Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
 731/916 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell zabálni a chipset, meg a sok egészségtelen sz.rt és akkor nem fogsz potyára edzeni. Igen, számít a genetika de nem annyira, hogy sz.rt se érjen, ha rendesen odafigyelsz. Tessék rászánni az időt akkor és a pénzt, felkeresni egy személyi edzőt. Ja, hogy az már nem pálya? Ahhoz fel kell kelni a fotelból.

De bezzeg, ha a nő szülés után túlsúlyos marad, vagy betegség miatt kövér, húúúha, akkor de tudtok pofázni, hogy a nő hibája! És vele biztos csak azért van a pasija, mert nem jut neki jobb nő.

Amúgy meg nem, nem mindenki tolaj szteroiddal, de persze ezt is jobban kell tudnotok, meg kell a kifogás, hogy xy miért néz ki jól, míg ti olyanok vagytok mint a telibefos.tt krumpliszsák.

2021. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 732/916 anonim ***** válasza:
96%
Hát, inkább b.szatnám magam szét egy Fabio jellegű pasival, mint egy ilyennel, mint te.
2021. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 733/916 anonim ***** válasza:
97%
729# 1 hónap edzéssel sehol se vagy, ha 130 kg vagy és korábban nem építettél ki izomzatot, bármilyen lehet a genetikád. Azért megy könnyebben néhány embernek a testépítés, mert korábban már izmos volt, felépítette magát, a szervezet pedig nagyon jól emlékszik a korábban elért izomzatra, így rövidebb idő alatt képes "vissza"-izmosodni (ugyanez igaz a zsírra is, könnyen visszapakolja a szervezet ugyanoda a zsírokat ha rosszul étkezel). Aki viszont soha életében nem edzett, sportolt, bármilyen genetikája lehet, piszok nehéz fejlődni, évek és megfelelő étkezés szükséges. Átéltem, hiszen 20 éves koromig vékony voltam, minden nap csak otthon kockultam, nem figyeltem oda mit eszem, évekbe telt, mire rendszeres konditermes edzés és minőségi étkezéssel elkezdtem izmosodni (heti 3-4 alkalom, minimum 1 óra!, éveken át). Láss csodát, mikor tartottam pár év szünetet és újrakezdtem az edzést, pár hónapon belül megvolt az eredeti formám, amit korábban évekbe telt elérnem (hirtelen jó lett a genetikám?). Ugyanakkor tovább fejlődni, hogy erősebb legyek, nagyobb súlyokat legyek képes megmozgatni ismét nehéz volt, további évek kemény munkája, viszont ez mindenkinél ilyen. Annyira furcsa, hogy minden témában van véleményed, de annyira távol áll a valóságtól. Csináltál már bármit az életben, avagy mindent csak kitalálsz?
2021. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 734/916 anonim ***** válasza:
97%

730, legyen így. Nem állok le vitatkozni arról, amiről fogalmad sincs. Vicces, mikor egy ismeretlen, aki még képről se látott, jobban tudja... De legyen így. És a nők nem dolgoznak, vagy, ha igen akkor alibi munkát, a férfiak pénzének minden nőt, mert minden nő a testét árulja, így, vagy úgy, az incel férfiak pedig az isten császárok, akik túl tökéletesek erre a világra, nélkülük nem lenne itt semmi, mai napig barlangban laknánk és nyers mamutot zabálnánk... 🤦‍♀️

Legyen így, ha neked ez a "valóság" a kényelmes.

2021. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 735/916 anonim ***** válasza:
100%

#733

Mindjárt le leszel Chad-ezve, készülj fel. :D

2021. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 736/916 A kérdező kommentje:

733: Mondjuk abban igazad van, hogy az ismerősöm, aki 1 hónap alatt kifejlődött, korábban 10 éven át karatézott.


Csináltál már bármit az életben, avagy mindent csak kitalálsz?:


Étrend: Csak arra figyelek, hogy ne hízzak és ne is fogyjak, miután beállítottam az optimálisra a súlyomat. Arra még nem tudtam rávenni magam, hogy komolyabban foglalkozzak vele.

Edzés: 2020 január 6 -án kezdtem. Korábban középiskola alatt már kondiztam, de nem vettem annyira komolyan és elvesztettem, amit akkor elértem.


735: Igen, ő Chad.


8 -10: Chad vagy, nem kell semmit se csinálnod.

7: Chadlite. Hogy Chad legyél kell öltözködés meg mondjuk egy menő hobbi stb (Ryan Sheckler pl)

5 -7: Normie. Hogy legyél valaki, izmosnak kell lenned és utána jöhet a menő hobbi.

4 -5: Incel. A párkapcsolat számodra esélytelen cél, hacsak nem a közösségi életből valakinek megtetszel, vagy találsz egy unikornist, amiből egyre kevesebb van.


Én normie tier vagyok szerintem.

2021. máj. 15. 20:43
 737/916 anonim ***** válasza:
95%
Mit jelentenek ezek a számok? Mit mér a tízes skálád?
2021. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 738/916 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha az incel 4-5 akkor kik tartoznak az 1-3 kategóriába? Vagy olyan nincs?
2021. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 739/916 A kérdező kommentje:
1 -5 bocsi
2021. máj. 15. 21:04
 740/916 A kérdező kommentje:
Illetve ők nem léteznek még számomra se.
2021. máj. 15. 21:05
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!