Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/370 anonim ***** válasza:
98%

"- A te válaszod mitől nem ostoba?"


Mert mondjuk tudom a realitást, hogy hová hogy szokás felöltözni, és minek mennyi köze van a realitáshoz. :D Mondjuk volt már a lábamon olyan cipő, amiről a kanos, dühös csávókák regélnek itt, és tudom, hogy abszurd lenne a hétköznapokon ilyesmit hordani. És még képes volt az egyik beírni olyat, hogy milyen már ezen rinyálni, mi lesz, ha majd jön a szülés?!

Nem "nőpárti" a fórum. Ezek a h.ülyegyerekek semmilyen szinten nem képviselik kompletten a férfiakat. Nem világítanak rá semmire, nem vonnak kérdőre itt senkit, nem fogalmaznak meg kritikát a női nemre. Egyszerű idióták.


"- Hol vergődtem én azon, hogy miért nem jár minden nő magassarkúban?"


Nem kifejezetten rólad beszélek. Ne haragudj, de a kérdés pont erről szól.


"- Ha nem inged, ne vedd magadra."


Te sem.


" halványan rávilágítanak valamire. "


A mélységekig lepontozott válaszok általában nem világítanak rá semmire.

Nagyon sokszor a felpontozottak sem. Ez van.


"Hogy miért van ez az általános nő vs férfi harc?"


Nekem semmi bajom a férfiakkal, szeretem őket, amióta öntudatra ébredtem, hozzájuk vonzódom, az ő társaságukra vágytam ösztönösen. Soha nem volt velük bajom. Ugyanolyan emberek, mint a nők. Csak az ostoba emberek fejében van bármilyen harc. Ugyanaz a fajnak a 2 neme vagyunk. Még egy állat is okosabb itt egyeseknél.


"Viszont elmondható hogy erősen zuhan a színvonal."


Undorító volt a színvonal 10-15 éve is, sőt még jobban lehetett gyalázkodni, és jobban megvolt a ri_bancozás, bántalmazás kultusz is (most már csak azért szorult vissza valamennyire, mert erőszakosan próbálják kimosni a társadalomból).

2021. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/370 anonim ***** válasza:
0%

80. Sajnos itt ugyanúgy le van sarkítva minden. Olvass vissza kérdéseket, válaszokat. A "férj" mint jelenség csak is ostoba, bunkó, lusta, böfögő, követelőző ember lehet. A "gyerek" az csak is neveletlen, követelőző, rikácsoló ember lehet. A "nők" természetesen csak a pénzre meg a 25cm-es fszra hajtanak.


Amiért neheztelek erre az oldalra az az, hogy eze közül minden elfogadott, kivéve a női sztereotípia nem. Mert ha már itt tartunk, itt 99%-ban csak sztereotípiák meg általánosításokat puffogtatnak. Pl. egy felpontozott, tökéletes női egyetértéssel elfogadott sztereotípia az, ha egy kapcsolatban rossz a szex, arról a férfi tehet. Felpontozás ezerrel. Majd ha valaki ezt megkérdőjelezi, egyből kapja a savat. Én leoltom a provokáló fiúkat, sőt sokférfi társam is megteszi, de hogy egy nő tenne helyre egy nőt, nagyon ritkán látni. Persze ha van ilyen, akkor őt is halálra lepontozzák.


Erre írtam én azt hogy feminista az oldal. A feministát itt a lehető legrosszabb értelembe értsd.


Oké, azt is értem, hogy ide sokan kötekedni járnak, vagy rossz az életük és sz ellenkező nemen akarnak revansot venni. Csak akkor ezek miért érnek tapsot meg fanfárt? Ja, leesett! Sokan járnak ugyanabban a cipőben.


Azt nézném meg, hogy hanyan mernének felvállalni önmagukat, ha mindehez arcot és nevet is kellene adni...

2021. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/370 anonim ***** válasza:
91%
#82 de itt most nem más kérdésekről és más kommentekrol van szó hanem erről itt. Úgyhogy pont nem érdekel hogy máskor máshol mi van.
2021. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/370 anonim ***** válasza:
0%
tuoché, és máris rugalmasan elszakad :D
2021. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/370 anonim ***** válasza:
91%

Látom, nagyon fájdalmas itt egyeseknek tudomásul venni, hogy a vadidegen senki pasasoknak való tetszés egyre hátrébb és hátrébb szorul az átlag hetero nő fontossági sorrendjében.

Azt meg, gondolom, el sem tudjátok képzeni, hogy olyan személyiségű nők is létezhetnek, akik egyáltalán nem vágynak arra, hogy a figyelem középpontjába kerüljenek, meg úgy általában kifejezetten nemkívánatos teher számukra, ha totál ismeretlenek vizslatják őket.

2021. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/370 anonim ***** válasza:
7%
Annyira háttérbe szorul, hogy másról sem szól az életetek, ha levegőnek néznek, akkor összeestek :D
2021. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/370 anonim ***** válasza:
93%
Még mindig vannak férfiak, akik azt hiszik, hogy a véleményük befolyásolja egy nő öltözködését, viselkedését, gondolkozását? Hűha. Már nem azért, de nekünk ti ismeretlen senkik vagytok, miért kéne, hogy érdekeljen minket, hogy mit gondoltok rólunk?
2021. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/370 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérlek folytasd, nőként nagyon kíváncsiak vagyunk a masplainingre arról, hogy mit miért csinálunk. Ki hitte volna, hogy a pasik ezt is jobban tudják…
2021. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/370 A kérdező kommentje:
De akkor nem baj ugye, ha a pasitok megnézi, utána fordul, kúrólájkolja, az ilyen finomságokat, ugye? [link]
2021. nov. 27. 16:17
 90/370 anonim ***** válasza:
6%
A túsarkú a nőiesség szimbóluma, miért olyan nehéz ezt nektek felfogni nyomorult feministák.
2021. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!