Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/370 anonim ***** válasza:
14%
Ajánlom figyelmetekbe, hogy egy kis jó ízlés csordogáljon belétek: [link]
2021. nov. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/370 anonim ***** válasza:
100%
#51: hehe, mondjuk ezt meg fogom nézni (annak ellenére, hogy elég rossz kritikát kapott), de sose tudnék így öltözni. Folyamatosan úgy érezném, mintha jelmezben lennék.
2021. nov. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/370 anonim ***** válasza:
0%

Jönnek itt azzal, hogy kényelmetlen meg nem a stílusuk, de a valóság az, hogy nincsenek ráutalva.


Az ember akkor megtesz kényelmetlen, kellemetlen dolgokat is (például munka, takarítás, pelenkázás, stb.) ha muszáj, ha rá van utalva.


A ráutalva lenni pedig lehet sokféle okból és módon. Meg embertípustól is függ. Van, aki annyira individuum, hogy még a fegyver csövébe is beleröhögne és inkább meghalna, minthogy bármit is rákényszerítsen bárki is, ilyenek extrém esetben lehetnek csövesek vagy valami influencer megmondóemberek, akiket országokból tiltanak ki.


Meg van olyan is, aki nem tud létezni anélkül, hogy meg ne mondanák neki, hogy mit hogy csináljon és folyamatos, részletes iránymutatást ne kapjon. Az ilyenekből pedig legtöbbször bigott vallásos vagy valami tetszőleges eszmének a fanatikus droidja lesz, akinek nincs önálló gondolata.


A kettő közötti réteg pedig szimbolizálja a többségi társadalmat, akik mint fent említettem, rendelkeznek kisebb-nagyobb mértékben önálló gondolatokkal, viszont mivel megszűnt az, hogy a férfiak véleménye számít bármit is, így más, számukra szimpatikusabb irányvonalat követnek.


Ennek folyamata, hogy nőként egyre lazábban és uniszexebben öltözködnek, míg fordítva a férfiaktól meg egyre többen várják el a szintén kényelmetlen elegáns vagy valamilyen egyéb koherens stílust, nem elég, ha csak magára kap valamit.


Most pedig még viccelődünk azon, hogy lassan a férfiak fognak szülni, de még egy kis genetikai kutatás és higgyétek el, lesznek majd az LMBTQ-hoz hasonlóan egyre növekvő számú magukat heteronak valló férfiegyedek, akik örömmel átveszik majd a nőtől ezt a feladatot, ha orvosilag lehetséges lesz és komolyabban, nem csak laborban.


A különbség annyi lesz, hogy ebben a "hatalomátvételben" a nők nem lesznek olyan hülyék, hogy a korábbi előjogaikat feladják, a férfiaknak viszont nem lesz már hatalma kikényszeríteni a női előjogok feladását, sőt, az a férfi kerül előnybe a többiekhez képest, aki megalkuszik és behódol, így pedig a feministák úgy fogják magyarázni a történelemkönyvekben, hogy a férfiak visszakapják azt, amit évezredeken át a nők ellen követtek el, viszont ők mennyire kegyesek, hogy nem nyomják őket el, nem verik, nem fosztják meg a szavazati joguktól, csak éppen az egyenlőséget kényszerítik ki.


Viszont cserébe...

- nem fognak a golyó elé ugrani elsőként.

- nem mennek csatába azért, hogy a férfiakat az idegen országok női ne vegyél el és becstelenítsék meg.

- nem fognak nehezebb dolgokat cipelni.

- még eltartani is csak azokban a ritka esetekben tartják el, amikor vagy nagyon fullos férfiről van szó, vagy nagyon gazdag a nő és neki inkább megéri pénzt áldozni, hogy az legyen, amit ő mond, ő akar, ne legyen vita, akinek nem tetszik jön a következő.


Úgyhogy az egyenlőségnek van egy ilyen szerepe is...


