Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯
 841/916 anonim ***** válasza:
100%
*a helyesírási hibákért bocsi, már kicsit fáradt vagyok, mert vezetni voltam.
2021. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 842/916 anonim ***** válasza:
94%

Nem ilyen világban élünk. Nekünk is vannak nehézségeink, ahogy nektek is. Én például most a tanulmányaimmal küzdök, emellett pedig a munkahelyemen is próbálok megfelelni. Számos mentális bizonytalanságom van, sokszor kapom magam azon, hogy nem bízok eléggé a képességeimben. Férfias szakmát választottam, emiatt folyamatos megfelelési kényszerrel küzdök, annak ellenére, hogy néhány egyetemi tanár megjegyzésein kívül szerencsére sosem tapasztaltam hátrányos megkülönböztetést. Félek, hogy mi jön majd ezután, ha munkahelyet akarok váltani, hiszen gyerekvállalás előtt álló nő vagyok, és szeretnék is 2-3 gyereket, akikkel otthon maradok, ameddig csak lehet, viszont ehhez stabil munkahely kell, ahol nem is hagyom cserben őket, de vissza is várnak. Ott lebeg emellett a szemem előtt az is, hogy milyen hátrányt okoz majd ez nekem a karrierem szempontjából. És akkor én még szerencsés is vagyok, mert nem akarok vezető beosztású lenni és amiatt sem aggódok, hogy elhagy a párom.

Apropó párkeresés. Szintén szerencsésnek (?) mondhatom magam, mert 16 évesen megtaláltam a párom, akivel azóta is együtt vagyok. És remélem együtt is maradunk, és összeköthetjük az életünket. De ez egyáltalán nem puszta mázli és kész, rengeteget tettünk a kapcsolatunkért, azért, hogy működjön. Nagyon sok problémát és nehézséget kellett áthidalnunk, hiszen egy kapcsolat nem csak annyi, hogy összejössz valakivel és onnantól kezdve ingyen szex és jóság örökre. Ha nem lennék kapcsolatban, nem hiszem, hogy különösebben kapós lány lennék. Bár barátságos vagyok, a szociális készségeim nem túl jók, nehezen nyílok meg. Ez most, a barátságaimban is problémát okoz, nehezemre esik fenntartani a kapcsolataimat. Nem vagyok formás idomokkal megáldva, a "csontokkal csak a kutyák játszanak" szófordulat mindig mélyen érint, mert magamra vonatkozónak érzem.

Ezek most csak az én problémáim, millió másik nő van, hasonló vagy épp ellentétes problémákkal. Még azoknak, akik valóban úgy viselkednek, mint egy királynő az elefántcsonttoronyban, azoknak is megvannak a maguk nehézségei. Van akinek könnyebb az élet, van akinek nehezebb, van aki pozitívabban fogja fel a világot, van aki negatívabban. De ez nem nemfüggő, a két oldalon hasonló a helyzet.

2021. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 843/916 anonim ***** válasza:
10%

"Ezek most csak az én problémáim, millió másik nő van, hasonló vagy épp ellentétes problémákkal."

Inkább problémának képzelt feladatokkal vannak teli.

Úgy tűnik hogy fel sem tudjátok fogni hogy amikor valaki reménytelen élethelyzetben ragad, az az igazi probléma. A csöves az utcán, vagy persze az incel a helyzetével problémával küzd, ti pedig csupán élitek életeteket, és azt képzelitek hogy nektek nehéz.

Lósz@rt vannak problémáitok, csak általábanvéve 0 az empátiátok, és kb. úgy is tekintetek a szerencsétlenebb férfiakra, mint a csövesre az utcán

A két oldalon a helyzet még csak nem is hasonlít egymásra

2021. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 844/916 anonim ***** válasza:
94%

843


Pont az beszél, akinek életében csak egy nő volt igazán...az anyukája. XD Meg talán pár sex fesztiválokon meg bulikon de csak ezekből nem lehet megismerni a női nemet és a problémáit..

2021. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 845/916 anonim ***** válasza:
15%

"Hogyha most nem megy, akkor se fog menni, ha behoznak még 1000 férfira plusz 32 nőt. Ha az az elgondolásod, hogy ez tényleg összemérhető, és te pont abban a 32-ben vagy, akinek nem marad nő, akkor meg inkább magadon kellene fejleszteni, nem?"

Nem állítanám hogy nekem könnyebb volna bárhogy is. Nem rólam vagy a kérdezőről szólt már a kérdés sem,és az összes elmélet sem a mi problémáink megoldására lett bedobva. Nekem speciel már édesmindegy, és gyanítom hogy a kérdezőnek is, pusztán társadalmi a kérdés. Azt gondolom hogy ami nekem nem sikerülhet (boldog párkapcsolat) egy kemény program által a jövő generációinak még sikerülhetne, ha felismernék és komolyan vennék a problémát, a társadalmi problémát.

De nem úgy tűnik hogy a problémák megoldásán fognak dolgozni, az sosem ment, ebben az orszàgban főleg nem

2021. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 846/916 anonim ***** válasza:
95%

#843

?? Én nem értem, de lehet buta vagyok. Én azt hittem azt mondjátok párkapcsolat/szex téren van nehezebb dolga a pasiknak (ezt meg is értem), de akkor ámblokk az életben is? Miért lenne?

2021. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 847/916 anonim ***** válasza:
13%

846#

Nem ezt mondtam!

Azt mondtam hogy a ti "problémáitok" nem összemérhető azzal amivel egy csövesnek, vagy egy incelnek kell szembenéznie, ez pedig a teljes csőd.

Az a probléma amivel ti szembesültök, csak a mindennapok nehézségei, amivel pedig mi, az a reménytelen mocsár, ami elnyeli az embert teljesen. És ez nem ugyanaz

2021. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 848/916 anonim ***** válasza:
72%
De miért ne lehetne összemérhető? :D Én simán cserélnék incellel. Néha a csövest is kedvem lenne bevállalni
2021. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 849/916 anonim ***** válasza:
66%

848#

Nem igazán tudod mit mondasz, vagy hogy mit szeretnél, ez egészen biztos

2021. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 850/916 anonim ***** válasza:
94%
De tudom ;)
2021. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!