Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
 671/916 anonim ***** válasza:
97%
Általánosságban lehet, de az én #669-es hozzászólásom nem erre reagált, hanem arra az ostobaságra, hogy az incelek végeznék a legkeményebb és legfontosabb munkákat. Miért is... ?
2021. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 672/916 anonim ***** válasza:
98%
Olyan fontos lehet az a munka, hogy szégyelled még kiírni is egy anonim oldalra. :D Mondjuk, ha még egy árufeltöltö munkája is "fontosabb " a tiédnél, akkor meg is értem.
2021. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 673/916 anonim ***** válasza:
97%
Biztos közmunkás akkor.
2021. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 674/916 anonim ***** válasza:
11%

Ha az incelek ilyen értéktelenek lennének gazdaságilag, akkor már rég azon dolgoznának hogy eltakarítsák őket a társadalomból valahogy

De mivel gazdasági hasznuk nem elhanyagolható (ezért most nyilván megkapom, de tök mindegy, a férfimunkaerő tömegei nem jelentéktelenek, annak egy szelete sem lehet az) ezért inkább nem foglalkoznak velük, had vegetáljanak és közben termeljenek és fogyasszanak ők is

A "zárjuk be őket" és az "öljék meg magukat" patkányságok pedig csak gyakoris hozzáállás, a társadalom és annak vezetői nem így gondolkodnak, csak a pénz számít ugyanis.

2021. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 675/916 anonim ***** válasza:
92%

Arra nem gondoltál, hogy mivel nincs a homlokodra írva, hogy "incel", ezért az emberek nem tudják, hogy az vagy és nem is érdekli őket?

Azért süt az egó egyesekről...

2021. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 676/916 anonim ***** válasza:
97%
Hát pont ezt akartam írni, nincs ráírva senkire sem, meg sem kérdezik állásinterjún, hogy incel vagy-e, vagy egyáltalán milyen a szexualitásod.
2021. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 677/916 anonim ***** válasza:
96%
#674 Na, azért ne tegyünk úgy, mintha nem menne párbeszéd arról, hogy miért egyre több a mamahoteles felnőtt, és hogy hogy lehetne beindítani az ilyenek életét😅
2021. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 678/916 anonim ***** válasza:
34%

Azért süt a butaság is egyesekről

Társadalmi kérdésről van szó, és nem egyénekről. Társadalmi csoportokat pedig lehet támogatni (pl. a családosokat szokták támogatni) és támadni is (manapság nem jellemző)

Ha bevezették volna a kormány által (és nem a kérdező által) tervezett szingliadót, az pont egy támadás lett volna az egyedülállók ellen. De nem merték ezt meglépni, mert nyilván ez politikai öngyilkosság.

Namost az incelek az csak egy szelete az egyedülállóknak, viszont a gazdasági hasznuk hasonló lehet mint az incelnek nem tekinthető egyedülálló embereké

S mivel sosem hallottam hogy politikusok kikeltek volna az egyedülálló emberek ellen, vagy akár konkrétan az incelek ellen, így nyilvánvaló hogy nem céljuk hogy bármit is tegyenek ellenük, mint ahogy értük sem fognak soha semmit sem tenni

2021. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 679/916 anonim ***** válasza:
19%

677#

Ilyen párbeszédet még nem hallottam, talán még a gyakorin sem, de ha érdekel elmagyarázom

2021. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 680/916 anonim ***** válasza:
7%

TUDOM A MEGOLDÁST.

Feminácista diktatúrával matriárkális társadalmat kell létrehozni. Ezután behozni a kínai egykepolitikát. Ahogy Kínában abortálták a lány gyerekeket, úgy elkezdenék abortálni fiú gyerekeket, önszántukból, szóval viszonylag etikus. Mivel a nők így többségbe kerülnének, elkezdenének versengeni a férfiakért. Az összes magyar férfi elkelne, a legjobb nők jutnának nekik. A maradék selejtes nő pedig mehetne importálni Kenyából férfit

2021. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!