Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/370 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes...mégis mindig a pénzes pasiknak van fullos csajuk, nem a minimálbéreseknek. >:)"


Én részemről nem fogok pénzelni egy olyan pasit, aki törtrészét keresi a fizetésemnek. Magának meg nem engedheti meg azt, amit én.

2021. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/370 anonim ***** válasza:
97%

Mintha a nők árucikkek lennének. Ezekszerint akin magassarkú van, drágábbért “kel el”?

Hányinger, ezért sem öltözők inkább így. Nem akarom hogy meg inkább arucikknek nézzenek.

2021. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/370 anonim ***** válasza:
5%

180.-ra.


De akkor miért kell egy névetelen fórumon is azt hazudni, hogy nem számít a pénze a pasinak?

A pasi meg a látványra megy. És a tűsarkú látványosabb, mint egy bödös konzerv...izé...Converse. És a szoknyában látványos a nő, nem a szöszmösz mackóban.

2021. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/370 anonim ***** válasza:
97%

"1.: Nem kell nőiesen öltözni. De akkor nem kell sírni, otthon a 4 macskával, hogy nem jön a fehér BMW-s herceg!!!"


Ahányszor leírod a nyomorult baromságaidat, annyiszor ismétlem el én is a mondandómat.

NŐIESEN ÖLTÖZKÖDÖM.

Nem sírok, van párom, ráadásul jó pasi és régóta együtt vagyunk.


"Ha a nők nem nőnek öltöznek, pláne nem NŐnek"


NŐnek öltözködöm.

Hogyan betűzzem még neked?

Azt hiszem, nem láttam még ilyen nehéz felfogású embert. :DDD


"Na, kinek telik jobb nőre?"


Nem vagyok árucikk, amire "telik". Pont eleget keresek egyedül, kényelmesen meg tudnék élni a párom nélkül is. Az összes divat/luxus dolgomra (ruhák, cipők, parfümök, smink) telne magamtól is, ahogy edzésre, minőségi ételre is.

Nem az volt a szempont, amikor párt választottam, hogy gazdag legyen, bőven elég volt annyi, hogy intelligens, vannak céljai és a saját életszínvonalamat, amit egyedül biztosítok magamnak, ne húzza le, vagy legalább nagyon (kivéve ha értékes, de alulfizetett szakmája van, pl. orvos, ápoló, tanár, mentős, stb.). Ezen kívül pedig az, hogy nézzen ki jól, és lelkileg passzoljunk.

Akármennyire is rohamot kapsz, én nem valami státuszszimbólum vagyok, hanem egy társ, a kapcsolatom pedig elsődlegesen a szeretetről szól.

Másrészt pedig, amióta kapcsolatban vagyok, azóta is megkörnyékeznek pasik, és nem közepes átlagjóskák, hanem kifejezetten jól kinéző, normális személyiségű férfiak is.


Akármennyit keresek, egy alantas sz.ardarab vagy, és mélyen az én szintem alatt helyezkedsz el. Ez a milyen nőre "telik" beszólás, az érvek hiánya, meg a beragadt lemez a tűsarkúval már bizonyította számomra ezt. Akkor mit kéne számítson, hogy a hozzátok hasonló rusnya, alsóbbrendű nyomorultaknak megfelelünk-e vagy nem?

Erre válaszolj már.

2021. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/370 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem tudom, a barátom sose zavarta, hogy gyakran járok Converse-ben (mindkettőnk egyik kedvenc márkája), és egy szűk farmer láttán pont az a reakciója, mint egy lazább szoknya láttán.


Egyébként mikor fogjátok fel, hogy nem nektek öltözködünk? Elsősorban magunknak, esetleg a párunknak, de biztosan nem nektek, így a ti véleményétek annyit se ér, mint amit a WC-n lehúzni szokás.

2021. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/370 anonim ***** válasza:
100%

"A pasi meg a látványra megy. És a tűsarkú látványosabb, mint egy bödös konzerv...izé...Converse. És a szoknyában látványos a nő, nem a szöszmösz mackóban."


Ezt is még egyszer leírom, látom, nem jutott el a csökkent képességű agyadig:

Nemcsak tűsarkú és Converse létezik. Létezik sima magassarkú, stabilabb, vastagabb sarokkal, ami ugyanúgy kiemeli a nő lábait. Létezik magassarkú kiscsizma, ami atomnőies és csinos. Sőt, mi több: Létezik millió lapos cipő, szandál, ami nem sportcipő, hanem simán elegánsabb fajta, irodai viselet.

Leírtam vagy 20x, hogy szoknyát hordok, általában magassarkúval, de csak jön a pofázás, hogy "nem kell nőiesen öltözni", meg, hogy viseljem el, ha majd mást kúrólájkol a pasim, csak mert a ti pofátoknak nem elég a szoknya magassarkúval, nektek kosztüm kell és 20 centis tűsarkú. Egyszerűen beteg sz.arok vagytok.

2021. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/370 anonim ***** válasza:
100%
Még hozzáteszek annyit: Én azért hordok magassarkút, mert az a stílusom, de sétához, szaladgáláshoz sportcipőt hordok én is. És amúgy azzal sincs baj, ha egy nő a hétköznapokban is Converse cipőben jár, ha ebben érzi jól magát. Semmi közötök hozzá.
2021. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/370 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy tényleg nem mindegy, hogy random emberek mit hordanak? Minek kéne mindenkinek ugyanolyan tűsarkúkat meg szoknyákat hordani? Miért lenne az jobb? Nem mindegy, hogy a csaj a villamoson, vagy a lány az egyetemen farmerben és lapossarkúban van? Miért olyan zavaró ez? Milyen negatív hatással van ez bárkire, hogy olyan ruhákat hordanak, amik nekik tetszenek, és kényelmesek?
2021. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/370 anonim ***** válasza:
100%
#178: IT-s vagyok, és a 700k havi fizetés elég kamu. Legalábbis ez legföljebb 10 éves tapasztalattal rendelkező, mély szaktudású, felelőségteljes vezető beosztású személyeknek van. A túlnyomó többség akik kódolnok pár weboldalt, nagyon nem keresnek ennyit.
2021. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/370 anonim ***** válasza:
0%

Az vicces, hogy az értő olvasás sem megy, de bizonygatni kell a tökéletes életet :D


És ismét: szóval a tűsarkus kamut most már akkor ugye elengeditek, ha nálatok 3 centivel magasabb pasi udvarol? :D

2021. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!