Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy az incelkérdés már túlmutat önmagán?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tegnap óta van itt, akkor tudja, hogy itt is egyre intenzívebbé válnak az incelprobléma körüli viták, nem ritka, hogy 2-300 válasz érkezik egy-egy kérdésre. Ugye nagy igazság, hogy az ember amit nem vesz komolyan, arról nem is tud hevesen vitatkozni, nem hozza lázba.


Ez a trend kezd tehát megfordulni, és már egyre többen beszállnak a vitákba.


Arról lehet szó, hogy már az átlagembereknek is láthatóvá vált az incelmozgalom, esetleg félni kezdtek attól, hogy itt valami olyasmi kezd megszerveződni, ami veszélyeztetheti a kiváltságos helyzetüket?


Lehetséges, hogy végül az incelkérdés lesz az, aminek a mentén a következő években eldől, hogy a jelenlegi formájában maradhat-e a párkapcsolati piac, vagy pedig változások lesznek. Az már nyilvánvaló, hogy probléma van, egyelőre az nem világos, hogy milyen választ fogunk adni a problémára.


Ideje komolyan venni az inceleket, és próbálni megérteni őket?



2022. márc. 11. 13:18
 81/118 anonim ***** válasza:
24%

2

"Én csak azt nem értem hogy mi az hogy “maradhat e a piac”. Emberekről beszélünk, saját vagyakkal, igényekkel. Ezt nem tudja atformalni semmi."


Ezek az emberek pontosan úgy választanak párt mint a mészárszékban húst. A párválasztás hús választás. Akinek szép húsa van annak az önbizalma és vidámsága a csillagos egekben van. Akinek nem szép húsa van arra örökös magány és szenvedés vár. Ezek tények. És szerencsére egyre többen tudják. A nők pedig egyre jobban követik az agresszív közösségi médiás trendet, vagyis egyre durvábban szelektálnak, egyre elszántabbak egyedül maradni hosszú évekig amíg nem talának megfelelően vonzó külsejű párt, vagy gyakran egy vonzó külsejű férfivel járnak egyszerre többen is, mivel túlkereslet van amit nem fedez a kínálat. Egyébként jó kérdés, hogy ez a közösségi médiás rémálom direkt generált a lakosság csökkentése érdekében vagy tiszta véletlen. Ugyen manapság nem a férfi választ párt hanem a nő, ezért a nőkre igyekeznek hatni, hogy olyan szempontokat állítsanak fel amminek nagyok kevés férfi felel meg.


Ennek változnia kell. Senki nem azért születik, hogy magányban, szenvedésben élje le a mindennapokat amikor a legtermészetesebb és legalapvetőbb igények és vágyak mindenkinek kijárnának, genetikától függetlenül. Ez így egy veszélyes út és elvezet egy náci, eugenisztikus rendszerhez amiben a jó genetikájú embereknek előjogaik lesznek, a rosszakat meg leprásként fogják kezelni.

2022. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 anonim ***** válasza:
91%

Amíg húskent tekintesz embertársaidra, ne kérd számon rajtuk hogy miért vagy magányos.

“ egyre elszántabbak egyedül maradni hosszú évekig amíg nem talának megfelelően vonzó külsejű párt”

Ez teljesen helytálló, attól eltekintve hogy nem a külsőn hanem a belsőn van a hangsúly legtöbb esetben. Miért baj az, ha valaki el van egyedül és nem jön össze akárkivel? Én egyedül se vagyok magányos. És az egyedülléten csak akkor vagyok hajlandó változtatni ha a másik nem cselédet keres maga melle. Eddig elkerült a szerencse ezen a téren.


Illetve semmi nem jár ki. Főleg nem olyan amihez egy másik ember is kell. Senkit nem kényszeríthetsz hogy szeressen. Ami inkább kijárna az az ingyen étel és fedél mindenki felé. Talán ez nagyon probléma mint hogy te nem tudsz szexelni.

2022. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/118 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező


"Az az érvelés mindig megmosolyogtató, amikor azzal jönnek egyesek, hogy "mire lennél te képes, amikor még egy nőt sem tudtál összeszedni?", ez nagyjából olyan szintű érvelés, mint ha 1890-ben a nőket azzal zavartad volna haza, hogy "miért kéne neked szavaznod, még dolgozni sem tudsz?". És fel sem tűnik, hogy itt már ugyanúgy az okozatról van szó. "


Itt a probléma megint társadalmunk velejéig romlottságában rejlik ami miatt aki külsőre alkalmatlannak tűnik valamire azt úgy is fogják kezelni. Én hiába mondom el, hogy nem volt sikerem a nőknél, de ennek ellenére olyan oroszlán bátorságú, vasakaratú, lojális és empatikus ember vagyok. Nem fogják elhinni, mert a kicsi agyacskájukba nem fér bele az, hogy valaki incel és ilyen lehet. Meg az sem, hogy valaki rondának, bénának néz ki és bátor. Az elképzelésük szerint csak a szőke herceg külsejű pasiknak engedetik meg, hogy bátrak legyenek, hősök legyenek, pozitív tulajdonságiak legyenek.


