Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogottan öltözök, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogottan öltözök, mégis szinte mindig csak kalandot akarnak velem, ez miért van?

Figyelt kérdés
nem sminkelem magam, nagyon ritkán festem a körmöm, nem festem a hajam, nem vagyok nagydumás, nem járok szórakozóhelyekre, nem veszek fel nagyon kivágott ruhákat, normálisan öltözködök. Mégis szinte az összes férfi aki felém közeledett csak szexet akart, semmi komolyabbat. Nagyon kevés kivétel volt. Miért néznek engem ennyire könnyűvérűnek? Nem értem. 22 L
2015. máj. 14. 16:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Népszokás lett szórni a sikamlós utalásokat, meg már a konkrétumokat is. Félreérted szerintem, ők ezt mókának, flörtnek érzik. Keresgélhetnél az eszesebbek közt is kicsit szerintem.
2015. máj. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Attól még lehetsz olyan "b..sznivaló" kisugárzású.Bocs az obszcenitásért,de ez a tapasztalat,hogy vannak ilyen nők.
2015. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
miért lenne szexuális kisugárzásom? mert nagyok a melleim??
2015. máj. 24. 16:29
 14/19 anonim ***** válasza:
nos, ez a válaszod alapján inkább arra szavaznék, hogy azért csak szexet akarnak tőled, mert mást nem tudnak elképzelni. ez nagyon "szőke" megjegyzés volt.
2015. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan közegben mozogsz,olyan pasik között,akiket csak a vérük hajt.Nekik elég,ha valakin látnak valami átlagnál jobbat,szebbet,még ha amúgy nem is kihívó vagy álomnő a csaj.Szerintem más környezetben is körül kéne nézned,ahol némileg értelmesebb férfiak mozognak.
2015. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"miért lenne szexuális kisugárzásom? mert nagyok a melleim??"


sokaknak az pont elég.

2015. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azt írtad nem veszel fel nagyon kivágott ruhákat :D

Akkor csak kicsit kivágott ruhákat veszel fel?


Szerintem lehet hogy te azt hiszed magadról, visszafogottan öltözöl, de a pasiknak ez máshogy jön le. Csomószor hallottam ezt, hogy egy nő mondja magáról, hogy mennyire szolid, meg stb. Aztán azért mégis befigyel egy dekoltázs vagy egy rövid ruha, vagy egy jó passzos naci, amiben átlátszik minden...


Az is lehet hogy a pasik többsége, vagy akiket kifogtál, tényleg csak ennyit akar. Ilyen volt az aktuális felhozatal. Vagy ezekkel sikerült csak megismerkedned. Ezeknek volt elég önbizalma ahhoz, hogy nyomuljon rád. Akik komolyabbat akartak volna, lehet annyira bátortalanok, hogy nem mernek kezdeményezni. Az a nagyon kevés kivétel, ami volt, lehet az olyan típusokra kéne várnod

2015. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem hordok kivágott ruhákat, csak átlagosat. Leirom hogy nézek ki: molett alkat, sötétbarna szem, sötétbarna haj, nagy mellek. Ez szexuális kisugárzás??
2015. máj. 25. 08:08
 19/19 anonim ***** válasza:
18: a szexuális, vagy bármilyen kisugárzás teljesen független a külsőtől. Sem a nagy mellek, sem az ilyen-olyan alkat, sem a kihívó öltözködés nem a kisugárzásodhoz tesz hozzá- mert az belülről fakad. Alapból az, hogy kicsit érzékibb a hangod mondjuk, már attól erősebb lesz. Vagy a gesztusaid, szavaid, tekinteted. Ilyesmi adja, nem a nagy mell meg az alkat.
2015. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!