Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az incelkérdés már túlmutat önmagán?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tegnap óta van itt, akkor tudja, hogy itt is egyre intenzívebbé válnak az incelprobléma körüli viták, nem ritka, hogy 2-300 válasz érkezik egy-egy kérdésre. Ugye nagy igazság, hogy az ember amit nem vesz komolyan, arról nem is tud hevesen vitatkozni, nem hozza lázba.


Ez a trend kezd tehát megfordulni, és már egyre többen beszállnak a vitákba.


Arról lehet szó, hogy már az átlagembereknek is láthatóvá vált az incelmozgalom, esetleg félni kezdtek attól, hogy itt valami olyasmi kezd megszerveződni, ami veszélyeztetheti a kiváltságos helyzetüket?


Lehetséges, hogy végül az incelkérdés lesz az, aminek a mentén a következő években eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac, vagy pedig változások lesznek. Az már nyilvánvaló, hogy probléma van, egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára.


Ideje komolyan venni az inceleket, és próbálni megérteni őket?



2022. márc. 11. 13:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/118 Laylah ***** válasza:
79%

"egyre többen beszállnak a vitákba"

...hogy elmagyarázzák, mi a hiba a gondolkodásotokban, viselkedésetekben. Jóindulatúan áll mindenki hozzátok, amíg el nem lepi az a fertő, az a mocsok, amiben itt napi szinten dagonyáztok. Egy idő után saját magatokat ássátok el mindenki szemében.


"eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac"

Nincs "piac". Ez nem úgy megy, hogy van egy lista, amin ha kipipálok mindent, akkor kapok érte fixen valamit. Ha van elég pénzed, akkor megveszed a lakást, az autót, az akármit. Attól, hogy van x fizetésed, ilyen-olyan anyagi javaid, még nem tudsz érte szerelmet venni. Ez a legnagyobb bajotok, pénzért akartok szerelmet venni, de ezt nem lehet kierőszakolni. Vagy szimpatikus valaki, vagy nem, vagy meg tudom szeretni, vagy nem. Az meg egyéni dolog, hogy ki mit tart fontosnak a másikban, és az "álompasi tulajdonságlistája", amit ti követelményrendszerként értelmeztek, meglehetősen szubjektív és változékony. Attól, hogy mindenkinek van elképzelése, hogy milyen partnert szeretne, nem feltétlen lesz minden szempontból tökéletes az élete párja, mégis atom szerelmes lesz belé. Nekem pl. a 175+ magas, nagyobb darab, széles vállú-keskeny derekú, hosszú egyenes barna hajú hapsik jöttek be. Egy pasim sem volt, aki mindennek megfelelt volna, mégis szerettem őket, és a jelenlegit is. De lehetsz te akármilyen Adonisz, az ilyen viselkedési formáiddal mindenkit elüldözöl magad mellől, a pénzhajhászokon kívül.


Mégis, hogy képzelted el a "rendszer" újragondolását? Most az van, hogy mindenki azzal van, akivel lenni akar. Régen az volt, hogy mindenki azzal volt, akihez volt elég pénze, akkor is, ha nem akart azzal lenni. Mit akarsz? És úgy válaszold meg, hogy közben gondolj arra is, hogy minden nőismerősöd, nőrokonod is ezen elképzelésedbe tartozik.

2022. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/118 A kérdező kommentje:

-Pszichológiai ellátórendszer színvonalának emelése, a minőségi szakellátás elérhetővé tétele

-Incelek és tartósan magányos emberek társadalomba integrálódását célzottan segíteni

-Tinder és egyéb elfajult lehetőségek betiltása vagy szabályozása

-Monogámia népszerűsítése


Ez a minimum.

2022. márc. 11. 14:43
 23/118 anonim ***** válasza:
87%

Az első ponttal egyetértek. De jelenleg a kormányunk nem erre áll rá, még a stadionok is fontosabbak nekik mint az, hogy a kórházak fala ne dőljön össze. Ez a politikai törekvés hidd el, sok embert zavar.


A második pont azonban személyes. Ez is részben köthető az elsőhöz, hisz az egyéni fejlődés nagyban múlik azon, hogy szakember tud-e segíteni nekünk ha nagy elakadásban vagyunk. Azonban mindezen túl a társadalomba való beintegrálódás magunkon múlik. Nézz körül: van ezer esemény egyszerre meghirdetve naponként. A te döntésed, hogy elmész-e rájuk és próbálsz-e szocializálódni.


A társkeresők betiltása vagy korlátozása miért gondolod, hogy megoldást jelentene az incelproblémára? Több száz, sőt ezer sikeres társkeresés van nap mint nap az appok használata által.

Persze, azt én is értékelném ha a kamu profilok pénzbírságot is kapnának. Ez tényleg idegesítő.


A monogámia viszont mindenkinek magánügye. Én nagyban vallom az elvet, de semmi jogom beleszólni más életébe. Max azt tudom tanácsolni a kollégámnak, hogy ne lépjen félre, mert nem fair ez a nejével szemben, de a magánéletünkbe akkor sem szólhatok bele.

2022. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/118 Laylah ***** válasza:
91%

Pszichológushoz most is mehetsz.

Incelek és tartósan magányos emberek nincsenek elkerítve szögesdróttal, adott a lehetőség bármilyen programon részt venni, bárkihez hozzászólni. Kvótát meg nem rakhatsz rá, mert semmi értelme, a szimpátiát nem lehet kierőszakolni, így a mutatók nem javulnának. Bárkit arra kényszeríteni, hogy akarata ellenére egy magát a fenti csoportba soroló emberrel kapcsolatba lépjen, nos, az meg törvénytelen, a kényszerítő hatás miatt. Az állam nem kényszeríthet személyre szólóan senkit.

