Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯
 801/916 anonim ***** válasza:
96%

#800

Tudtok mutatni nekem tőle is egy kérdést? Már esküszöm, kíváncsi lettem. :D

2021. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 802/916 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha nagy magabiztosan leírod a választ, nem teljesen értem, miért írtad ki a kérdést...láthatóan nem vagy nyitott új gondolatokra, más nézőpontokra, te nagyon jól tudod, milyen csúnya és igazságtalan a világ, ami kicseszik szegény férfiakkal.
2021. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 803/916 anonim ***** válasza:
15%

"Tudtok mutatni nekem tőle is egy kérdést?"

Ezt természetesen a nőtársaidtól kell megkérdezned, akiknek gőzük sincs hogy kiről van szó valójában, véletlenül sem attól akiről szó van. Haláli okos

"Kérdező, ha nagy magabiztosan leírod a választ, nem teljesen értem, miért írtad ki a kérdést..."

Gondolom vitára bocsátaná a dolgot, amit az ő véleményével nyit. A hiba ott van hogy ti alkalmatlanok vagytok vitára, legalábbis többnyire. Úgyhogy kár a gőzért, csak a támadó személyeskedést kaphatja tőletek, mást nem

2021. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 804/916 A kérdező kommentje:

Az is igaz, hogy itt még csak épp hogy lenyeltem a blackpill -t, amit 2014 tavasza óta halogatok.


Vitázni fölösleges mivel innen úgy is csak lefele vezet az út. Majd ha bekövetkezett az összeomlás, lehet kezdeni a vitát elölről. Amerikában egyébként ma már fontosabb a CIA -nál az, hogy genderista baromságok alapján vegyék föl az embereket, mint a tényleges tehetség vagy hazaszeretet. Ez így nem fog sokáig menni, mivel ez az egyik legfontosabb politikai szervük a világban. Ha nem is lesz összeomlás, valami biztos, hogy lesz.

2021. máj. 26. 22:50
 805/916 anonim ***** válasza:
96%

#803

Engem az érdekel, hogy ki az "önkritikás", akiről szó esett. Ha te vagy az, akkor te vagy az, ha nem te vagy az, akkor nem te vagy az, nekem ez a része mindegy.

Egyébként nagyon szívesen fogadom tőled is a linkeket a saját kérdéseidhez, ha magadra ismertél. De akkor azokat kérem, amelyeken tényleg kiakadtak az emberek.

2021. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 806/916 anonim ***** válasza:
30%
Ez az "önkritikás" nem egy konkrét személy, hanem egy különböző hozzászólókra ráaggatott gúnynév, amit egy elmeroggyant gyk-s talált ki valamikor az egyik itteni emberkére, és azóta őt keresi itt mindenütt. Bár hogy többen is vannak akik őt keresik már ez új, azt hittem csak egy ilyen bolond van itt. Nagy az Isten állatkertje úgy látszik!
2021. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 807/916 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező barátom!

Te a blacpill-t akkor vetted be amikor ide a gyakorira először benéztél tanácsért. Ezek ugyanis rendesen lehúzzák az életről is az embert, és akkor onnan csak a lejtő és a blackpill van, ezt hozzák ki az emberből.

Rossz hatással van az emberre ez a sok mocsok ami itt van, kár hogy nem tudok leszokni róla én sem.

Mint valami kemény drog

2021. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 808/916 A kérdező kommentje:

807: Az eredeti blackpill nekem az volt, amikor kipróbáltam a Tinder magamon kívül más emberek képeivel is (nő, modell férfi, nálam bénábban kinéző férfi stb). Innentől egyenes út.


Ha nem akarsz depressziós lenni férfiként, ne menj fel Tinderre.

2021. máj. 26. 23:30
 809/916 anonim ***** válasza:
95%

"Majd ha bekövetkezett az összeomlás"


Kérdező, kifejtenéd hogy milyen összeomlásra gondolsz? Csak azért kérdezem, mert érdekelne...

2021. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 810/916 A kérdező kommentje:
A gyakorira már azért jöttem, hogy megnézzem, mennyire vannak tisztában az emberek a valósággal. Bizonyos szempontból pozitív a tapasztalatom, de sajnos továbbra is rengeteg problématagadó kommentelő.
2021. máj. 26. 23:32
❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!