Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/370 anonim ***** válasza:
100%
Az itt hisztiző, magukat férfiaknak gondoló hímek, miért fáj nektek, hogy vannak nők, akik nem úgy öltözködnek, mint ahogy nektek tetszene? Miért vagytok ennyire felháborodva ezen? Miért számít nektek ez annyira, hogy 14 oldalon keresztül nem vagytok képesek ezt elfogadni? Mi az oka? Kérlek erre válaszoljatok, mert tényleg nem értem.
2021. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/370 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként igazat adok az ide kommentelő hölgyeknek.

Nem kell szoknya, smink, tűsarkú,..., ahhoz, hogy egy nő igazi NŐ legyen.

Pl.: [link] vagy ez a kis finomság: [link]


A törölgetősnek: 18+ mind a kettő, és közszereplők.

2021. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/370 anonim ***** válasza:
11%
141-es és a többiek. Egy igazi nő ilyent hord, rinyálás nélkül: [link]
2021. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/370 anonim ***** válasza:
100%
143! Nem azt kérdeztem, hogy milyet hord, vagy nem hord, hanem hogy miért vagytok ennyire felháborodva, hogy a nők saját maguk döntenek arról, hogy mit hordanak? Mi ezen a felháborító? Itt egyedül ti rinyáltok, akik ezt nem tudják elfogadni.
2021. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/370 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nekem fáj ez a kérdés. Nem azért, mert néhány frusztrált kani beszólogat nekem, amiatt, hogy nem 12 centis tűsarokban megyek le zsemléért a sarki kisboltba, mivel ők amiatt is beszólogatnának, hogy levegőt veszek. Nyilvánvaló, hogy itt nem a nőkkel van probléma, hanem a kérdezővel és a haszonszőrű társaival.

Viszont. Miért kell slamposnak hívni egy nőt, aki nem tud szoknyában és Louboutinban menni mindenhová? Én is szívesen járkálnék így, ha lenne, aki heti 2x fizesse nekem a fodrászt, tegyen alám autót, meg szép helyekre vigyen. Ameddig 60-70 ezer forintból élek kollégistaként és örülök, ha két pár átmeneti cipő elfér a szekrényemben (amikben tudok futni a villamoshoz órára), illetve sulin kívül csak postára, plusz dolgozni megyek pakolós helyre, addig nem hiszem, hogy ez trampliság lenne. Akiket linkeltetek, azokon mind látszik, hogy üzleti szférában dolgozó 25 pluszos - 30-as nők, akik feltehetően el tudnak tipegni 50 métert naponta, ha autóval közlekednek, illetve van ilyen öltözködéshez egzisztenciájuk. Nem mellesleg ez náluk követelmény. Én nem zárom ki, hogy otthon ők is pizsamában porszívóznak...

2021. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/370 anonim ***** válasza:
100%
#143: ilyenkor örülök, hogy csökken a konkurrencia száma. Mert 1) akik nekem tényleg tetszenek, azon biztosan nem hordanak ilyen vackot, tehát nem kell veled számolnom és 2) a kommentek alapján te se vagy bejövős a nőknek ,tehát töb esélyem lesz. Sok sikert az incelséghez, ami ugyan még mindig nem tudom mit jelent, de ha minden igaz benne van, hogy nincs barátnőtök.
2021. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/370 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tetszik, hord te #143-mas. Szerinted érdekel itt bárkit, hogy szerinted mit kéne tennie egy nőnek? Megsúgom: nem.
2021. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/370 anonim ***** válasza:
93%

143


Aki ilyet leír, az szerintem meg egy elmebeteg h.ülye. Na, ez ellen mit tudsz tenni?

Ki a franc hord ilyet csak úgy hétköznapokra?

Megnézném a fejed, ha egyetlen napot kéne töltened egy ilyenben.

Én sportos nő vagyok, nagyon érzékeny, igényes vagyok az alakomra is, szóval szépen is néznénk ki, ha ilyenekkel baxnám szét a lábam nap mint nap, elég hamar lesérülnék sport közben, ha ilyenekkel terhelném szét a lábam, azzal együtt a térdem és a gerincem is (mert képzeld, egy ilyen cipő ezeket is terheli). Minden nap ilyet hordani nem csak kényelem kérdése, hanem egészségügyi kockázat.

És nem, nem vagyok kényelmes, slampos nő, már többször leírtam, hogy nagyon gyakran hordok szoknyát és magassarkút. Csak épp nem ilyen tűsarkút. Vagy sima, 20 centis tűsarkúnál barátságosabb magassarkút, vagy nőies lapos cipőt (pl. nyáron szandál).


És nem nekem van szükségem arra, hogy visszajöjjek a valóságba, hanem nektek.


Hasonló stílusban szoktam felöltözni, és soha a büdös életben nem volt olyan a valóságban, hogy bárki is slamposnak, nőietlennek tartott volna:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Szóval nem, nem fogok változtatni semmin. Ugyanúgy csinosnak, nőiesnek, stílusosnak igényesnek fogom magam tartani, akármennyit vergődtök, sértegettek, feministáztok. És nem fogom eltűrni a páromnak, ha másokat kúrólájkol és nem felelek meg neki. Ja, és ugyanúgy xarnak fogom tartani a kérdező öltözködését, így meg pláne semmit nem számít a véleménye. Nem várom el, hogy az enyém számítson bármit is, csak ti várjátok el, hogy a vergődéseteknek legyen bármi hatása, vagy ha nem is változtatunk semmin, akkor fogadjuk el magunkat xar nőnek, és majd ne csodálkozzunk, ha a párunk másra ácsingózik mellettünk.

Pedig ez sem fog összejönni.

2021. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/370 anonim ***** válasza:
22%

Azért itt a válaszokból eléggé előjön a lakóhely, munkahely és a társadalmi szint.

Felénk, Budapest - Buda - Hűvösvölgy, sok nő visel szoknyát és tűsarkút.

Igaz, ők vagy komolyabb munkahelyen, irodai környezetben dolgoznak, vagy az átlagnál magasabb társadalmi rétegben élnek és mozognak.


Ja, és egy titok férfiként, nőknek!!!


A FÉRFI, nem erre izgul: [link]

A legveszélyesebb nőfajta a kapcsolatotokra a kis ravasz vörös róka. Pl. ez a típus: https://www.youtube.com/watch?v=__vGPYODeL8

2021. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/370 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, ők vagy komolyabb munkahelyen, irodai környezetben dolgoznak, vagy az átlagnál magasabb társadalmi rétegben élnek és mozognak."


Bocs, én is pont ilyen körökben mozgok. Egyetlen kolléganőm sem hord a mindennapokban tűsarkút.

A 148-as voltam.

2021. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!