Akadj le a tinderről, ha ennyire zavar.

Monogámia népszerűsítése meg kb. annyira értelmes dolog, mint a melegségé: attól, hogy fennhangon hirdeted és propagálod, még nem lesz senki monogám vagy meleg, mivel nem külső hatások miatt alakul ki, hanem belső indíttatásból.

Egyéb?

2022. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/118 anonim ***** válasza:
5%

#22 folyt:



- Onlyfans picsa, Insta infuencer, illetve egyeb prostitucios tevekenysegekre 90%-os kulonado, ami kivalthato heti 30 ora tarsadalmi jovateteli munkaval, valaszhato opciok: sertestelep, banya, koho, utepites, szenegetes.



- ujrahazasodas tiltasa, ha elvaltal, akkor annyi. Egy dobasod van. Ha hajadon/elvalt nonek gyereke szuletik, az anyja vezeteknevet kapja, a biologiai apaval nem all jogi rokonsagban. Nem orokolhet a biologiai apa utan, az anya nem kovetelhet gyerektartast. Gyerektartast csak a hazassagban szuletett gyerek utan kovetelhet az anya, valas utan.



Ezzel ket nagy problema meg is oldodna, a simp-eles es a betabuxxing. Nagy lepes lenne a parkapcsolati piac helyreallitasahoz....



37F incel

2022. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/118 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan már... Amióta van internet, lehet hergelni bárkit provokatív baromságokkal. Ilyenek az incelek, roppant divatos trolltéma, hogy kiugrassza az unatkozó embereket a bokorból.

Tudom ám, hogy élvezed te is, ha ilyen kérdést írhatsz ki és erre recsizel jókat.

2022. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/118 anonim ***** válasza:
89%

"- Onlyfans picsa, Insta infuencer, illetve egyeb prostitucios tevekenysegekre 90%-os kulonado, ami kivalthato heti 30 ora tarsadalmi jovateteli munkaval, valaszhato opciok: sertestelep, banya, koho, utepites, szenegetes."


Emlékeztetni szeretnélek, hogy a legősibb szakma nem véletlenül lett a legelső és nem is fog soha kihalni, bármennyire is legyen korlátozva. Ez pedig azért van, mert van rá kereslet. És erről javarészt ti férfiak tehettek, szóval a saját farkadat kontrolláld, ne pedig a nőket szívásd, hogy valamiből meg akarnak élni, hidd el, ők se jókedvükbe csinálják. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy támogatom ezt, de el tudok képzelni szituációt, amikor indokolt az ilyen gyors és fizikailag (lelkileg nem!) egyszerű munka.


"- ujrahazasodas tiltasa, ha elvaltal, akkor annyi. Egy dobasod van. Ha hajadon/elvalt nonek gyereke szuletik, az anyja vezeteknevet kapja, a biologiai apaval nem all jogi rokonsagban. Nem orokolhet a biologiai apa utan, az anya nem kovetelhet gyerektartast. Gyerektartast csak a hazassagban szuletett gyerek utan kovetelhet az anya, valas utan."


És mi van azokkal, akik rosszul választottak? Nem mindenki találja el elsőre, és ezzel nincs is semmi gond. Ha ez így lenne, hidd el, százszor annyira rá lennénk görcsölve erre. Sőt, talán én, egy anno visszafogottabb lány, lehet soha nem is mertem volna elköteleződni ha ennyire hétpecsétes minden.

Viszont miazmár, hogy egy egyedülálló anya nem követelhet gyerektartást? A pasinak is épp úgy felelőssége van a dologban mint a nőnek.

2022. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/118 anonim ***** válasza:
92%

25


Nem tudom miért érzed szükségét kb minden kérdéshez valami hasonló “okosságot” odaírni. Teljesen feleslegesen koptatod a billentyűket. Én az incelekre szabnék akkor ki extra adót hogy itt farasztjak a népet. Nem értem miért kell az onlyfans és stb lanyokkal foglalkozni, mármint nem csak ők léteznek és ha ezt a tevékenységet befejeznék az extra adó miatt, se a ti karjaitokba hullanának.

2022. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/118 Laylah ***** válasza:
91%

90%-os adó mellett nem lenne mire recskáznotok és még a fizetős szex opciója is kiesne.

Újraházasodás tiltásával semmit nem érsz el, attól függetlenül házasság nélkül is lehetnek kapcsolatban az emberek. A hajadon gyerekkérdésével meg annyi lenne, hogy kb. megszűnne a házasság előtti szex.

Egyikkel sem járnátok jobban, csak másokkal csesznétek ki. Nőtök ugyanúgy nem lenne.

2022. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/118 anonim ***** válasza:
5%

"És mi van azokkal, akik rosszul választottak?"



Mondjuk gerincet novesztenek, es vallaljak a felelosseget a rossz donteseikert.



"Viszont miazmár, hogy egy egyedülálló anya nem követelhet gyerektartást?"



De kovetelhet, ha hazassagban szuletett a gyerek, es utana elvaltak.



Amugy azt azert hozzateszem, hogy a muszlim gyakorlat szerint a hazassagon kivul szuletett gyerek bin/binti Abdullah lesz, nem kapja meg a biologiai apa patronimuszat, igy a biologiai apa de jure nem rokona a gyereknek. Es Magyarorszagon is igy volt (az anya vezeteknevet kapta), egeszen a Ratko-korszakig. Vagyis nem en talaltam fel a spanyolviaszt.....



"megszűnne a házasság előtti szex"



Ezzel a BMW-s lapatallu menogyerekek faragnanak ra :)



37F incel

2022. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!