Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/370 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező a személyiség a csúnya, dagi nők mentsvára.
2021. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/370 anonim ***** válasza:
8%

Csak figyelek. Nem azért, de itt most nem a férfiak beszélnek magas lórór, hanem ti hányjátok folyamatosan feminista marketinget. Már ott tartotok, hogy szánalmas és bohóc az a nő aki magassarkút vesz föl, és röhejes az a férfi aki öltönyt. Ééés már megint ez a lepontozás és egymás felpontozása! 😂😂😂


Meg hát a morális fölény, a ki a király és megmondom hol a helyetek viselkedés. Szerintem pont ezért okádék ez az oldal, viszont ez tartja életben. Kis virtuális ring, ahol a női fölény nyújtotta hendikep miatt sokaknak ez nyújtja az egyetlen sikerélményt az életében, a másik oldal meg élvezi ha hergelget másokat.

2021. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/370 anonim ***** válasza:
97%

Én ezt nem értem. Sehol nem írja senki, hogy szánalmas így öltözni, hanem max az h ez elvárás lenne meg hogy ez a nőiesség szimbóluma és stb.

Mindenki öltözzön úgy ahogy kedve tartja.

2021. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/370 anonim ***** válasza:
100%

“ De akkor nem baj ugye, ha a pasitok megnézi, utána fordul, kúrólájkolja, az ilyen finomságokat, ugye?”


Ha nem vagyok vele, azt néz, akit akar. De ha a jelenlétemben forog bárki után, meg kúrólájkol akárkit, repül is a büdös francba.

De 8,5 év alatt nem történt ilyesmi. :)


“ A túsarkú a nőiesség szimbóluma, miért olyan nehéz ezt nektek felfogni nyomorult feministák.”


Mert a sima magassarkú nem?

2021. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/370 A kérdező kommentje:

103.-ra.


Ne öltözzön úgy! [link]

2021. nov. 27. 17:25
 106/370 anonim ***** válasza:
100%

#99: Látod ez itt a gond. Míg te nem állsz szóva azzal, akin nincs túsarkú, és szóbaállok azzal is, aki roma, 180 centi, nem diplomás, 10 évvel idősebb. Legföljebb kiderül, hogy nem illünk össze.

A személyiségnek része a megjelenés nyilván, hiszen aki foglalkozik a külsejével, az ezzel tölti az idejét, aki elfogadja magát úgy, ahogy van, az vall egy elvet, aki másokért vagy magáért öltözik úgy, ahogy, az nekem elmond dolgokat. Nem tetszik minden fajta személyiség, nem tetszik minden fajta külső. De míg egy tök más személyiséggel nem jövök össze, mert nem vágyom arra, hogy minden nap civakodjunk és katasztrofa legyen az egész, addig a szépséget meg tudom látni a legtöbb emberbe, akkor is, ha nem az átalad tökéletesnek képzelt próbababáról van szó. A személyiség fontos: amelyik nő azért szeved, éli át a kínt, hogy férfiaknak tetszelegjen, az vessen magára, és én nem akarok tőle semmit.

2021. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/370 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megnézném ezeket a hímneműeket, hogy hogyan is öltöznek :D
2021. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/370 anonim ***** válasza:
97%
#107 szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy az anyjuk által vásárolt, foltos, lyukas alsóban nyomják itt a nagy elvárásokat
2021. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/370 A kérdező kommentje:

Hogy öltözöm...


10-ből 2X így: [link]

5X így: [link]

3X pedig: [link]


Idehaza, most, a nemzőköntösömben vagyok, alsógatya nélkül!

2021. nov. 27. 18:08
 110/370 anonim ***** válasza:
93%
Fú, az a 3x-szoros szett ocsmányul néz ki. Nem hallottad még, hogy a terepminta csak hivatalos katonáknak áll jól? Elképzelem, ahogy vagy ebben vagy egy drága öltönyben mész moziba a haverjaiddal vagy várost nézni. Nevetséges.
2021. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!