Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogottan öltözök, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogottan öltözök, mégis szinte mindig csak kalandot akarnak velem, ez miért van?

Figyelt kérdés
nem sminkelem magam, nagyon ritkán festem a körmöm, nem festem a hajam, nem vagyok nagydumás, nem járok szórakozóhelyekre, nem veszek fel nagyon kivágott ruhákat, normálisan öltözködök. Mégis szinte az összes férfi aki felém közeledett csak szexet akart, semmi komolyabbat. Nagyon kevés kivétel volt. Miért néznek engem ennyire könnyűvérűnek? Nem értem. 22 L
2015. máj. 14. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert pasik.
2015. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Velem is ez a helyzet. 24 vagyok, nő.
2015. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Mert pasik.

És mert valószínűleg akaratlanul is kihívóan viselkedsz a ruhák ellenére.

2015. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
mert ilyenek a mai férfiak :(
2015. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Talán mert hozzád mérten túlzottan sikeres férfiakkal ismerkedsz csak, akiket az általuk Veled egy kategóriába sorolt csajok nagyon elkényeztetnek.


Tipikus az, hogy a nők náluk sokkal sikeresebb férfiaknál is kellenek könnyed kapcsolatra, ezért fiatalabbon még nem érzik a motivációt arra, hogy szolidabb férfit keressenek, aki őket jobban megbecsülné.


Van olyan csaj ismerősöm aki még azt is vallja, hogy inkább legyen egy évben 10 jó pasija, még ha előbb-utóbb le is lépnek, mint hogy egy bénára vesztegesse az idejét.

2015. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Mert sok fiatal férfi ilyen.
2015. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mert.....

vannak ilyen férfiak

mert...lehet h veled van a gond mégiscsak ami lehet a természeted viselkedésed ésatöbbi sok sok apróság.-

2015. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
"Mégis szinte az összes" -> lett volna/van esélyed normális kapcsolatra, élj azzal inkább. Ennyi.
2015. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

lehetőség no.1.: mert lehet, hogy akaratlanul is olyan erős szexuális kisugárzásod van, ami még így is meghülyíti őket.


lehetőség no.2.: lehet, hogy visszafogott vagy és nem mutatsz magadból olyan értékeket, amik felkeltenék az érdeklődésüket hosszabb távra, így úgy érzik, jól néz ki, belül üres, egy numerára megteszi- még ha amúgy nem is ez az igazság.


Szerintem ha olyan tulajdonságaid is megvillogtatod, amik egy kapcsolatban is hasznosak, akkor is kapcsolatot akar tőled a többsége, ha amúgy könnyűvérű vagy- én legalábbis elég könnyen adom magam, mégis vőlegényem van, és egész eddig mindig komoly kapcsolatra vágyott velem szinte mindenki, és az a komoly kapcsolat létrejötte kizárólag rajtam múlt.

2015. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van :/
2015. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!