Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha így öltözök? 16/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha így öltözök? 16/f

Figyelt kérdés

Deszkás cipő

Cső farmer

V nyakú póló és inget is szoktam hordani elég gyakran.

A barátnőmnek nagyon tetszik ez a stílus.



2014. aug. 15. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Ha nektek tetszik, miért ne?
2014. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A haverjaim szerint nagyon "pávásan" öltözködök.Ezt nem tudom pontosan hogy értették.De nekem ez tetszik.
2014. aug. 15. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rózsaszín a póló, vagy egyéb rikító hülye színű, akkor abszolút megértem a haverjaidat, amúgy nem gáz.
2014. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ThHAQ-c3xs0

:DDDDDDDDDDD


Na jó nem szivatlak, ha nektek bejön akkor nincs vele semmi baj.

De a haverjaid arra gondoltak hogy egy csöppet b*zisan öltözködsz.

2014. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én deszkás vagyok, mindenhova viszem magammal a longboardomat vagy a street deszkámat. És van 8 pár Vans cipőm (különböző stílusok és típusok, időjárástól, igénybevételtől, a használt deszkától, stb függően minden esetre van egy). És az én (szintén deszkás) baráti körömben eléggé lenézzük azokat, akik megveszik ezeket a deszkás cipőket, de csak azért hogy jól nézzenek ki, meg hogy bejöjjön a csajoknak. Mert ezek sportcipők, megfelelő célra lettek alkotva, nem kevés fejlesztés van mögöttük. Csavaros, stoplis cipőkben sem jár normális ember suliba, csak azért hogy bejöjjön a csajoknak.

Léteznek normális, konszolidált, utcai használatra gyártott cipők. hordj olyat, vagy tanulj meg deszkázni.


A V-nyakú pedig 16 évesen már kicsit késői... Hordj galléros pólókat, sokkal komolyabb.


19f

2014. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és a pávákkal mi a baj?nekem ők jobban bejönnek:)
2014. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ez a stílus, mostanában mindenkit lepáváznak aki V nyakú pólóban van, nem értem miért. Én birom az ilyen srácokat, mondjuk a deszkás cipőről nekem is az jut eszembe hogy minek ha nem is deszkázol.


De külömben is ha a barátnődnek nagyon tetszik akkor már alap nem baj :)

2014. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cső farmerhez a deszkás cipő illik szerintem.Meg jól is néz ki,és már 2 éve ilyen cipőket hordok.
2014. aug. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!