Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯
 761/916 A kérdező kommentje:
760: Ez nem a 90es évek. Egy mási világban élünk, ahol másfajt szabályok szükségesek a működő társadalomhoz. A nők hipergámiájának szabadon engedése már nem működik többé.
2021. máj. 16. 15:19
 762/916 anonim ***** válasza:
94%
A jelenlegi társadalom mitől nem működik szerinted? Attól, hogy van pár férfi, aki nem jut puncihoz, és ez nekik rossz?
2021. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 763/916 A kérdező kommentje:
762: Egyre több a Z generációban. Ez az egész társadalomnak rossz, mert ezek a férfiak elvesztik a motivációt a GDP termeléséhez. Előbb -utóbb letagadhatatlanul látszani fog a probléma. Ha nem akarunk olyan ország lenni, mint Szíria, jobb, ha most elkezdünk beszélni a problémák kezeléséről.
2021. máj. 16. 16:04
 764/916 anonim ***** válasza:
97%
2021. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 765/916 A kérdező kommentje:
Az nem érvelési hiba.
2021. máj. 16. 18:56
 766/916 anonim ***** válasza:
98%
Biztos vagyok benne, hogy ezzel a kijelentéssel már meg is győztél mindenkit az igazadról.
2021. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 767/916 anonim ***** válasza:
10%

Pont úgy ahogy 764# meggyőzött minket az érvelésének helytelenségéről, annyira volt meggyőző a kérdező cáfolata is.

Ha kifejezetten a Szíriás érvre szállsz rá az még jogos volna, de a kérdező teljes hsz-e ettől még megállja a helyét, ha objektívan tudnánk nézni azt

2021. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 768/916 A kérdező kommentje:

Egyébként nem érdekes az, hogy amikor az én életemről van szó, azt feláldozná a társadalom a szabadság nevében (kasztráltasd magad inkább stb), ugyanakkor az elhízott beteg nyugdíjasok életnék +3 évvel való kitolásáért meg a társadalom hajlandó feláldozni nem csak a szabadságunkat, de mellé a munkahelyeket, a gazdaságot és a fiatalok életéből több, mint 1 évet.


Miközben mindenki pontosan tudja, hogy ha a social media nem torzította volna el a párkapcsolati piacot, az incelek többsége gond nélkül csajozna, tehát lehet jóval kevesebb intézkedés is elég lenne, mint amiket én írtam.

2021. máj. 16. 22:33
 769/916 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem ártana újra bevezetni azt a bizonyos sorkatonaságot, akkor nem a párkapcsolati piaccal lennétek elfoglalva hanem a haza védelmével...
2021. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 770/916 A kérdező kommentje:
769: A PMC -k meg a drónok korában nem hiszem, hogy egy 20. századi tömeghadsereg működne. Az koncepció már a 90 -es évek elején megbukott az öbölháborúban.
2021. máj. 16. 22:40
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!