Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az incelkérdés már túlmutat önmagán?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tegnap óta van itt, akkor tudja, hogy itt is egyre intenzívebbé válnak az incelprobléma körüli viták, nem ritka, hogy 2-300 válasz érkezik egy-egy kérdésre. Ugye nagy igazság, hogy az ember amit nem vesz komolyan, arról nem is tud hevesen vitatkozni, nem hozza lázba.


Ez a trend kezd tehát megfordulni, és már egyre többen beszállnak a vitákba.


Arról lehet szó, hogy már az átlagembereknek is láthatóvá vált az incelmozgalom, esetleg félni kezdtek attól, hogy itt valami olyasmi kezd megszerveződni, ami veszélyeztetheti a kiváltságos helyzetüket?


Lehetséges, hogy végül az incelkérdés lesz az, aminek a mentén a következő években eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac, vagy pedig változások lesznek. Az már nyilvánvaló, hogy probléma van, egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára.


Ideje komolyan venni az inceleket, és próbálni megérteni őket?



2022. márc. 11. 13:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
96%

"egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára."


What? Hisztizni fogsz a gép előtt a fotelből :D

2022. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 A kérdező kommentje:

Az az érvelés mindig megmosolyogtató, amikor azzal jönnek egyesek, hogy "mire lennél te képes, amikor még egy nőt sem tudtál összeszedni?", ez nagyjából olyan szintű érvelés, mint ha 1890-ben a nőket azzal zavartad volna haza, hogy "miért kéne neked szavaznod, még dolgozni sem tudsz?". És fel sem tűnik, hogy itt már ugyanúgy az okozatról van szó. Furcsa azért, hogy ezt pont szélsőséges feministák nem tudják. Az okokat pedig természetesen nem kell felderíteni, ha elmebetegeknek tüntetjük fel a rendszer veszteseit.


Jól ismert, aljas módszerek ezek, de attól tartok, hogy lesznek itt még meglepetések.

2022. márc. 11. 17:29
 43/118 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, a valóságban hogyan próbálkoztál ismerkedni? Barátok által, mint én és mások is a 16.válaszomban, vagy a tömegközlekedésen, utcán, boltban leszólítva idegen csajokat?


Vannak egyáltalán olyan barátaid, baráti köröd ahol ismerkedhetsz?

2022. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 anonim ***** válasza:
95%
#43: Nem csak nőjük nincs. Barátaik, sikeres életük sincs.
2022. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 A kérdező kommentje:

#43 Jelenleg nem igazán, de korábban amikor volt, akkor sem voltam velük előrébb. Utcán leszólítva néhányszor próbáltam, de ott olyan határozott elutasításokat kaptam, hogy gyorsan fel is adtam. Egyszerűen ma pedig már olyan, mintha kizárólag a virtuális térben lennének hajlandóak ismerkedni az emberek.


#44 Az pedig gondolom fel sem merül, hogy ez már következmény. Egy átlag baráti társaságból is sokszor kilóg az, akinek nem jön össze egy normális párkapcsolat. És a rengeteg csalódás után az ember akkor is hajlamosabb lesz a lecsúszásra, ha egyébként viszonylag normális élete van. A hosszú éveken át tartó magány felőrli az embert, persze hogy ez az élet más területeire is negatív hatással lesz.

2022. márc. 11. 17:57
 46/118 anonim ***** válasza:
98%
A mi baráti társaságunkban is van akinek évek óta nincs kapcsolata és senki nem nézi ki emiatt…de persze mindenre van magyarázat és mindennek a gyökere a nők hatalmas igényei gondolom. Amiatt nincsenek barátaid sem.
2022. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel egyetértek. Nem akarok élőbe ismerkedni. Azt akarom, hogy a párkeresés online vagy szingli bulikban történjen. Tudom hogy vannak nők akik értékelik ezt és valószínűleg a bátorságot én is értékelném, ugyanakkor azt mondani hogy "van barátom" sokszor a másik fél számára visszás és azt hiszi, hogy csak le akarom rázni.
2022. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 anonim ***** válasza:
16%

rekordmagasan van a férfi szüzesség (hány éves korban vesztette el)


valami lesz, ha más nem, elfogy a népesség

2022. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
74%

"valami lesz, ha más nem, elfogy a népesség"


Ja, marhára úgy néz ki:


[link]

2022. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 A kérdező kommentje:

El nem fogy ugyan, de a társadalom elöregedik és összeomlik. Ez Kínában a leglátványosabb, 2050-re ott a társadalom 40 százaléka 60 év feletti lesz. Amerikában megduplázódik 35 év alatt a 65 év felettiek száma.


[link]


Magyarországon is egyre súlyosabb a helyzet.


Jó lenne ráébredni, hogy itt messze nem csak az incelekről van szó.

2022. márc. 11. 18:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!