Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/370 anonim ***** válasza:
95%

#249:


"MINDEN férfi fizet a dugásért!"


Te mindössze ennyit tudsz elképzelni. És maradjunk annyiban, hogy lehetőségeidhez (pl. utazás, nyelvismeret, stb.) képest túl kicsi a merítésed ahhoz, hogy tőled az ilyen "minden férfi" kezdetű kinyilatkoztatásokat bármilyen szinten komolyan lehessen venni.

2021. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/370 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy tiltakoztok a fizetni a dugásért dolog ellen, mikor ti nők méritek a pasit a pénze alapján!


- Randi első 5 kérdéseinek egyike: "Mivel foglalkozol?".

- Társkeresőkön: "Diplomás férfit keresek, aki..."

- Ne a szüleivel lakjon a férfi!


Ez csak 3 ALAP dolog arra vonatkozóan, hogy már az ismerkedéskor a pénz alapján rostáltok.


De ez nem baj!


Mármint nem baj, ha saját magadat is jól árazod. Pl.: Ha 20 éves, 180 magas, sportos bikinimodell vagy, akkor 100-ból 90 pasit levadászhatsz/hagyhatod magad levadászni nekik.

De hiába van 3 diplomád, lakásod, meg jó melód, ha 165 centis, husis törpe vagy, és kedvenc hobbid a musical és a csokievés. Na akkor ne akarj felsőpolcos pasit! De tényleg ne, és akkor boldog lehetsz.

2021. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/370 anonim ***** válasza:
100%

#241: De várjá má, ez nem nő. Hiszen nincs rajta szoknya!!!444


#245: Legföljebb ha esztelenül szóród a pénzedet. Én kerülök mindenféle csicsa terméket, és mindig a minőséget nézem meg. Egyetlen marketinges fogása sem hat rám férfiként, ugyanúgy a nők felületességét se veszem be. De legalább a marketing szakemberek nagyon jól tudják, hogy a "jó és látványos csomagolás" teljesen szubjektív. Pontosabban mondva egy eloszlást határoz meg, van egy csoport akinek jobban tetszik, vagy egy másik akinek meg nem. A jó marketinges ilyenkor azt teszi, hogy a másik csoport részére egy másik terméket hoz létre, hogy ezzel elnyerje az ő tetszésüket, és még több bevétele legyen. Literálisan ez az egész piacgazdaság egyik legfontosabb eleme, hiszen keresni kell a lehetőségeket a sokszereplős piacon az érvényesülésre, és minden vevőnek más és más az igénye. Az olyan dolgok mint a TQM és hasonló vezetői eszmék bizonyára semmit nem mondanak neked, ugyanakkor a marketing és menedzsment szakterületén nagyon is jól ismerik, hogy hogy kell kezelni az eltérő igényeket, és hogy az a vállalat tud sikeres lenni, aki felismeri, és kihasználja ezeket az igényeket. Pont erről volt szó itt is végig: aki akar hordjon tűsarkút, és ha te akarsz, állj szóba csak tűsarkúsokkal. A maradék meg majd azt keresi, amit ők keresni akarnak, mert elnyeri az ő tetszésüket.


#249: A vacsorát közösen fizetjük, lévén tisztelem annyira a barátnőmet, hogy életképesnek tartom, aki a munkáját megfelelően elvégzi, amiért kap fizetést, és együtt tudunk élni. Ruhákat megveszi magának. Az esküvő nekem is ad érzelmi pluszt, bár lehet te csak hazudozni mész oltár elé, az a te dolgod. Nem iszunk, nem cigizünk. Nem járok konditerembe, mivel idehaza saját testsúlyos edzéssel 0 Ft-ből elérem ugyanazt. Egyébként meg saját magam jóléte miatt edzek. Mint ahogy a barátnőm is csinálja a dolgait, amik neki okoznak örömöt. Ő pl. nagyon jó érzékkel főz, szeretem a kajáit, amit viszonzok másképp.

Nemtom tesó, lehet te milliókat költesz az exedre meg prostikra, akiktől megköveteled az öltözködést, én pézügyileg is egálban vagyok boldogan a barátnőmmel.

2021. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/370 anonim ***** válasza:
100%

“Randi első 5 kérdéseinek egyike: "Mivel foglalkozol?".”

Bocsi, de a randi nem arra van, hogy megismerjük a másikat? És miért olyan vad dolog rákérdezni, hogy a másik, a potenciális párod mivel foglalkozik az ideje nagy részében? Annyira sokat képzeltek bele ebbe a kérdésbe (tisztelet a kivételnek).


“ De hiába van 3 diplomád, lakásod, meg jó melód, ha 165 centis, husis törpe vagy, és kedvenc hobbid a musical és a csokievés. Na akkor ne akarj felsőpolcos pasit! De tényleg ne, és akkor boldog lehetsz.”

Szerintem nem is akarnak. Végülis nem az ilyen nők rinyálnak itt, hogy nem kellenek a 10/10-es pasiknak. Itt csak a pasik hisztiznek, hogy nem kellenek a csini csajoknak, milyen szörnyen igazságtalan az élet.

2021. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/370 anonim ***** válasza:
100%

252:


Ezt Te sem gondolod komolyan. :D Azért egy 30 éves férfitól, sőt bármilyen embertől elvárható, hogy ne a szülei nyakán éljen. És nem amiatt, mert milyen vonzó, hogy többet kell költenie az albérletre, hanem mert egy is hozzátartozik a helyes szocializációhoz és a kirepüléshez, a szülőktől való leváláshoz. Ilyenkor a nő nem a zsebedben turkál, hanem végigfuttatja magában, hogy kell-e neki egy óriás csecsemő.

Azt pedig pláne nem értem, hogy a “Mivel foglalkozol?” miért offenzív kérdés. Én a partnereimtől annyira nem is, inkább ismeretlenektől kérdezem meg, mivel pl. tök jó alapot tud adni a gördülékeny beszélgetéshez, ha a másikról is kiderül, hogy a szociális szférában dolgozik és tud kapcsolódni az én élményeimhez.

2021. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/370 anonim ***** válasza:
100%
#252: Én még egy ilyet nem láttam társkeresőn. Amit viszont rengetegszer, hogy a kalandorok, egyéjszakások, fütyiképet küldők kíméljenek.
2021. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/370 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel foglalkozol?"


Volt 2 olyan nő az életemben, akikkel tényleg őszinte voltam. Nyíltan elmondtam, hogy ki és mi vagyok, mivel foglalkoztam, miket csináltam.

Az egyik kiröhögött, hogy gyerekes vagyok, és nem érti miért találok ki ilyeneket.

A másik simán közölte, hogy nem kell neki olyan, aki a szembe hazudik.


Akkor?

2021. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/370 anonim ***** válasza:
95%
#257: és? Mit kezdjünk a te személyes sérelmeiddel? Talán nekünk kéne a kis egódat is helyrepofozni a nagy sokk után? Amit ezek szerint azóta sem voltál képes feldolgozni.
2021. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/370 anonim ***** válasza:
54%
Azt nem tudom, te miért nem öltözől nőként. Talán mert fiú vagy?
2021. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/370 anonim ***** válasza:
100%

"- Randi első 5 kérdéseinek egyike: "Mivel foglalkozol?".


- Társkeresőkön: "Diplomás férfit keresek, aki...""


Bocs, hogy műszaki diplomás nőként nem biztonsági őrt keresek :D

2021. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!