Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/370 anonim ***** válasza:
100%
199 te miről beszélsz? Ezt szajkózzuk már 20 oldalon keresztül, hogy nem csak az a két véglet létezik, hogy tűsarkú, miniszoknya, stb és a slampos igénytelen trampli. Látom nem sikerült felfogni.
2021. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/370 anonim ***** válasza:
100%

199


Ja, el is felejtettem, hogy a gyk az az oldal, ahol már összehazudott luxusnak számít, ha valakinek van 30 évesen egy normális állása, megélhetése, és nem valami boldogtalan xar kapcsolatban él, amiben b.asztatja a másik, hogy járkáljon 20 centis ortopéd tűsarkúban, különben majd másokra csorgatja a nyálát, és majd küldözgeti a kúrólájkokat, meg nem tárgynak nézik a másik embert.


Nem fogom a kedvetekért azt hazudni, hogy valami követelőző sutyerákkal élek együtt moslék kapcsolatban, sem azt, hogy nem vagyok igényes és szép nő. Ráadásul egy büdös, retkes szót nem szóltam trampli öltözködésről, széttaposott papucsról.

Linkeltem képeket, hogy kb. hogyan öltözködöm, a legkevésbé sem tramplisan.

2021. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/370 anonim ***** válasza:
2%
Itt a feministák már teljesen becsavarodtak…
2021. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/370 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen!!! Nem igaz hogy nem fogják fel, hoz minden nőnek úgy kell öltöznie ahogy azt ti elképzelitek!!!! Mi az hogy lemerik írni, hogy nem akarnak megfelelni nektek???? Hogy merik???
2021. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/370 anonim ***** válasza:
95%

“ Itt a feministák már teljesen becsavarodtak…”

Tudod elég nehéz úgy vitatkozni, hogy egy darab érvet nem tudtok felhozni, hogy miért kellene nektek megfelelnünk. Egyet nem sikerült még összehozni. Ennek ellenére itt hisztiztek, hogy csúnya feministák, nem akarnak tűsarkús hordani, csak mert neked arra áll.

Mi ellenben más alternatívákat, egészségügyi, kényelmi, és ízlésbeli érvekkel jövünk, és ha meg merjük jegyezni, hogy mi hordjuk, akkor mi döntünk róla, akkor mi vagyunk a hisztisek. Pofám leszakad.

De ha esetleg azóta eszetekbe jutott akárcsak egy érv, hogy miért kellene úgy öltözködnünk mint ahogy azt az itteni 5 éves szintjén lévő pasikák elvárnák, szívesen fogadjuk.

2021. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/370 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én ma sportosan elegánsan jöttem be munkahelyre. Téli harisnya, galléros fekete kisruha, meg a többi… VISZONT tűsarkú helyett mertem kockasarkú bokacsizmában jönni. Akkor most én is trampli vagyok? Csak mert az 5 km-es ideút alatt nem ezt a visszajelzést kaptam. :D
2021. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/370 anonim ***** válasza:
39%

Ti nem vagytok normálisak! 21 oldalon keresztül hámozzástok a lufit, hogy szalonképesen fejezzem ki magam.


Van akinek tetszik ha egy nő magassarkút visel, van olyan nő aki sosem fog ilyet felvenni, van olyan férfi akinek nem tetszik a magassarkú, van olyan aki szinte megköveteli, van aki szinte megtiltja.


Kb. ennyi az összefoglalója ennek a maratoni bohóckodásnak, ami szerintem már kínos bármelyik félre nézve is.

Ízlésen minek vitatkozni? Na meg személyeskedni? Ennyire ne legyetek már az alja!

2021. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/370 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a “vita” margójára ennyit még hozzáfűznék nőként:

Szeretek az itteni bunkó férfiak által körülhatárolt módon öltözni, pedig nem nekik szeretnék tetszeni egyáltalán. Hogy miért? Annyi nőt látok a környezetemben, aki szebb, mint én. És itt kiemelném, hogy olyan szép nőket, akik smink nélkül, farmer + pólóban is sokkal szebbek, mint én kisestélyiben és 20 centis sarkakkal. Ez okoz bennem egyfajta kisebbségi komplexust, amit ilyen öltözködéssel próbálok túlkompenzálni. Mi az eredmény? Igen, engem többen néznek meg, mint ugyanabban a helyzetben a farmer + pólós lányokat, de tudom, hogy ez nem nekem, hanem a szoknyának és harisnyának szól. Valójában ott és akkor, full sminkben is úgy érzem, hogy mennyire alatta vagyok színvonalban azoknak, akik egy sportcipőben is nőiesen tudnak kinézni. Illetve hogy milyen szerencsések, hogy nem kell sokat vacakolni a frizurájukkal, hogy egyensúlyozzák a kockaállukat, vagy ne tűnjenek olyan sápadtnak, mint én. Tehát az a következtetésem ebből, hogy egy igazán szép nő szerintem smink nélkül, “zuhany konttyal”, strandpapucsban is bőven hozza azt a szintet, amit én vasalt + lakkozott frizurával, illetve vörös rúzzsal.

2021. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/370 anonim ***** válasza:
5%
208. Aranyba foglalnám az őszinte kommentedet, legnagyobb tiszteletem! Vééégre egy igazi női kitárulkozás!!! Le a kalappal, most nagyon megleptél. Pedig én is beleállok a nőkbe a gyk-n, de te most kivívtad a tiszteletem. 👍🌷
2021. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/370 anonim ***** válasza:
100%
#208: akkor sem kellene ennyire a külső visszajelzésektől függővé tenni a közérzetedet / azt, hogy TE hogyan ítéled meg SAJÁT MAGADAT.
2021. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!