Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
 311/370 anonim ***** válasza:
100%
Ja, biztos érdekel, neked milyen nő az álmod. Ja nem. :D
2021. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/370 anonim ***** válasza:
96%
#311: És kit érdekel, hogy egy lúzernek mi a vágya? Köszi, mi jól megvagyunk.
2021. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/370 anonim ***** válasza:
16%
Mind lúzerek vagytok, hogy 200 oldalon keresztül bizonygattok egymásnak, már rég du.ghatnátok.
2021. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/370 anonim ***** válasza:
5%

Rátok mit lehet mondani? Gyk-s lelkisérült nők gyülekezete, akik személyes sértésnek élik meg, hogy a női tábor legalján vannak külsőre. Majd itt összeverődtök, látatlanba egymás vállát veregetitek, mindegy miről van szó, egymást pontozgatjátok fel.


Amúgy meg előadjátok hogy ti milyen jó nők vagytok. Volt szerencsém már gyk-s nőkhöz, de azt kell hogy mondjam, fogalmatok sincs s realitásról.

2021. dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/370 anonim ***** válasza:
11%

314.-re.


Itt mit vársz, mikor sokan pozitív megerősítést adnak még a 80 kilós, szőrös, csajoknak is, hogy az milyen jó, hogy elfogadják magukat?

2021. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/370 anonim ***** válasza:
21%

“ hogy a női tábor legalján vannak külsőre. ”


Nem vagyok.

2021. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/370 anonim ***** válasza:
90%
314, 315! Ha ennyire ki vagytok akadva azon, hogy vannak emberek, akik nem akarnak megfelelni a ti preferenciáitoknak, javasolnám, hogy keressetek fel egy szakembert. Mit számít nektek? Miért kell idegeneket sértegetni? Ennyire nincs életetek?
2021. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/370 anonim ***** válasza:
33%
317. Ennyire már nem lehetsz sötét! A bánatot sem érdekli hogy nézel ki, vagy mit hordasz. Most komolyanm, ezt kell majd évekig magyarázni? Nektek kellene szakembert felkeresni, ti sértegetitek az idegeneket, csorda módjára pontozgattok fel és le. Szerinted TE számítasz itt valakinek az életében? Egy anonym ultra senki vagy. Kb. ennyit ér a százalékod is. Tedd hozzá az arcod, akkor majd tisztellek, becsüllek. Addig meg a te véleményed ugyan annyit ér, mnt bárki másé.
2021. dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/370 anonim ***** válasza:
11%
De ha egy nőnek nem számít a külső, akkor a legtöbb miért veszi meg a 23. cipőt, a 9. táskát, a 94. ruhát, sőt a kutyája 40. új kabátkáját?
2021. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/370 anonim ***** válasza:
318. Én legalább az engem megszólító kérdés alatt válaszolok, nem egy olyannál amihez semmi közöm. Én nem ugatom bele más magánéletébe, hogy szerintem hogy kéne öltözködnie, hogy NEKEM tetsszen, mert senki nem kérdezte és senkit nem is érdekel. Ahogy a ti hisztitek sem.
2021. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!