Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/370 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti vagyok én is, nem irodai munka de igényes hely és nálunk se hord senki magassarkút :D


De nem értem tényleg, az teljesen rendben van ha valakinek ez jön be. De számon kérni a nőket, hogy miért nem mindenki az ő preferenciájuk szerint öltözködik??? Nevetséges

2021. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/370 anonim ***** válasza:
93%
A legviccesebb, hogy tudom, hogy ha élőben összefutnának velem valahol, egyből csaholnának. :)
2021. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/370 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem bármilyen nőnek örülnének ezek a taplók. :D

Nálam (és más lányoknál/nőknél is) pont az szokott lenni a probléma, hogy akárhogy vagyok felöltözve, kellemetlenül megvizslatnak. És tudjátok, nem akkor a legjobban, amikor kivételesen valami extra cucc van rajtam, hanem sportfelszerelésben, mikor futni indulok.

2021. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/370 anonim ***** válasza:
100%

153


Dettó. :D Folyamatosan csorgatják a nyálukat, bámulnak.

Pont ezért nem veszem komolyan ezt a vergődést.

2021. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/370 anonim ***** válasza:
3%

153.-ra.


HŰHAAAAAA, mert kik/mik vagytok, hogy meg sem lehet nézni titeket?


Én MINDIG és MINDEN nőt, finoman, de számára észrevehetően végigmérek. Cipőtől indulva a szeméig. Izgalmas látni, ahogy elpirulnak, legyen szó gimis finomságról, vagy 2 szakvizsgás orvosról.

2021. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/370 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem mondtam, hogy nem lehet megnézni. Engem nem zavar, és nem is pirulok el, nem vált ki semmit. Csak ne érjetek hozzám, ennyi a kérésem (max. ha újra kell éleszteni :D). Nézni szabad, én is nézegetek másokat.
2021. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/370 anonim ***** válasza:
100%

A bámulással csak azt mutatod meg, hogy mennyire nem vagy képes az alapvető illemre sem. Mint a hetvenéves bácsik, akik még mindig azt hiszik, hogy fiatalok és rám vigyorognak, meg mi egymás. Nézzél csak, több úgyse lesz belőle.


Mondjuk általában fel se tűnik, ha megbámulnak, mert ha egyedül utazok, legtöbbször olvasok bedugott fülhallgatókkal. Amíg nem érsz hozzám vagy a dolgaimhoz, felőlem esőtáncot is járhatsz mellettem.

2021. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/370 anonim ***** válasza:
97%

Igényes emberek vagyunk, azért nem tetszik. Ilyenkor mindig a kutyák fenékszagolgatása jut eszembe a bámulásról és nem tartom kulturált szokásnak. Cserébe én sem bámulok másokat.


Amiatt pirulnak el, mert helyetted érzik kényelmetlenül magukat. Pláne egy gimis kislány. Ha az apja lennék és ezt látnám, úgy megvernélek, hogy a taknyodon csúsznál haza a gyerekszobádig anyádhoz.

2021. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/370 anonim ***** válasza:
100%

155-nek. Egy, talán azért mert emberek vagyunk, nem árucikkek a kirakatban. Ezért szeretjük, amikor nem csorgatják a nyálukat az ilyen ösztönlények.

Kettő, ha már ennyire kritikusak az itteni hímek, hogy tűsarkú és szoknya nélkül nem is nő a nő, akkor tényleg jogos a kérdés, hogy minek csorgatják a nyálukat akkor is, amikor edzőcipő és farmer van rajtunk? 🤔

Szerintem nem pirulnak el, max a paprika spray-t keresik a zsebükben/táskájukban, és a rosszullét kerülgeti őket, hogy egy kretén bámulja őket.

2021. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/370 anonim ***** válasza:
3%

159.-re.


"...ha már ennyire kritikusak az itteni hímek, hogy tűsarkú és szoknya nélkül nem is nő a nő, akkor tényleg jogos a kérdés, hogy minek csorgatják a nyálukat akkor is, amikor edzőcipő és farmer van rajtunk? 🤔"


Imádom a szarvasbélszínt, erdei gombával, finom, testes vörösborral.

De a melóhely menzáján megeszem a rakott zöldbabot, és ha úgy van a sarki mekiben a hambi menüt is.


Szóval nem azért vagy jó nő mert megnéznek, hanem megnéznek, mert ... nincs akkor és ott job

2021. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!