Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/370 anonim ***** válasza:
100%

#279


> beszállok ebbe az agyhalál-semmi értelme komment hadjáratba

Tulajdonképpen nem szállsz be, hiszen te mondod, hogy el se olvastad amit írtam. Idefosni valamit nem azt jelenti, hogy beszállsz.


> Bammeg, ha a nők azon pampognának hogy a férfiak miért nem gyúrják, miért nem tetováltatják szanaszét magukat, miért nem öltöznek úgy mint a latin hercegek, isten bizony egy betűt sem ütnék le emiatt.

Már hogy ne tenném. :D Elsők között láthatnál, akik ott is ugyan úgy elmondják a véleményüket. Voltaképpen, már annél a kérdésnél is leírtam. Azt se olvastad el, mi? :) A kigyúrt izomagyak taszítóak evolúciós okokból sok nő számára, mert aki magára figyel és keménykedik, az nem jó apajelölt. A tetoválás nem klasszik férfi jellemző. Hogy hogy öltöznek? Ugyanazokat írnám, mint ide.


> Most ez miatt írjak 200 kommentet?

Nem. Azt írsz amit akarsz. És azt, amit nem. Egyébként én férfi vagyok. :D A többi anonim tag a nő. Hogy miért írok ide, az az én dolgom, de egyelőre még nem találtad el egyik pocsék tippeddel se.


> Egy fajta valóság létezik

Aminek te, mint 1 ember a 10.000.000.000 közül egy igen kis szeletét látod, és mások nem úgy gondolkodnak mint te, soha nem is fognak.


> Akkor most min kell vitatkozni?

Már semmin, hiszen te személyeskedve próbálsz meg sértegetni és lejáratni másokat, és már nincs érved a témához, tehát definíció szerint ez nem vita.


> Azt hiszed bármiről is meggyőzöl?

Nem. Nagyon is jól tudom, hogy nem fogtok megváltozni. Ti dolgotok. Az viszont, hogy melyik kérdésre válaszolok és miért, az meg az enyém.


> Mit zavar titeket, hogy van valaki aki magassarkús nőket akar?

Nem zavar. Ha elolvastad volna azt, amit nem olvastál el, láthatnád, hogy leírtam, hogy már sokszor leírtuk, hogy ez nem zavar senkit.


> Nehogy már ilyen szexista módon akarjon tárgyszerűen kezelni egy nő.

Én aztán támogatlak, senki ne kényszerítsen ilyenre. :)

2021. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/370 anonim ***** válasza:
15%

Hu basszus mi voot itt, csak beleolvastam, kepesek vagytok szinte anyazni 1ilyen kérdésen a kerdező fekszines csak a Külsöt nezi, ez egyértelmű! Amugy szerintem egy szó van amire ugranak a Nők az a tűsarkú! Hordjak a modellek, munkaeszközkent aztan a kommented öbbit inkabb hagyjuk!


Ugyanitt tűsarku kedvelő lannyal ismerkednek😀😀😀😀😀

2021. dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/370 anonim ***** válasza:
31%
Csini: [link]
2021. dec. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/370 anonim ***** válasza:
0%

282.


Km-es regényeket ír a drága 281-es, képtelen feldolgozni a nagy semmit. Kiemel szövegrészleteket, bele magyaráz, személyeskedik... Annyira kell neki a győzelem. Aztán nem érti miért beteges amit csinál.

2021. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/370 anonim ***** válasza:
19%

Zárjuk ezt rövidre.


Így öltözik egy igazi, stílusos, érett, NŐ.: [link]


Törlősnek: 18+ KÖZSZEREPLŐ. Nyilvános oldala.

2021. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/370 anonim ***** válasza:
89%
Ő sem öltözik, hanem a fotóért 15 percet pózol. Zsemléért ő sem így menne le a Sparba, hidd el. Irreális igényeid vannak.😀
2021. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/370 anonim ***** válasza:
86%
286! Ezeknek mondhatod, csak neten láttak nőt, de beszélni se beszéltek eggyel se. Nem tudják miről beszélnek.
2021. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/370 anonim ***** válasza:
24%

A lényeg nem jön át sokaknak.


Nem kell jól öltözni nőként. Csak akkor nem is kell sipítozni, hogy miért nem jön minőségi férfi az életedbe!

2021. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/370 anonim ***** válasza:
#284 7-ből 7 állításod nem igaz, a többi a ok. :)
2021. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/370 anonim ***** válasza:
90%
288! Itt egyedül a pasikák hisztiznek, hogy nem nő az a nő, aki nem tűsarkút hord. Egy olyan kérdés alatt ami nem is nektek szólt.
2021. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!