Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az incelkérdés már túlmutat önmagán?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tegnap óta van itt, akkor tudja, hogy itt is egyre intenzívebbé válnak az incelprobléma körüli viták, nem ritka, hogy 2-300 válasz érkezik egy-egy kérdésre. Ugye nagy igazság, hogy az ember amit nem vesz komolyan, arról nem is tud hevesen vitatkozni, nem hozza lázba.


Ez a trend kezd tehát megfordulni, és már egyre többen beszállnak a vitákba.


Arról lehet szó, hogy már az átlagembereknek is láthatóvá vált az incelmozgalom, esetleg félni kezdtek attól, hogy itt valami olyasmi kezd megszerveződni, ami veszélyeztetheti a kiváltságos helyzetüket?


Lehetséges, hogy végül az incelkérdés lesz az, aminek a mentén a következő években eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac, vagy pedig változások lesznek. Az már nyilvánvaló, hogy probléma van, egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára.


Ideje komolyan venni az inceleket, és próbálni megérteni őket?



2022. márc. 11. 13:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/118 A kérdező kommentje:
Buliban társkeresés, jó vicc. :D Tinderen előbb jön össze, pedig az is egy undorító fertő.
2022. márc. 11. 18:38
 52/118 anonim ***** válasza:
25%

51: A dating marketes incelként írom, hogy egyébként nincs feltétlenül így. Nekem buliból 2 évente 1x összejön egy smárolás. Utoljára augusztusban volt ilyen. Minden 6odik szex is.


A Tinderről viszont 2018 óta nem jött össze egy rohadt randi sem.

2022. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/118 anonim ***** válasza:
73%

#49. akkor most nézd meg Magyar szülésszámokat (segítek, 1.5 körül van) és vond ki belőle a roma szüléseket -ez ugye vitatható mivel nincs hivatalos statisztika de 2013-ban az elsős roma diákok aránya egy a négyhez volt-.


Még őket hozzávéve is bőven a fenntartási szint alatt vagyunk, ha az övéket kivonjuk akkor meg valószínüleg felezési érték alatt.

2022. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/118 anonim ***** válasza:
97%
Nem sok embernek van kedve a bizonytalanra szülni
2022. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/118 anonim ***** válasza:
2%
#54. Ez világos és teljesen érthető, csak nem szeretem amikor ömlesztett statisztikákkal vagdalóznak és bizonygatják az igazukat. Afrikai R-szelektált szülésszámmal bizonyítani hogy fenntarthatóak vagyunk az elég bizarr gondolatmenet.
2022. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/118 anonim ***** válasza:
97%
Nincs vita, nincs benne értelem sem. Egyik oldal mutogat a másikra, hogy hülye, nem normális, a másik oldal pedig vissza az elsőre, hogy hülye, nincs igaza, nem normális. Miközben a kérdést kiíró csicskatroll dörzsöli a tenyerét, hogy jól egymásnak ugrasztott 300 hozzászóláson keresztül idegeneket. Ennek nincs értelme.
2022. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/118 Laylah ***** válasza:
98%

"Ez Kínában a leglátványosabb, 2050-re ott a társadalom 40 százaléka 60 év feletti lesz."

Kínában népességfogyasztó politika van már egy ideje, szándékosan vitték lejjebb a születésszámot.

2022. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/118 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen felesleges Afrika meg Ázsia népesség problémájával foglalkozni. A magyar is felesleges, mert semmi, de semmi közük nincs az incelekhez.
2022. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/118 anonim ***** válasza:
37%
#49 mondjuk nem Indiára gondoltam XD
2022. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/118 A kérdező kommentje:
Én nem hoztam volna fel a népességfogyást, itt alapvetően a párkapcsolati piac aránytalanságaira kéne egy elfogadható megoldást találni.
2022. márc. 11. 20:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!