Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/370 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy az itt hőbörgő férfiak full laikusak. (De akkor miért veritek itt az asztalt?) Egy tűsarkúhoz egy olyan nő is kell, akinek jól áll és tud benne járni. Egy görnyedt lányon lelombozó lesz inkább, mint szexi.
2021. nov. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/370 anonim ***** válasza:
100%
Én ha felvenném a magassarkút és a szoknyát csak feszengenék mert nem éreznem jól magam. Azon aggódnék nem e járok hülyén, nem e csúszott e fel a szoknya és stb. Ellenben ha úgy öltözök amiben kényelmesen érzem magam( és ez nem kinyúlt póló, bár ahhoz se lenne semmi köze senkinek) akkor az a kisugárzásomon is meglátszik. Bárkit el tudtam eddig csábítani akit szerettem volna és nem kellett ehhez tűsarkú, se miniszoknya. Persze megvan azoknak is a helye ;) De ha valaki elvárásokat támasztana elém, hogy hogy öltözzek, elég hamar véget érne a kapcsolat. Szerencsére még nem volt dolgom ilyen felszínes emberekkel :)
2021. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/370 anonim ***** válasza:
4%
62-es. Az igényesség mióta felszínesség.
2021. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/370 A kérdező kommentje:

Számomra érdekes látni a pályakezdő, meg a sulis gyakornoksrácok fejét, amikor az irodában bámulják a sok tűsarkús, kosztümös, szoknyás nőt. Még azokat is, akik amúgy nem jó csajok, csak "szépen vannak csomagolva".

Mikor már oldottabban beszélgetek velük, mindig elmondják, hogy nincsenek ehhez szokva, pedig mennyire tetszene nekik a barátnőjükön is ez a szerelés. Vagy, hogy milyen csinos volt az anyukájuk, amikor kiskorukban így járt dolgozni.

2021. nov. 27. 09:42
 65/370 anonim ***** válasza:
98%
“ Vagy, hogy milyen csinos volt az anyukájuk, amikor kiskorukban így járt dolgozni.” Olyan parfümöt ne hordjak, vagy ne vágassak olyan hajat, mint amilyet anyuci hord? De szerintem most inkább ne menjünk bele az Ödipusz komplexusba.
2021. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/370 A kérdező kommentje:

65.-re.


NEM! Nem erről beszéltem, hanem a szülői/családi képről.


Arról, hogy mit lát otthon a gyerek. Hogy apu szenved az ócska öltönyben, vagy imádja viselni, és egy szertartás, amikor felköti a selyem nyakkendőt, és bekapcsolja a mandzsetta gombot.

Hogy anyu a turkálós blúzt veszi fel, mert jön a nagyfőnök és ki kell öltözni a melóban, vagy egy családi ebédhez is felvesz egy normális ruhát, vagy leborotválja-e a lábát akkor is, ha tél van, és sem a férje, sem a szeretője nem ér rá a decemberi hajtás miatt, már 2 hete.

2021. nov. 27. 09:54
 67/370 anonim ***** válasza:
100%
63 az igényesség nem egyenlő a tűsarkúval, max a te fejedben
2021. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/370 anonim ***** válasza:
5%
Maradjunk annyiban, hogy egy szép karcsú nő magassarkúban 1000000x szexibb, mint egy bogár testú, dongalábú nő tornacipöben.
2021. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/370 anonim ***** válasza:
91%
#66 pedig de, ha az anyucitól látott minta az, amit a nőben keres az ödpusz komplexus. Ez sajnos már csak ilyen.
2021. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/370 anonim ***** válasza:
98%
Nekem aztán hót mindegy számodra mi szexibb és mi nem, szerencsére nem neked kell megfeleljek, hanem magamnak. + inkább nem is akarok szexi lenni idegenek számára…
2021. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!