Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
 901/916 anonim ***** válasza:
90%

Egy gondolatra reagálnék, mert már többedjére kerül elő, sokadik megfogalmazásban:

"A pinán túlmenően akkor vannak vágyai az egészséges férfinak ha a pina már megvan. Ha nincs meg, nem feltétlenül lesznek vágyai vagy céljai, nekem például csakis ezért nincsenek, pedig nem ilyen jellem vagyok, ilyenné válik az ember."

Miért vagy ENNYIRE biztos abban, hogy a motiválatlanságod oka CSAKIS a puncihiány? Semmi garancia rá, hogy hirtelen boldog lennél, és elégedett az életeddel, ha lenne egy lyuk, amit rendszeresen tömhetnél (ezen a ponton nem teljesen világos a számomra, hogy szimplán a szexet hiányolod-e, vagy a párkapcsolatot is). Ahogyan a többi incel esetében sem tudhatjuk, hogy mennyiben javulna a helyzet, ha hirtelen nőhöz jutnának. A legelvetemültebbeknek szerintem már tökmindegy ebből a szempontból. Szóval nem hiszem, hogy érdemes lenne arra a gondolatra építeni fel egy komplett érvelést, hogy a punci varázsütésre megoldja a férfiak problémáját, ezért elég, ha biztosítunk nőt minden férfi számára, és akkor nem fog összeomlani a társadalom, ellenben ha a jelenlegi helyzetben maradunk, akkor igen. Nem tudom elképzelni, hogy ennyire egyszerű legyen. Komplexebb mentális folyamatok zajlanak le az emberekben ennél.

2021. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 902/916 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, akkor kiért a tinderen lógsz ha így érzel?

Mi haszna van számodra, matchek vagy anélkül?

2021. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 903/916 anonim ***** válasza:
27%

901#

Sajnos én nem tudhatom milyen lenne ha megoldódna a nőhiányom, mert nem volt rá példa még.

Biztos vagyok ugyan benne teljesen, hogy az okozza a motivációhiányt, de bizonyítani azt nem tudom

Kapcsolat hiányáról van szó, mert alkalmi partnerem még nekem is volt, de nem kifejezetten a szexről van szó az csak egy része a problémának, hasonlóan a magányos nőknél.

Ugyanakkor a "biztosítsunk nőt mindenkinek" nem az én dumám, nem erről szól a kérdés sem.

Ez torzítás

2021. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 904/916 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer azt csináltuk a feleségemmel, hogy "csinibe vágtuk magunkat" és elmentünk sétálni egyet úgy, hogy számoljuk hány ellenkező nemű néz meg úgy, hogy minimum ránkfordítja a fejét. A feleségemet a 20 perc séta alatt megnézték így 34-en, engem ketten. Amit tudni kell a kinézetünkről az az, hogy átlagosak vagyunk mindketten.

Ha úgy működik (márpedig úgy működik), hogy (kapcsolatra) azok közül válogathatunk akiknek felkeltjük az érdeklődését, akkor könnyen belátható, hogy 34 közt nagyobb nagyobb valószínűséggel lesz egy olyan, aki a standardjaink alapján a párunk is lehetne akár, mint a 2 közt.

Szóval szerintem hapsiként egy fokkal nehezebb elindulni az ismerkedésben, mint nőként. Eleve nem is annyira azt nézik rajtunk, mint mi a nőkön.

2021. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 905/916 A kérdező kommentje:
Ha ketten megnéztek.. akkor a korosztályodba nem is vagy átlagos. Inkább felső 30%.
2021. okt. 7. 09:19
 906/916 anonim ***** válasza:
18%

Azt elfelejtettem, hogy az egyik aki megnézett, az egy kis tini bige volt (nem az én asztalom), a másik megy egy 40+-os nő (szintén nem az én asztalom). Amúgy voltam fenn tinderen, badoon meg amit akarsz 0 azaz 0 volt azoknak a száma akik engem jobbrahúztak vagy szóba álltak volna velem.

Az átlaghoz ragaszkodom, van nálam jobb hapsi szintén átlag "kategóriában" így átlag felett semmiképpen nem vagyok amellett, hogy alá se becsülöm magam.

2021. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 907/916 A kérdező kommentje:
Így a 0 -val oké
2021. okt. 7. 16:21
 908/916 anonim ***** válasza:
86%

#3


"1. Ne csak a jó pasikat húzd jobbra. A jó kapcsolathoz nem kell a "szikra". A "szikrát" a férfiak kinézetben felső 10% -ánál érzed, akik meg fognak csalni."



Nem hiszem el, hogy még nem érezted a szikrát... Az személyes találkozáskor jön létre, interneten keresztül nem. Ráadásul egyáltalán nem igaz, hogy csak a nagyon jó pasikkal alakul ki.



"2. Akinek instája van sok követővel, kiterjedt szociálos hálóval, az valószínüleg sok nő közül válogat. Meg fog csalni."



Ha a lány is egy insta sztár, össze fognak illeni, biztos, hogy másban is hasonlóak. Ha nem, akkor meg nem sok esélye van egy modellnél, max álmodozhat egy ilyen férfiról. (Megjegyzem, nem Instázok, nem világos, hogy mennyire híresek az ottani emberek, ezt vedd itt figyelembe)



"2. Ne húzzál jobbra senkit se, aki profi képeket tölt fel. Ezeket az embereket már "megrontotta" a valóság. Húzd jobbra azt, aki egy sima selfie -r tölt fel."



Ezzel egyetértenék, ha szingli lennék és társkeresőznék, de ez egyéni ízlés.



"3. Nem, 25 évesen nem lesz valaki bankigazgató. Húzd jobbra a raktárost. Jó partnered lesz és lehet az egyetemet is el fogja végezni miattad, ha látja, hogy van értelme."



Na de miért kellene a lány miatt egyetemet végezni, ha hasonló kaliberű lányt keres az a raktáros fiú. Vagy nemtán ti vagytok azok, akik a felső 10%-ot céloztátok be, és azért vagytok egyedül?


Szívesen.

2021. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 909/916 anonim ***** válasza:
91%

"Na de miért kellene a lány miatt egyetemet végezni, ha hasonló kaliberű lányt keres az a raktáros fiú."

Az a raktáros fiú én vagyok

De senkiért nem végeznék egyetemet, ha nincs vele saját célom. Mert igen, kifejezetten hasonló kaliberű nőt kerestem, amikor még kerestem (vagy akár nálam gyatrább kategóriát)

2021. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 910/916 anonim ***** válasza:
82%
jezus mennyi valasz van ennel tobb valaszos kerdes a gyiken?
2022. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!