Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
 691/916 A kérdező kommentje:
Egyébként Dunaújvárosban eredetileg egy mostanihoz hasonló incel crysis volt, ami végül odáig fajult, hogy a férfiak elkezdték legyilkolászni egymást. Végül a szovjet -magyar állam betelepített oda egy rakás nőt, így megoldódott a helyzet.
2021. máj. 15. 14:17
 692/916 anonim ***** válasza:
97%

"A nők részéről pedig úgyis nagyobb igény van arra hogy csupán dugópartnerei legyenek egyeseknek"

Ne haragudj, de te párhuzamos univerzumban élsz?

2021. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 693/916 anonim ***** válasza:
9%
692# Ezt pont te kérded?
2021. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 694/916 anonim ***** válasza:
100%

#690

Kérdező, itt te voltál az értelmes 2. hozzászóló?

2021. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 695/916 anonim ***** válasza:
100%

#693

Pont én. Ha kommunikálnál hébe-hóba nőkkel, tudnád, hogy jelentős részüknek éppen az a problémája, hogy míg ők komoly kapcsolatot szeretnének, a férfiak, akiket megismernek, jellemzően csak dugni. Aztán van, aki belemegy szexkapcsolatba annak a reményében, hogy a férfi egy idő után viszont fogja őt szeretni, ami persze szinte sosem történik meg.

2021. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 696/916 A kérdező kommentje:
694: Igen. Szerinted ez nem igaz? Igazából van rá példa, hogy nem. Frank Zane -nek például sikerült megtartania a testét, miközben végigszteroidozta az életét. Közbe viszont olyan orvosok is vannak, akik már egy sima trt -től is intenek emiatt.
2021. máj. 15. 14:39
 697/916 anonim ***** válasza:
93%

691


Ezt a hülyeséget honnan szedett?

2021. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 698/916 anonim ***** válasza:
95%

Miért, van valami törvény arra, hogy egy személyi edzőnek egyben testépítőnek is kell lennie, meg tömnie kell magát szteroiddal? Én maradtam le valamiről?

És hogy tudsz abból az egyetlen információból komplett személyiségre, esetleg életrajzra következetni, hogy valakinek mi a foglalkozása? Honnan tudod, hogy ki milyen értékeket képes felmutatni?

2021. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 699/916 anonim ***** válasza:
95%
Szóval azért szüljek lányt, hogy közületek 1 valaki meg tudja dugni, mert egyébként olyan visszataszítóak és undorítóak vagytok, hogy alap helyzetben nem kelletek senkinek sem. Értem. 😂
2021. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 700/916 anonim ***** válasza:
25%

699#

Nem értesz te semmit

Ne azért szülj lányt hogy bárki dugja majd, hanem azért hogy ne egy fiút szülj aki esetleg nem dug meg majd senkit sem, mert számára nem marad egyedülálló, számára vonzó nő. Tudom hogy te biztosan nem tudnál ilyen fiút szülni, mert hát te valami istenkirály vérvonalat hordozol, de elképzelhető hogy ez csak egy képzet, és valójában ugyanolyan esélyes a lehetőség mint bármelyik nő esetében.

Szóval hogy mindenkinek jobb legyen, vetem fel a lehetőséget, nem ellened teszem

2021. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!