Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az incelkérdés már túlmutat önmagán?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tegnap óta van itt, akkor tudja, hogy itt is egyre intenzívebbé válnak az incelprobléma körüli viták, nem ritka, hogy 2-300 válasz érkezik egy-egy kérdésre. Ugye nagy igazság, hogy az ember amit nem vesz komolyan, arról nem is tud hevesen vitatkozni, nem hozza lázba.


Ez a trend kezd tehát megfordulni, és már egyre többen beszállnak a vitákba.


Arról lehet szó, hogy már az átlagembereknek is láthatóvá vált az incelmozgalom, esetleg félni kezdtek attól, hogy itt valami olyasmi kezd megszerveződni, ami veszélyeztetheti a kiváltságos helyzetüket?


Lehetséges, hogy végül az incelkérdés lesz az, aminek a mentén a következő években eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac, vagy pedig változások lesznek. Az már nyilvánvaló, hogy probléma van, egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára.


Ideje komolyan venni az inceleket, és próbálni megérteni őket?



2022. márc. 11. 13:18
 61/118 anonim ***** válasza:
96%
Milyen aránytalanság?
2022. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy a külső alapján a férfiak felső 10 százaléka dominálja a piac szinte egészét, és elhalásszák még az átlagos nőket is a férfiak többsége elől. 6/10 alatti férfi esélytelenül indul a legtöbb platformon. Ez a legsúlyosabb probléma.
2022. márc. 11. 20:51
 63/118 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted mi tud megoldás lenni ilyen problémára?
2022. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
83%
Pedig tele van az utca 6/10 alatti pasikkal, akik barátnőjükkel kézenfogva sétálnak.
2022. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 anonim ***** válasza:
97%
És mit szándékozol tenni azért, hogy jobb legyen neked?
2022. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
74%
Az ismerettségi körömbe nagyrészt átlagos emberek tartoznak, és valami igen rejtélyes módon van párjuk :D
2022. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
80%
66: Az én ismeretségi (sőt, baráti) körömbe szintén átlagos emberek (gyárimunkások, informatikusok, ácsok, mindenféle ember) tartoznak és legalább a felének nincs párja évek óta!
2022. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 A kérdező kommentje:
#67 Hasonló arányokról tudok én is beszámolni. Mintha két különböző világ lenne, én nem tudom, hogy akik szerint nincs semmi gond ők milyen filmet néznek, de mindenesetre furcsa.
2022. márc. 11. 22:55
 69/118 anonim ***** válasza:
96%

67,68


Most teljesen felesleges ebbe belemenni, hiszen mindenki a saját mikrokörnyezetéből tud kiindulni. Mert gondolom, ahogyan én se, ti se ismeritek az ország minden 9,75 millió lakosát. Most hiába mondanám, hogy az én környezetemben máshogy van, ha ti az ellenkezőjét tapasztaljátok, akkor nem fogjuk tudni erről meggyőzni a másikat.

2022. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen feleslges a hiszti. A legtöbb nő akar családot, gyereket, és lesz is nekik. És egy házaspár EGY PÁR. Hatalmas baromság ez a 10%-os duma.


de a legröhelyesebb kifogásotok az, hogy alig van szabad nő. ???? Mégis kikkel vannak párban?

2022. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!