Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/370 anonim ***** válasza:
0%

300.-ra.


Kehelyből innád a pisijét, hogy érezze mennyire tiszteled, ha valaha szóba állna veled, te. >:)

2021. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/370 anonim ***** válasza:
96%
#301: Szerencsére nem akarok vele beszélgetni, szóval erre nemn lesz szükség.
2021. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/370 anonim ***** válasza:
97%

"Nem kell jól öltözni nőként. Csak akkor nem is kell sipítozni, hogy miért nem jön minőségi férfi az életedbe!"


Nektek meg nem kell rinyálni, hogy semmilyen nőtök nincs, mert túl kevesek vagytok hozzá :D

2021. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/370 anonim ***** válasza:
0%

303.-ra.


Nem mindenki incel, aki szóvá teszi, hogy kicsi a felhozatal.

2021. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/370 anonim ***** válasza:
100%

288: "A lényeg nem jön át sokaknak.



Nem kell jól öltözni nőként. Csak akkor nem is kell sipítozni, hogy miért nem jön minőségi férfi az életedbe!"

Nekem (11-es hsz. volt az enyém) tényleg nem jön minőségi férfi az életembe. De ezen az sem változtatna, ha elkezdenék az itt szemléltetett módon "jól", "nőiesen" öltözni. Inkább csak még nagyobbat röhögnének rajtam, még jobban lesajnálnának, fanyalognának rám. A LÉNYEG ugyanis nem az öltözék, hanem az alatta rejlő test és az abban lakozó személyiség. Ezek kelle(né)nek a minőségi férfihez. A többi hozzászóló is valami ilyesmire próbált rávilágítani - inkább kevesebb, mint több sikerrel -, ahogy látom, bár nem olvastam el mindent. Ennyit arról, hogy kinek nem jött át a lényeg...

2021. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/370 anonim ***** válasza:
93%
306! Neked ettől jobb napod lesz, hogy itt pörögsz azon, hogy idegen emberek tűsarkút hordanak, vagy nem? És attól, hogy itt személyeskedsz? Mégis kinek képzeled magad, hogy itt ítélkezel, hogy mi a nőies és mi nem? Nem is nektek szólt a kérdés, mi a f@szt csinálsz még itt?
2021. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/370 anonim ***** válasza:
88%

"Álmodik a nyomor 291.-es"


Attól, hogy ilyeneket írogatsz, a valóság nem változik, és egy centit nem fogok visszavenni a pofámból.

2021. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/370 anonim ***** válasza:
100%

306: bocsi,miért is vagyok igénytelen?:DDD

Nem,nem vagyok az. Van egy szuper irodai munkám egy multiban,ahol van dresscode, ami casual. Nem jár minden nő (sőt ,alig) szoknyában, blézerben és magassarkúban:))))

Imádom pl a lacoste,lauren blúzokat, egy elegánsabb de laza nadrággal. Ha ez szerinted igénytelen, akkor ez van:)))

A párom sem igénytelen,szintén irodában dolgozik,de nem jár minden nap öltönyben és csomornyakkendőben:))

Na innen látszik,hogy fogalmad sincs erről a világról.

2021. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/370 anonim ***** válasza:
0%
“Nem is nektek szólt a kérdés,” Ezt még hányszor fogjátok ma leírni, unalmas már…
2021. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/370 anonim ***** válasza:
2%
308. Minden férfi vágya egy nagypofájú nő, Ja nem.
2021. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!