Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/370 anonim ***** válasza:
85%
Miért? Nektek szólt a kérdés? Vagy jogosnak tartod számodra vadidegeneknek beleszólni az életébe, hogy mi szép, és mi nem? Kinek képzeled magad? Ha egy ember pl a botocudo törzsből idejönne és elkezdené mondani, hogy márpedig az a szép, akinek 12 centis ajaktágító van a szájában, mit csinálsz? Lehordod, mint valami felsőbbrendű majom, hogy rosszul tudja? Ez az egész lényege, hogy kultúra, kor, ízlés függő, hogy ki mit és kit tart szépnek. Ebbe aki beleköt az instant a saját IQ-ját mutatja be.
2021. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/370 anonim ***** válasza:

A 265-as idejött megmondani, hogy ennek már semmi értelme, csak szájkarate megy új tartalom nélkül.

Erre újraéledt a topic 1 nap kihagyás után, és most ennek sincs már semmi értelme, csak szájkarate megy új tartalom nélkül.

It's time to stop.

2021. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/370 anonim ***** válasza:
11%

Minek öltöznének?


Ahhoz normális munkahely, és főleg normális test is kellene, hogy ilyen ruhákat viseljenek, és ne csak hordjanak.

2021. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/370 anonim ***** válasza:
94%
*grabs popcorn*
2021. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/370 anonim ***** válasza:
24%
Ez igaz 273-as.
2021. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/370 anonim ***** válasza:
8%

Szabadságharcosok! Azt vesztek fel amit akartok, csak vannak férfiak akiknek jobban tetszenek a nők magassarkúban. A kérdés sem arról szólt, hogy mától kötelező ez a viselet. Viszont betegesnek tartom ezt a fajta egót, hogy csak azért is sértve érzed magad. Ez krvára beteges, hogy nem tudsz leállni! Senkit nem érdekel hogy mit veszel fel. Kezd hasonlítani az egész az ugyancsak beteges lmbtq-s meg meleg meg mittudoménkikvannakmég emberekre, akikről eddig azt sem tudtuk hogy léteznek-e. Majd ők verik a tamtamot az elnyomásról, a megalázádról, holott pont ezzel ártanak a legtöbbet!


Szóval nyugodtan horhadsz akár mamuszot is, rajtad kívül senkire nem gyakorol számottevő hatást. A nőket sem kell védened, aki értelmes, ki van békülve magával, az nem fog egy ilyen huszadrangú baromságból ügyet csinálni.


Egyébként meg van bőven férfigyalázás is az oldalon, na meg általánosítás. Csak az áll bele ebbe, aki frusztrált.

2021. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/370 anonim ***** válasza:
86%

#276: Csodásan elferdíted az eégsz szitut. :)


> Szabadságharcosok

Én nem vagyok az. Beszélgettem, válaszoltam, ennyi.


> Azt vesztek fel amit akartok

Igazából nem, mert itt páran elvárták hogy a másik így meg úgy öltözködjön, és csak azt tekintik nőnek.


> csak vannak férfiak akiknek jobban tetszenek a nők magassarkúban

Számtalanszor elmondták, hogy ez rendben van, szívük joga, tegyék meg. Mivel azonban a kérdés nem az volt, hogy "férfiak, nektek jobban tetszenek-e a nők tűsarkúban?", igazából irreleváns.


> A kérdés sem arról szólt, hogy mától kötelező ez a viselet.

Tényleg nem, ha szó szerint nézzük, ám persze implicit kijelentette, hogy aki nem így öltözik az nem néz ki nőiesen, ami nyilvánvalóan érvelési hiba, és a kérdésbe belefogalmazott vélemény ellen lesz, aki felszólal, mert nem ért egyet vele. Ráaádsul az üzenetek elején nem is erre válaszoltak, hanem hogy ők miért nem öltözködnek így. Aztán jöttek az olyan üzenetek, amik arről szóltak, hogy de, ez a kötelező viselet. És ez alapján már másik beszélgetésszál indult el.


> Viszont betegesnek tartom ezt a fajta egót, hogy csak azért is sértve érzed magad.

Egy nőnek megmondják, hogy nem nőies. Mégis mi mástól, ha nem ettől kéne megsértődnie? Ez pontosan a legpontosabb sértés, hiszen azt mondja másnak, hogy hülye vagy amiért azt teszed amit teszel, és úgy kéne tenni ahogy más mondja.


> Ez krvára beteges, hogy nem tudsz leállni!

Mondja aki még mindig idekommentel.


> Senkit nem érdekel hogy mit veszel fel.

De. Ezért született meg a kiírt kérdés. Ezért válaszoltak folyamatosan. Ezért mondták végig, hogy márpedig a nő úgy öltözik.


> Kezd hasonlítani az egész az ugyancsak beteges lmbtq-s meg meleg meg mittudoménkikvannakmég emberekre, akikről eddig azt sem tudtuk hogy léteznek-e.

Ha arra gondolsz, hogy ott is kijelentették a külső felek, hogy X, aztán az érintetteknek nem tetszett, mert nem illik rá X, akkor igazad van. A nők nőiesnek érezték volna magukat e nélkül a kérdés nélkül is, és boldogan élnének tovább. A külső felek meg még mindig nem tudják elfogadni, hogy nem az a baj, hogy valakinek nem tetszik ez, mert más az ízlésük és pl. tűsarkúsokat szeretik, hanem az, amikor a külső fél akarja megmondani, mit csináljon a másik ember. Pontosan ez a gond a melegség "kigyógyításával" is. Bárki szabadon nem szimpatizálhat a melegekkel, rákényszeríteni őket valamire már tök más dolog. Egyébként meg hogy a rákba jön a ruhákról szóló vitába a szexuális identitás???


