Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem a lányok helyesnek találnak de mégis barátzónába maradok?

Figyelt kérdés
Eddig 2-szer próbálkoztam lányoknál tovább lépni...egyszer se jött össze...mindenki azt mondja,hogy nagyon jó személyiségem van és nagyon megértő vagyok...van egy lány akit szeretek és holnap lépni fogok...ha ő is barátzónába én megfogok őrülni..

#fiú #lány #helyes #továbblépés #mit kéne változtassak?
2015. máj. 13. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akir rendes és helyes, az nem fog sok lányt találni, de a megfelelőt igen! Ehhez pedig sok szerncse is kell, meg türelem. Ketten utasítottak vissza, tell me how bad your life is... Egyébként csak mert jófejnek találnak és helyesnek, attól még lehet, hogy nincs meg a szikra, mint láthattad. Ez egy ilyen dolog, tovább kell lépni. Azt hiszed, hogy a lányok máshogy vannak? Tudod hány sráccal ismerkedünk mi is, mire találunk valakit, aki nem csak nekünk jön be, hanem kölcsönös? Elmondom, nem kettővel. Szóval hajrá, aztán ha ez a csajszi sem kedvel igazán, akkor majd lesz másik. Egyszer neked is szerencséd lesz. :)
2015. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszodat! :D
2015. máj. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!