Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
 321/370 anonim ***** válasza:
100%
319! Az ugye feltűnt, hogy nő és nő között is van különbség? Hogy nem minden nő egyforma? Igen, van aki megveszi, de rengetegen meg nem (szerintem amúgy a többség ide tartozik). Talán hagyd az ajtóban a szexizmust, és nyisd ki a szemed.
2021. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/370 anonim ***** válasza:
12%

320. Nem tűnt még fel hogy magasról f o s o m le hogy ki mit vesz fel? Akkora a merítés, hogy bőven vannak olyanok akik nekem tetszenek, de mivel már jó ideje házas vagyok, így gyakorlatilag ők is tárgytalanok.


Tudod kik hisztiznek itt állandóan? Akik szerint a nők egésze szentek és sérthetetlenek. Én csak azért pofázok bele, mert az igazságérzetemet sérti hogy a ffiakról minden szaart el lehet mondani, ott lehet általánosítani persze negatív irányba. Majd jön egy ilyen kérdés, megy az általánosítás, személyeskedés és a jól megszokott fel és lepontozás.


Olvass már vissza felpontozott válaszokat! Hasznosak? Objektívek? Lófszt! Egymást véditek, innen a magas százalékotok, de egy ekkora sz@rkupac oldalon nem egy diploma.

2021. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/370 anonim ***** válasza:
90%

“ Nem tűnt még fel hogy magasról f o s o m le hogy ki mit vesz fel?”


Mégis itt hisztizel folyamatosan. Ha tényleg nem érdekelne, akkor nem is kommenteltél volna egyáltalán. De az hogy még mindig itt vekengsz ezen, csak azt bizonyítja, hogy érdekel, vagy csak provokálni próbálsz.

2021. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/370 anonim ***** válasza:
13%
Már régen nem az eredeti kérdésről szól az egész, csak szólok. +1
2021. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/370 anonim ***** válasza:
75%

308-as vagyok. Én egyébként pont fordítva látom :)

Tele van az ország igénytelen pasikkal, rosszul öltözött, büdös igénytelenekkel. Pl az már bzisnak számít,ha egy pasi manikűröshöz megy..nem,az nem az. Az én párom is jár. Az igényesség nem a miniszoknyás tűsarkú nőnél kezdődik, hanem elsősorban a higiéniánál:) csak ezt itt a balkánon sok pasi elfelejti.

2021. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/370 anonim ***** válasza:
54%

"Én csak azért pofázok bele, mert az igazságérzetemet sérti hogy a ffiakról minden szaart el lehet mondani, ott lehet általánosítani persze negatív irányba."


Én ilyet nem mondtam.


Csak annyit, hogy annak nincs sok köze a realitáshoz, ha szerinte aki nem hord hétköznapokon folyton tűsarkút, az csámpás rozi.

Ja, meg visszautasítom, hogy slampos lennék, azt is, hogy alacsonyabb társadalmi rétegből jöttem volna, vagy akár azt, hogy azért nem veszek fel "normális ruhát", mert nincs normális testem és munkahelyem, és persze minden kamu, amit írok. Ennyi.

2021. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/370 anonim ***** válasza:
22%
326-os, csak idomulnak a nőkhöz. Én miért öltöztek ki, ha nő nem akar felvenni tűsarkút, beéri helyette bakanccsal.
2021. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/370 anonim ***** válasza:
67%

Ja, mert csak bakancs és tűsarkú létezik, ugye?

Már tényleg nem tudok mit mondani, csak azt, hogy egy sz.ardarab vagy. Csoda, hogy tudsz írni, bár, hogy olvasni tudsz-e, az láthatóan erősen kérdéses.

Mielőtt félreértés lenne: Nem a férfiak sz.arok, hanem csakis ő.

2021. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/370 anonim ***** válasza:
67%
329: bármiben fogadok,hogy nincs és nem is igazán volt még barátnőd:)
2021. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/370 anonim ***** válasza:
76%

"Én miért öltöztek ki, ha nő nem akar felvenni tűsarkút, beéri helyette bakanccsal."


A tűsarkú alkalmakra való, nem mindennapi viseletre. Tönkre teszi a lábat, gerincet. Jó hogy nem a lábfejünket akarod elköttetni, mert az a szexi, mint annó Kínában.

Nem fogom egy farok miatt sem megnyomorítani magam mindennapi tűsarkú viseléssel.

2021. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!