Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/370 anonim ***** válasza:
93%
Ezek manapság nem nőiességet jelentenek..
2021. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/370 A kérdező kommentje:
Vagy legalább a minimum: [link]
2021. nov. 26. 20:42
 3/370 anonim ***** válasza:
100%

Mert marha kényelmetlenek. Ráadásul ami engem illet karakter idegenek is. Jól állnak a nőies ruhák, de nem tudom őket viselni. Én az a típus vagyok, mellesleg a munkám is megköveteli, aki leül a földre, sokat guggol, hajol, törökülésbe ül, ha teheti. Az, hogy mindig csak padra, székre üljek csak összezárt lábakkal, csak a betonon közlekedjek (tűsarkú) mindig piciket lépve, stb. Nem azt mondom, hogy megoldhatatlan, de nem én vagyok.

Mellesleg, aki nőies, akiből sugárzik ez az egész, az nőies farmerban is.

Én inkább természetes vagyok, amihez nem illik a fentebb vázolt ruházat, cserébe jól jön a gyerekek közt akikkel dolgozom.

2021. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/370 anonim ***** válasza:
95%
Próbàld fel a női ruhákat, milyen kènyelmetlenek, majd utána nem pitsogsz, hogy viseljék azt a nők.
2021. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/370 anonim ***** válasza:
97%

GigaLOL 🤣🤣🤣🤣 Komolyan fetrengek 😂 Freudi elszólás?

Nem tudom miért nem öltözöl nőiesen, megtehetnéd, hajrá 🌈🤣

2021. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/370 anonim ***** válasza:
97%
Mi vaaaaaaan????
2021. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/370 anonim ***** válasza:
99%
Sajnálatos ha számodra a ruha teszi nővé a nőt.
2021. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/370 anonim ***** válasza:
99%

Soha nem volt gondom a pár találással. A felsoroltakból egyiket sem viselem!

Ez a te ízlésed, nem hiszem, hogy emiatt nők sipítoznának...

2021. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/370 anonim ***** válasza:
97%

Férfiként én nem vonzódnék annyira egy szoknyás, tűsarkús, lányhoz.

Sokkal inkább jön be a farmer és a sportcipő. Ez már ilyen retró dolog. :)

És nem feltétlen a piros köröm a legcsábosabb. Egy fekete vagy bármilyen mintás is jobb már. Az idő halad TIK-TAK.

2021. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/370 anonim ***** válasza:
99%
Nőként nem az én dolgom, hogy úgy öltözködjek, mint ahogy azt a nagyságos kérdező nőiesként címkéz. Tényleg nem vicc, hordj egy napi ilyen cipőt. Próbáld ki. Anatómiailag pont ugyanolyan a férfiak és nők lábfeje, szóval hajrá.
2021. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!