Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, miért nem öltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért nem öltözök nőként?

Figyelt kérdés

Sok nő sipítozik, hogy nem keresik a társaságukat a pasik. De kérdem én, akkor miért nem kezditek az alapokkal, pl. a nőies kinézettel?


Nőies haj.

Tűsarkú.

SZOKNYA.

Elegancia.


Ezek miért nem jelennek meg a mai nőknél?



TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2021. nov. 26. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/370 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a 38-as boxer? 🤡

(Vigyázz mit válaszolsz, a divatiparban tevékenykedem 🤣)

2021. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/370 anonim ***** válasza:
90%
#40 végre találtunk valamit, amivel te is felvághatsz, óriás kukac.
2021. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/370 anonim ***** válasza:
73%
Mert az általad linkelt lány vagy nő modell. Ilyen félét nem sokat találsz a gyk-n, de még az utcán sétálva sem. Vagy esetleg 16-24 éves korosztályban. Mutass be egy ilyen negyvenes nőnek, meghívlak egy pizzára! 😉
2021. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/370 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen stílusú negyvenes nőket, pl. a nagynéném, de van férje.

A fiatalabb korosztályban így csak akkor öltözik valaki, ha a munkahely vagy egy esemény megköveteli.

2021. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/370 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert:

Tűsarkúban életveszély vezetni, és baromi szhar egy órát állni benne az egyes villamoson.

Szoknyát nem hordok, mert csak lapos fenékre gyártanak, én meg hiába vagyok vékony, fenékkel meg vagyok áldva.

Nincs olyan, hogy “nőies haj”. Láttam nőt, aki után KOPASZON is döglöttek a pasik, mert olyan volt a kisugárzása, és szép az arca. A haj akkor szép, ha ápolt, csillog és selymes, de ez sem adatik meg minden nőnek (hello genetika).

Azt mellékesen jegyzem meg, hogy sem a színeknek, sem a ruhadaraboknak NINCS NEME. Akkor is nő vagyok, ha melegítőben és edzőcipőben leszaladok a sarki kisboltba.

2021. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/370 anonim ***** válasza:
4%
Kifogások azok vannak...
2021. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/370 anonim ***** válasza:
94%
Ezek nem kifogások. Kifogás jogos kérdés, vagy elvárással szemben lehet. Az incelek, és szűz kisfiúkák preferenciája pedig nem az. A legtöbb nőnek pedig az a preferenciája, hogy a férfiak ne legyenek ekkora tapló parasztok, ám ti mégis itt vagytok. 🤷🏻‍♀️
2021. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/370 anonim ***** válasza:
91%

Kifogások? :D Istenem, mekkora alsóbbrendű létformák kommentelnek ide.

Még szerintem is szánalmasak vagytok, pedig az esetek 80-90%-ában szoknyát hordok, ha elmegyek itthonról, kb. derékig érő, ápolt hajam van, ízlésesen sminkelem magam, de tűsarkút sose hordanék. Mi a francért kellene azt hordani a mindennapokban? Miért ne lehetne valaki elegáns, nőies egy 7-10 cm-es sima magassarkú (de nem tű) cipőben/kiscsizmában? Vagy urambocsá lapos cipőben?

Csak leírom, hogy remélem, hogy ha valamelyik nyomorék közületek meglát a villamoson, és puffog, hogy milyen slampos vagyok, mert nincs rajtam tűsarkú, remélem infarktust kap az idegtől, de lesz.arom. Még ha be is próbálkozna a sz.ar fajtátok, válogatott undorpofa vágással küldenélek el titeket a francba. Mit képzeltek, hogy majd felétek leszünk megfelelési kényszeresek? Honnan a f.aszból veszitek, hogy a nők, akiket láttok, azért élnek-halnak, hogy ilyen nyomigyerekeknek megfeleljenek? Honnan veszitek, hogy nem várja őket valaki otthon, és csak neki szeretnének igazán tetszeni?

2021. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/370 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, a javaslatodat szíveskedjél kizárólag a sipítozó nőknek címezni, a normális többséget meg kíméld meg tőle.
2021. nov. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/370 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom, ha valakit ezzel túlságosan összezavarok, de én azon pasasok táborát erősítem, akiknek sokkal jobban imponál, ha egy nő laza, egyszerű, neadjisten slampos, mintha egyfolytában úgy kirittyentené magát, mintha valami bálba készülődne.

Ünnepi alkalmakra és egyéb különleges eseményekre persze nem árt, ha előrukkolnak a "nőiesebb" oldalukkal, de az átlag hétköznapokon én ezt nem igénylem.

Fő a kényelem! Például egy farmer, póló, valamint egy bő hoodie, és már meg is van a tökéletes outfit egy délutáni programhoz 😀 Sokkal természetesebb, mint a kiskosztüm, meg a tűsarkú.

2021. nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!