Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
 911/916 A kérdező kommentje:

910: Ebből is látszik, hogy ez mekkora probléma. Egy valóban feminista rendszerben nem szabadna ennyi incelnek lennie.


Például nekem gond nélkül matchelnem kéne.

2022. márc. 21. 15:22
 912/916 anonim ***** válasza:
80%
annak hogy elcsodalkoztam azon h mennyi valasz erkezett erre kerdesre mi köze van az incelekhez?
2022. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 913/916 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy vettem észre, hogy az incelekre jellemző a szélsőséges gondolkodás, ami személyiség zavarra utalhat.. nárcizmus-ra inkább. Ezt a szélsőséges dühöt és antiszociális viselkedést(ami az incelek sajátja) lehet kezelni gyógyszerekkel. Az már valamennyire más, ha autizmus van a háttérben, mert az veleszületett. Mert nekik szokása rákattani egy témára, gyenge a szociális érzékük, szélsőségesen szoronganak és így hibás(más) úton jutnak el rossz következtetésekhez.


Szerintem ez a közösségi média, társadalmi elvárások és talán az autizmus kombinációja, amelyek szerepet játszanak/játszhatnak abban, hogy valaki ilyen mélyre kerüljön mentálisan, és akár ez is felelős lehet abban, hogy annyi incel van. Mert hát nyilván nem a külső vagy a pénz a probléma, hiszem csomó ronda és alacsony keresetű férfinak van barátnője..a probléma inkább fejben lehet, ezért kiemelt pszichológiai segítség kellene nekik.

2022. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 914/916 A kérdező kommentje:
912: Ha nem lenne ez probléma, nem lenne ennyi válasz.
2022. márc. 21. 15:33
 915/916 anonim ***** válasza:
12%
A kérdéssel alapból ott a probéma hogy a feminizmus sosem az egyenlőségről szólt, hanem a kiváltságok halmozásáról. Szó sincs arról hogy a felelősségekből is ki akarják venni a részüket, lásd pl. sorkatonai szolgálat.
2022. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 916/916 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező. Ronda vagy, undorító és gondolom szűz. Ennyi. Minden más elmélet felesleges.
2022. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!