Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
 891/916 anonim ***** válasza:
84%

"Mivel közben Kenyában 28 matchem volt, lehet azt fogom csinálni, hogy csak simán kigyúrom magam, elmegyek hajtranszplantációra és ott fogok csajozni."

Baszki majd összeszartam magam olyan röhögőgörcs tört rám ezt olvasva:)

Figyi ha neked egyedül csak a matchek száma számít, akkor kifejezetten fejletlenebb országban próbálkozz, azt valami csak lesz. De arra nem gondoltál hogy a match-eiddel nem mész semmire, főleg ha egy full idegen országból van? Kívánok sok szerencsét és sikert, de nekem nem tűnik túl jó ötletnek, úgysem mész ki egy vadidegen "gazdag" európait kereső négercsajért, vagy mégis?

"at birth: 1.06 male(s)/female"

Nincs nagy baj?!? Az 6%, az szerintem elég baj, önmagában is.

Viszont írtam én is hogy Japánban nem kifejezetten a nemek arányával van probléma, hanem egy társadalmi, szociális degeneráció, ami ott tudtommal mindkét nemet megbolondította, és ez nem az arányokból ered. De attól még gáz ez az arány, hasonló itthon is

2021. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 892/916 anonim ***** válasza:
86%

"Nincs nagy baj?!? Az 6%, az szerintem elég baj, önmagában is."


Tekintve, hogy nem minden ember heteroszexuális, illetve nem biztos, hogy mindenki megéli a felnőttkort (férfiak meg ugye sajnos halandóbbak, genetikailag sérülékenyebbek), szerintem egy 6% különbség nem olyan komoly probléma, mint amilyennek beállítjátok, de akkor legyen.

2021. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 893/916 anonim ***** válasza:
44%

"Tekintve, hogy nem minden ember heteroszexuális..."

Igen, nem minden férfi és nem minden nő az, ergo ez már annyea nem befolyásolja. El tudom ugyan képzelni hogy a férfiaknál valamivel gyakoribb a homoszexualitás, de ennek a gyökerét pont abban látom hogy az arányok egészségtelenek, tehát ez legfeljebb a férfitöbblet egyik súlyos következménye, és nem az ellensúlya

"...illetve nem biztos, hogy mindenki megéli a felnőttkort"

Nem hát, és így megy le az arány 5%-ra. De semmi baj, mert hát 65 felett milyen nőtöbblet van már, tiszta buli az egész!

Ja bocs, 28 évesen annyira nem az!

2021. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 894/916 anonim ***** válasza:
88%
Toljuk még egy kicsit, és meglesz az 1000 hsz!
2021. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 895/916 anonim ***** válasza:
78%
895
2021. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 896/916 anonim ***** válasza:
83%
Vajon van rekord legyezeve valahol az eddigi legtöbb válasszal rendelkező kérdésről? Érdekelne megugrottuk-e már.
2021. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 897/916 anonim ***** válasza:
80%

Pár hete lett megdöntve azt hiszem, direkt egy rekorddöntősnek szánt kérdéssel, 9 ezer körül van talán, szóval messze vagyunk bőven. De azért ne offoljunk nagyon, mert akkor a modik a kérdést is törlik :'D


Mindenesetre az mindenképpen kiemelendő ebben a kérdésben, hogy alapvetően kulturált kommunikáció zajlott végig alatta, ez is ritka azért, főleg 800+ válasszal.

2021. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 898/916 anonim ***** válasza:
46%

"Mindenesetre az mindenképpen kiemelendő ebben a kérdésben, hogy alapvetően kulturált kommunikáció zajlott végig alatta"

Végig? Nem olvasnám el az elejét újra, de úgy emlékszem az elején és nagyon sokáig veszettül támadták a kérdezőt, túl a kulturáltságon.

Csakis a kérdező higgadt hangneme miatt nem durvult be nagyon, pedig kegyetlen össztüzet kapott.

Valahol ott nyugodtak le a kedélyek ahogy én is beléptem, és elkezdtük a kérdező elméleteiről leszállni, és visszatérni az alapkérdéshez, és az alapproblémáról vitatkozni.

Mert a kérdező megoldási elméletei miatt lett olyan sok a hsz, azok sokakat felháborítottak

2021. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 899/916 A kérdező kommentje:
2021. máj. 30. 19:58
 900/916 A kérdező kommentje:

"De arra nem gondoltál hogy a match-eiddel nem mész semmire, főleg ha egy full idegen országból van?":


A magyar nők is egy másik országban vannak számomra.

2021. máj. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!