> Majd ők verik a tamtamot az elnyomásról, a megalázádról, holott pont ezzel ártanak a legtöbbet!

Nem. Azzal ártanak, ha alárendelik magukat, feltétel nélkül elfogadják az elnyomást. Csapj fel egy történelemkönyvet. Úgy pár évezredig volt elnyomás a Földön, szóval elég sok írást találsz. Beleértve azt is, hogy a nőknek mi kínt meg kellett élniük csak azért, mert a hercegek úgy tartották csínosnak őket.


> Szóval nyugodtan horhadsz akár mamuszot is, rajtad kívül senkire nem gyakorol számottevő hatást.

A mondatod első fele megcágolja a másodikat. A mamuszt negatívként állítod be, szóval rád hatott máris.


> A nőket sem kell védened

Nem is tették. Saját véleményüket írták le válaszként. Csak ti jöttetek állandóan a femináciskodással, pedig egy szimpla válasz nem az.


> aki értelmes, ki van békülve magával, az nem fog egy ilyen huszadrangú baromságból ügyet csinálni.

Pont hogy fordítva. Egy értelmes ember soha, semmi áron nem engedi meg, hogy alárendelt fél legyen, akinek megmondják mit csináljon.


> van bőven férfigyalázás is az oldalon

Persze hogy van. Senki nem mondta hogy nincs.


> Csak az áll bele ebbe, aki frusztrált.

Akkor kívánok neked mihamarabbi gyógyulást. Én pl. full nyugiban kávézgatok most. :)

2021. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/370 anonim ***** válasza:
36%
*grabs another can of popcorn*
2021. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/370 anonim ***** válasza:
7%

277. Igazából nem olvastam csak 3 sort amit írtál. Oké, beszállok ebbe az agyhalál-semmi értelme komment hadjáratba.


Csak kérdeznék valami: miért veszed magadra ezt a 598-ad osztályú kérdést? Jezdem azt érezni, hogy ez a frusztrált emberek gyüjtőhelye, ez bőven látszik a pontozósdin is. Bammeg, ha a nők azon pampognának hogy a férfiak miért nem gyúrják, miért nem tetováltatják szanaszét magukat, miért nem öltöznek úgy mint a latin hercegek, isten bizony egy betűt sem ütnék le emiatt. Nem vagyok rommá gyúr a, nincs tetoválásom, nem öltözködöm különösebben a mai trendek szerint. Most ez miatt írjak 200 kommentet?


Már ne is haragudj meg, de beteges a hozzá állásod, meg a téged felpontozóké is. A gyűjtőhelyekkel is az a baj, hogy csak egymást erősítik a hadonszőrűek. Bőven van itt frusztrált, romba dőlt életű nő, roszz családi minta miatt férfigyűlölő, kishitű, esetleg szolgalelkű hölgy. Aztán itt vannak a naivak, a tapasztalatlanok, a vak optimisták. Nekem teljesen mindegy ki mit mond, állít. Egy fajta valóság létezik, az meg úgy is csak a saját. Akkor most min kell vitatkozni? Nem kell linkelgetni, idézgetni. Azt hiszed bármiről is meggyőzöl?


Egyébként szinte tök mindegy milyen kérdés alá írtam volna ezt, mindenhol megállja a helyét.



Szóval azt vesztek fel amit csak akartok! Elvileg itt két féle típusú nő létezik:


Az egyik aki boldog párkapcsolatban él, a másik aki meg azért egyedülálló, mert éppen úgy akar lenni.

Mit zavar titeket, hogy van valaki aki magassarkús nőket akar? Nem a te embered, pont.


Mekkora kötsög nők vannak már, hogy csak az űber macsókat szeretik! Aztaaaa! Legyek kigyúrva! Én nem leszeeeeek. Nehogy már ilyen szexista módon akarjon tárgyszerűen kezelni egy nő. Izzadni, vagyonokat költeni csak azért mert nekik az tetszik...


Remélem érzed a párhuzamot. Ha van egy icipici eszed, nem válaszolsz. Én ezzel lezártam ezt a végtelenbe hajló ciklust. 👠👟👞🥿👡👢🥾🌹

2021. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/370 anonim ***** válasza:
100%

“ Igazából nem olvastam csak 3 sort amit írtál. ”

“ Csak kérdeznék valami: miért veszed magadra ezt a 598-ad osztályú kérdést?”

Kérdez valamit, aztán:

“ Ha van egy icipici eszed, nem válaszolsz. ”


Wooow ez aztán a vitakultúra. Nem olvasom el az érveidet, de én megmondom a tutit és kussoljál. Ez aztán szép hozzáállás. Szánalmas vagy. Szánalmas.

A lényeg, hogy ami miatt ekkorát a duzzadt ez a vita az az, hogy kéretlenül megérkeztek a hímek okoskodni, pedig nem hozzátok szólt a kérdés, nem a ti véleményeteket kérték, titeket senki nem kérdezett. De idejöttök, provokáltok, és amikor ezt számon kérjük rajtatok akkor mi vagyunk a hisztis feminácik. Egy kis önkritika nem ártana.

2021. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!