És mielőtt kifiguráznák olyanok, akik nem értik az iróniát, nyilván nem is várná el az eltérő biológiai sajátosságokból adódóan a férfi, hogy a gyengébb nő védje meg vagy cipeljen nehéz dolgokat. Pusztán arról van szó, hogy a nagy egyenjogúsító úthenger mág gender wage gap meg kvóta meg mindenféle elborult ötletet szorgalmaz, miközben olyanokról szó sem esik, hogy


1. A férfi és férfi között is lehet különbség, ha valaki nem Dwayne Johnson alkat, akkor - amellett, hogy szerencsétlen hátrányban van férfitársaival szemben a csajozásban, mégse karolják fel úgy, mint a plus size nőket mondjuk - nem feltétlenül fog jeleskedni mondjuk bútorcipelésben, mégis ha nem kompenzál valami 21. századival (például gazdag mérnök, IT-s, aki simán odaad egy halom borravalót a kigyúrt srácoknak, akiken így is legelteti a csaja a szemét a segédmunkásnak meg hízik tőle a mája, esetleg még nyíltan fűzögeti is a csajt, hiszen tudja, hogy fizikailag esélye se lenne a lekvár IT-s arcnak, a csaj meg belemegy a flörtbe, hiszen az "ártatlan" meg nem is flört volt, csak beszélgettek és ő mondta, hogy van barátja, csak a szeme csillogása mondott mást), akkor selejt férfinek van elkönyvelve.


2. A női sikolyra, segélykiáltásra még mindig rengetegen odafigyelnek, egy női hajléktalant sokkal szívesebben fogadnak be... nem csak szexért, idős nők is, mert nem érzik fenyegetve magukat (még ha később kiderül is, hogy tévedtek), közben pedig a férfinél azon túl, hogy eleve ciki, ha segítséget kér ilyen helyzetben, hiszen ő a férfi, oldja meg, nem terem ott a rendőr, ráadásul ha véletlenül intézkedik sem teszi zsebre azt a szemforgatást és gúnyos kacajt, amit kap, csak itt is a megerőszakolós, minek ment oda szituációkat fújják fel. Mikor a fizikai támadásban segítséget kérő életerős, fiatal férfit röhögik ki, az teljesen rendben van, őt nem képviseli senki, képviselje saját magát, elvégre ő a férfi.

2021. nov. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/370 anonim ***** válasza:
93%

Ami engem illet, senki ne tartson el, de én se fogok mást. Az más helyzet, ha a páromnak nincs munkája egy rövid ideig és az én fizetésemből élünk, ezt visszafelé is elvárom és szerintem egy sok éves együttélős kapcsolatnál, vagy házasságnál alap is.

"nem fognak a golyó elé ugrani elsőként.


- nem mennek csatába azért, hogy a férfiakat az idegen országok női ne vegyél el és becstelenítsék meg.


- nem fognak nehezebb dolgokat cipelni."


Hány férfi ugrál golyók elé, vagy megy csatába a magyar nőkért? Csak kérdezem.

Szeretem ezeket a barokkos túlzásokat.

Ami a cipelést illeti, olyan családból jöttem, ahol alap volt a föld hordás, talicskázás, fa pakolás, kőhordás, bútor mozgatás, mindegy mi lóg a lábad között. Persze, a fizikumom gyengébb, mint egy átlag férfinak és kategóriákkal gyengébb, mint a páromnak, aki férfiak közt is nagy súlyokat tud emelni. De, nem állok ki a sorból, ha pakolni, cipelni kell.

A feminizmus még mindig arról szól, hogy egyenlő jogokat teremtsen. Amit szerintem nagyjából el is ért. Az, hogy egy nőnek előbb ugranak segíteni, vagy a férfitól jobban elvárják a cipelést, szerelni tudást stb. Az idővel szépen kikopik majd és marad az, hogy emberek vannak, egyéni képességekkel és tudással.

De sokakat ez a folyamat is irritál, mert elvesznek a nemi szerepek. Pedig szerintem nem ez történik. Egyszerűen lehetőség nyílik arra, hogy végre mindenki az legyen, aki akar és olyat keressen maga mellé amilyet akar. Tehát, ha egy nő x férfi munkára vágyik épp úgy ne legyen kiröhögve, mint a férfi műkörmös. Vagy az a férfi, aki arra vágyik, hogy a farkánál fogva vezessék végig az életen épp úgy megtalálhassa a párját, mint az, aki karakán és domináns. És a kettő között minden egyéb átmenet is.