Komolyan mondom, elképesztő mennyire gusztustalan ahogy működnek az emberek, és főleg a nők. Milyen módon bánik velük az a pasi, hogyan beszél hozzájuk és mégis kitartanak mellette. Csak mert van egyfajta megjelenése.


Én meg szinteket verek az ilyen emberekre emberileg, bátorságban, gerincben, állhatatosságban és jóindulatban is...de a nagy titok, hogy ezen NEM ÉRTÉKEK a nők számára. Ezt fogjátok fel, mert nagyon fontos: A nők szemében a hősiesség, udvariasság, bátorság, hűség, egyensség nem kívánatos és felsőbbrendű értékek. Önmagukban nem értékelik, csak ha a megfelelő férfi viseli ezeket. De jó is kiírni magamból. A valós belső értékekre a nők magasról tesznek, magasan erkölcstelen lények és egyedül szinte csak a genetika, a pasi megjelenése számít nekik, a személyiség másodlagos. Ha a pasi jól néz ki akkor a személyiségnek széles skálájával meg tudnak birkozni, sőt áldozatokat fognak hozni, hogy elfogadják a pasit, megértség, elnézőőek legyenek. De JAJ NEKED, ha nem nézel ki jól és pozitív tulajdonságokat mersz mutatni. Utálni, gyűlölni fognak, tesztelni, provokálni, hogy hadd mutasd meg már az igazi ROMLOTT valód. Nem fér a fejükbe, hogy egy rossz, férfiatlan külsejű pasinak, pozitív, férfias tulajdonságai lehetnek és merhetetlen gyűlölelet van bennük feléjük. Legszívesebben a Földről eltörölnék őket. Tehát vigyázzatok, ne merjetek pozitív tulajdonságokat, bátorságot, hősiességet, hűséget, őszinteséget, becsületességet mutatni a nők felé mert meggyűlik velük a bajotok, hiszen MÉLYSÉGESEN erkölcstelen és érzéktelen, önző lények. VIGYÁZZATOK TESTVÉREK! Folytatnunk kell a harcot, van bennük kraft és igazság lesz egy nap. Ebben bízok és hiszek és remélem ti is így álltok ehhez. Utálunk igazságtalan rendszerben, társadalomban élni, amelyikben megtagadják a boldogságot, mentális egészséget tőlünk!

2022. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 anonim ***** válasza:
88%
#83: akárhogy vered magad, akkor sem lesz soha b*száshoz való jog.
2022. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/118 anonim ***** válasza:
11%

84


"akárhogy vered magad, akkor sem lesz soha b*száshoz való jog."


Csak egy utolsó emberi szánalom tudja leredukálni "b.szásra" az incelproblémt. Olyan aki hitelteleníteni, bagatellizálni akarja a problémát. De már látjuk, hogy kevés eszközeitek vannak ezt a problémát továbbra is szőnyeg alá söpörni.


Itt a boldogsághoz való jogról beszélünk és te retek módjára leredukálod "b.szra".


De oké, te szerinted a "b.szás" egyáltalán nem fontos az életben. Akkor te is élhetsz ettől arrafele "b.szás" nélkül. Jól van ez így neked? Tetszik és elfogadod?

2022. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 anonim ***** válasza:
10%

" Senkit nem kényszeríthetsz hogy szeressen."


Ki akar kényszeríteni? Itt arról van szó, hogy te szeretet adnál, adsz és sosem kapod vissza. Tehát te pozitívat és szépet adsz és nem kapod vissza sosem, rajtad kívülálló okok miatt, értékrend válság miatt. Mert bizonyos típusú állapcsúaknak van csak viszonozva a szeretet.


Szeretet nélkül meg mit ér az életed? Tehát szó nincs itt erőszakról, csak diszkriminációról.

2022. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/118 anonim ***** válasza:
91%

83-as. Biztos rengeteg jó tulajdonságod van.

De szerinted melyik nőnek kell egy olyan ember, aki szerint a nők gusztustalanul működnek, magasan erkölcstelen lények, MÉLYSÉGESEN erkölcstelen és érzéketlen önző lények? Írhatod itt magadról, hogy te vagy a megtestesült jóság, de a nagy helyzet az, hogy veled van a baj.

Pont a világnézeted miatt kerülnek téged a nők, és szerintem a férfiak is.

2022. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/118 anonim ***** válasza:
97%

"Itt a boldogsághoz való jogról beszélünk"


AZ SINCS. BoldogságKERESÉSHEZ való jog van.

2022. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/118 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor te is élhetsz ettől arrafele "b.szás" nélkül. Jól van ez így neked? Tetszik és elfogadod?"


Igen, jelenleg is ezt teszem. És igencsak jó a közérzetem, bármily meglepő is a magadfajták számára.

2022. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/118 anonim ***** válasza:
9%

89


Oké akkor éld le az életed így és ne elégedetlenkedj egy percig sem és ne is keress "b.aszó" partnert mert egyáltalán nem fontos "b.asznod" az életben.


Megyegyeztünk. Ha ezt megígéred én is megígérem, hogy többet egy incel témájú hozzászólásom sem lesz.

2022. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!