.

Emiatt nem ugrunk rá minden kanos pasira.


Jaj, és még valami: vannak akik nem akarják elveszteni a szűzességüket, pl. házasság előtt. A legtöbb férfi ezt kapásból visszautasítja. Úgyhogy igen, 30 felett az a nő szűz, aki az akar maradni. És hozzá általában bottal se érnek a férfiak.

2022. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/118 anonim ***** válasza:
11%

66: A középiskolás férfi osztálytársaim kb 80% -ának nincs párja.

Ugyanakkor a felső kategóriás munkahelyemen meg mindenkinek van.


Hogy lehetséges ez? Úgy, hogy akinek van szexpartnere (a pár szót utálom mostmár), több lesz a motivációja a kemény munkához és sikeresebb lesz. Így végül is a szexpartnerrel rendelkező férfiak előbb utóbb csak egymással fognak barátkozni, a többi férfi meg kikerül a látókörükből.


6/10 -es férfiakat én nagyon ritkán látok a foiddal az utcán. A legtöbb férfi 8/10, 9/10 stb.

2022. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 anonim ***** válasza:
97%

74-es: Nane, nehogy azt mond, hogy a szex a siker kulcsa :DD

Véletlenül annak nincs köze ehhez, hogy valszeg az asszony otthon elvégzi a házimunkát és mikor a férj hazajön fáradtan, akkor nem kell azzal is foglalkozzon? Hogy a kaja is kb. mindig az orra alatt van, csak a pénzt kell adja a bevásárláshoz?

2022. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/118 anonim ***** válasza:
96%
74: "motivációja a kemény munkához és sikeresebb lesz" Mit jelent a siker? Elfogadható fizetést? Csak mert több ismerősöm van informatikusként nettó 600 körüli fizuval egyedül ugyanúgy.
2022. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 anonim ***** válasza:
7%

75: Én inkább azt látom hogy a nők a szexért cserébe otthon is dolgoztatják a hazatérő férfit. Ennek ellenére a szexhez való hozzáférésnek nagyon komoly előnye van motivációs szempontból, valamint a nő egy státusszimbólummá vált.


Gyakorlatilag kezd kialakulni egy kasztrendszer a férfiak között, ahol legfelül a Chadek vannak, alattuk a barátnővel rendelkezők, legalul meg az incelek. Minden kaszt csak a saját körében barátkozik, így csak annak tapasztalatait látja.

2022. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/118 anonim ***** válasza:
3%
76: A 600e forint egy munkahelyi siker szerintem. Én is jól keresek, mégse húztam meg egy foidot se már 3 éve.
2022. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 anonim ***** válasza:
85%
Elárulok egy titkot 77-es. Mi nők is élvezzük ám a szexet, nem kell semmit csinálni “cserébe” 😄
2022. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/118 anonim ***** válasza:
85%
A hazaterő férfi is igényes arra, hogy tiszta környezetben legyen. Ha te egy retkedék vagy, az ugye nem a mi hibánk. Nálam pl a férjem viszi le a szemetet, mert nehéz. Nem mindig! De ha pl almot cserélek az állatok alatt az van annyira nehéz, hogy ő vigye le. Ez csak egy példa. Mellesleg én is dolgozom egy 8 hónapos mellett és háztartást is vezeték ha éppen megkérem a férjem hogy a tiszta ruhákat tegye el míg én kiteregetem az újabb adagot akkor mondjuk nem fog a keze leszáradni.
2022. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!