Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az incelkérdés már túlmutat önmagán?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tegnap óta van itt, akkor tudja, hogy itt is egyre intenzívebbé válnak az incelprobléma körüli viták, nem ritka, hogy 2-300 válasz érkezik egy-egy kérdésre. Ugye nagy igazság, hogy az ember amit nem vesz komolyan, arról nem is tud hevesen vitatkozni, nem hozza lázba.


Ez a trend kezd tehát megfordulni, és már egyre többen beszállnak a vitákba.


Arról lehet szó, hogy már az átlagembereknek is láthatóvá vált az incelmozgalom, esetleg félni kezdtek attól, hogy itt valami olyasmi kezd megszerveződni, ami veszélyeztetheti a kiváltságos helyzetüket?


Lehetséges, hogy végül az incelkérdés lesz az, aminek a mentén a következő években eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac, vagy pedig változások lesznek. Az már nyilvánvaló, hogy probléma van, egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára.


Ideje komolyan venni az inceleket, és próbálni megérteni őket?



2022. márc. 11. 13:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 anonim ***** válasza:
7%

87


"De szerinted melyik nőnek kell egy olyan ember, aki szerint a nők gusztustalanul működnek, magasan erkölcstelen lények, MÉLYSÉGESEN erkölcstelen és érzéketlen önző lények?"


De nyilván nem ezzel szoktam nyitni az ismerkedést, a gond az, hogy addig sem jutok el, hogy ez kiderüljön. De ha eljutnék, akkor talán változna a véleményem a világról és nőkről, de az van, hogy annak ellenére, hogy pozitív tulajdonságokat mutatsz (és itt most nem pávatáncszerű, magamutogató, lehengerlő viselkedés típusokra utalok, ami szerintem nem is pozitív) nem érsz el semmit, nem érdekled a másik nemet. Tehát egyértelműen nem a pozitív tulajdonságok érdeklik őket hanem csakis a genetika, olyan dolgok amiken nem tudsz változtatni.

2022. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/118 anonim ***** válasza:
83%
Mert meddig jutsz el?
2022. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 anonim ***** válasza:
13%

92


Online? Semeddig. Volt néhány randi de első randi után eltűnnek.

2022. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/118 anonim ***** válasza:
85%
És mit gondolsz, miért tűntek el?
2022. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/118 anonim ***** válasza:
98%

91-es. Gondoltam, hogy nem ezzel nyitsz, de ez a szemlélet benned van. Nem tudod megtagadni, és ezt előbb-utóbb bárki leveszi.

Sokszor már a tekinteteden látszik, hogy tele vagy sérelemmel, gyűlölettel. Egy sértődött, dühös gyerek vagy. Másokat hibáztatsz a nyomorodért.

2022. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 anonim ***** válasza:
97%

#90: "Megyegyeztünk. Ha ezt megígéred én is megígérem, hogy többet egy incel témájú hozzászólásom sem lesz."


ÉN nem bólintottam rá semmiféle megegyezésre. Te a való életbeli emberi kapcsolataidban is ilyen egyoldalú önkénnyel kommunikálsz?

2022. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/118 anonim ***** válasza:
89%

86


Ha azért adsz, hogy visszakapd az nem őszinte. És a szeretetet nem csak a pároddal tudod megtapasztalni, sőt elsősorban mindenkinek magát kéne megtanulnia szeretnie mielőtt kapcsolatba kezd.

2022. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/118 anonim ***** válasza:
3%

95


De mégis kit hibáztassak, ha emberileg rendben vagyok és néhány felszínes szempont miatt megyek a levesbe? Erről én tehetek?

2022. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/118 anonim ***** válasza:
98%

#98:


"ha emberileg rendben vagyok"


Erre azért én nem vennék mérget a helyedben.

2022. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 anonim ***** válasza:
98%

98


Senkit, mert nem felszínes mindenki és ha tényleg rendben lennél emberileg akkor nem lenne gond. De egy-két válaszod alapján azért van baj.

2022. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!