A feminizmus nem a férfiak megbüntetéséről szól, hanem valós szabadság kialakításáról. De minden változás zavarral, majd újra rendeződéssel jár. Mi most még a zavaros időszakot éljük sajnos. De lesz ez még nagyon jó is, csak, lehet, hogy mi azt már nem éljük meg, amíg beáll az új rend.

2021. nov. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/370 anonim ***** válasza:
100%
Pedig végtelen egyszerű a megoldás, fiúkák... El kell vinni a nőt drága étterembe, bálba, színházba, operába, drága hotelekbe, exkluzív klubbokba. Oda szépen ki fog öltözni magától. De amíg a randik többsége is csak annyi, hogy egy órát sétáltok a parkban, nem tudod meghívni egy nyomorult kávéra se, utána meg legteljebb a Tescoba mentek vásárolni, ha drága helyre akarod vinni, addig örüljetek, ha nem papuccsal hordja a melegítőt. Puszika!
2021. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/370 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon adom az utolsó szavait. Azzal még kiegészíteném, hogy ti is frakkban vigyétek le a szemetet legalább, ha ilyen kívánságaitok vannak. Ha pedig bele akartok ugatni a barátnőtök öltözködésébe, akkor tessék neki kifizetni azokat a cuccokat, amiket ti alkalmasnak találtok. Koleszos egyetemistaként majd pont azért fogok remegni, hogy az utolsó fillérjeimet tűsarkúra költsem el nektek. Pláne Gucci-ra, ami kb a féléves képzési díjamnál is drágább. :D
2021. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/370 anonim ***** válasza:
90%

Én szeretek ilyen ruhákat hordani, kedvenceim, de nem a férfiak miatt hordom és nem is igazán érdekel kinek tetszik 😃

Egyébként meg nem ettől nőies valaki hanem kisugárzás, viselkedés, gondolkodás te buta szar

2021. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/370 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akinek ilyen az ízlése és olyan helyen dolgozik (iroda, ügyintézés), ahol egy asztalnál kell ülni egész nap és maximum a vécéig kell elsétálnia a folyosó végén, az most is így öltözik. De nehogy már egy egész nap rohangáló ápolónőtől vagy a székre fel-le ugráló árufeltöltőtől, esetleg a biciklis foodpanda futártól várjátok már el, hogy a mindennapi feladatait tűsarkúban és kisestélyiben végezze. Szerintem a darukezelőtől meg az autószerelőtől sem várja senki, hogy öltönyben és lakkcipőben végezze a munkáját, mindennek megvan a maga helye és ideje.


Egyébként meg nem értem a számonkérést, én személy szerint sokszor úgy öltözök, mint egy leszbikus nő, de így is van (férfi) párom, akit abszolút nem zavar a dolog, sosem mondta még, hogy tűsarkúban vonzóbbnak tartana. Leginkább nem is érti, hogy miért kínozzák magukat egyes nők ilyen dolgokkal.

2021. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/370 anonim ***** válasza:
0%

némi off.


Ez a kérdés arra nagyon jó, hogy hamar kibukjon a "pasi legyen 50000000 centivel magasabb, mert magassarkút hordok" kamu valósága. persze, aki jár az utcán, az tudja, hogy eleve kamu, nők fél százaléka sem jár magassarkúban.

2021. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/370 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért vagytok így leragadva a tűsarkúnál. Anélkül is lehet valaki elegáns és csinos. Ahogy farmer pólóban is lehet az.

Tessék:

Farmer polo és lapos talpú:

[link]


[link]


Lapos talpú:

[link]


Ez egy viszonylag átlagos, nem kihívó, nem közönséges mini szoknya tűsarkú öltözet de annál nőiesebb:

[link]


Remélem hogy a kérdező nem ezt kritizálja, hanem inkább azt aki az étterembe is képes így elmenni (mert vannak ilyenek, én is ismerek ilyet):

[link]

2021. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!