Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/370 anonim ***** válasza:
100%

160

Sajnállak, amiért ennyi frusztrációt kell itt levezetned.

2021. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/370 anonim ***** válasza:
92%

Fura… ha én vegán vagyok, és ha olyan helyen vagyok, ahol nincs vegán kaja, csak stake meg mindenféle hús, akkor nem csorgatom a nyálam, arra ami alapból taszít… tehát ha mégis csorgatjátok a nyálatokat olyan nőkre, akik “nem az eseteitek”, akkor mégis csak tetszenek, mert ha nem tetszenének, tudomást se vennétek róluk.

Azt még had kérdezzem meg, hogy a transzvesztiták, és drag Queen-ekkel hogy álltok? Csak mert ők pont tűsarkú, miniszoknya, kivágott felső stílust nyomják, szóval elvileg pont a ti esetetek, nem?

2021. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/370 anonim ***** válasza:
17%

#138 Az, amit sugallni akarnak, meg amit te is írsz, hogy jobb egyedül, mert a felhozatal borzasztó.

Meg az, hogy jó egyedül, miközben nem jó.

Persze, ideig-óráig jó, és el lehet lenni időszakosan rendbe tevő fuckbuddykkal, de hosszú távon ez szar.

2021. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/370 anonim ***** válasza:
94%

Oké, akkor borzasztó számodra a felhozatal. És ez szerinted rajtad kívül miért kellene számítson bárkinek is?

És miért vergődtök, hogy ha leírjuk, hogy nem akarunk megfelelni nektek?

Miért nem lehet elfogadni, ha mondjuk én csinosnak érzem magam úgy is, ha az előzőekben linkelt képekhez hasonlóan öltözöm, és nem fogok tűsarkúban totyogni a mindennapokban?

Miért jött több olyan válasz is, hogy mi nem bírjuk a kritikát és nem élünk a valóságban?

A valóság az, hogy én szeretve vagyok, van párom, aki szerint gyönyörű vagyok, és úgy öltözködöm, ami neki tetszik + mindenhol néznek, és sokan kifejezetten dicsérik az öltözködésem, hogy csinos. Akkor mit kellene itt "beismerni" a ti kedvetekért?

Miért nem lehet annyiban hagyni, ha valakinek más az ízlése, és nem erőltetik magukra azt, amit ott írogatnak egyesek, hogy aztán majd viseljük el ha a párunk másokat kúrólájkol? Ja, meg aztán jön, hogy mi nem elit körökben mozgunk, nyilván ez az oka mindennek. Szerintem ti vagytok azok, akiknek nem ártana állítani magán. Engem nem zavar, ha nektek bejön egy tűsarkús, kiskosztümös nő, de az szánalmas, ha valóságtagadásnak nevezitek azt, ha mi nem fogjuk csámpás Rozinak, meg mindenféle ócska, slampos, xar nőnek érezni magunkat.

2021. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/370 anonim ***** válasza:
12%
Igazad van, 149-es. Kicsit azért mi férfiak is hibásak vagyunk, mert nem követeljük meg a nőktől, hogy öltözzenek fel rendesen, holott inkább ezt kéne tennünk: [link]
2021. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/370 anonim ***** válasza:
94%
164 minden szavaddal egyetértek. De látod, teljesen feleslegesen írod, úgyse jut el az agyukig😅
2021. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/370 anonim ***** válasza:
95%
165! Válaszold már meg a több soron feltett kérdésem, mi szerint miért vagytok felháborodva, hogy vannak nők, akik nem úgy öltöznek mint ahogy nektek tetszik? Mi ezen a felháborító? Miért baj ez? Minden nőnek nektek kéne megfelelnie? Nem mindegy az nektek? Miért zavar?
2021. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/370 anonim ***** válasza:
8%

Én 2 dologgal zárom a napot itt, és megyek alukálni.


1.: Nem kell nőiesen öltözni. De akkor nem kell sírni, otthon a 4 macskával, hogy nem jön a fehér BMW-s herceg!!!


2.: Felhozták itt a pasik öltözködését. Ha a nők nem nőnek öltöznek, pláne nem NŐnek, akkor a pasiknak is jók azok a cuccok amiben látom őket. a sok túraruhás, vicceskedő pólós, susogós melegítős, TSZ elnök a lagziban, 12-1 tucat figura.

2021. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/370 anonim ***** válasza:
0%
Te még mindig ezen lovagolsz 167-es?
2021. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/370 anonim ***** válasza:
95%
169! Mivel egy jó okot nem sikerült felhozni, ezért igen. De látom most is csak provokálsz, mivel normális érved nincsen.
2021. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!