Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯
 681/916 A kérdező kommentje:

680: A férfiak kötelező abortálása egyébként egy jó megoldás lehet. Az egykepolitika viszont nem az.


Sajnos viszont ha be is vezetnek ilyesmit, én már nem fogom élvehni a gyümölcsét.

2021. máj. 14. 22:30
 682/916 anonim ***** válasza:
20%

Srácok az abortálás nem lesz etikusan elfogadott

Ha etikusan elfogadható megoldást szeretnénk, akkor genetikailag kéne olyan módosítást eszközölni, amivel elérnénk hogy több lány szülessen mint fiú

Mi már nem élveznénk ennek gyümölcsét, de a következő generációknak legalább egészséges lenne a "társkeresési közeg"

Nem is értem hogy miért van a természetben számbeli nemi egyenlőség vagy fiatalkori férfitöbblet?

A nőtöbbletet tartom egészségesnek, mert a szaporodáshoz bőven elég kevesebb hím sok nőstényre, értelmetlen és haszontalan a férfitöbblet.

Ezt kéne módosítani

2021. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 683/916 anonim ***** válasza:
98%
De, majd azért szabályozzák nekem, hogy milyen nemű gyerek legyen a méhemben, hogy 20 év múlva egy rakát szerencsétlen pasi meg tudja dugni a lányom. 😂
2021. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 684/916 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy videó a munkahelyekről, ahol a modern nő dolgozik.

2021. máj. 15. 13:10
 685/916 anonim ***** válasza:
97%
#683 Ha egyszer ilyenre kerülne sor, én inkább abortálnám a lányom, mintsem ilyen sorsra jusson.
2021. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 686/916 anonim ***** válasza:
100%

#682

Szerencse, hogy te jobban tudod, mi az egészséges, mint a természet. :D Nem hiszem, hogy érdeke lenne az emberi (vagy akármelyik) fájnak szaporodás szempontjából, hogy mindenki a féltestvére legyen mindenkinek, aztán úgy járjunk, mint a Habsburgok anno.

Amúgy még maga a kérdező sem olyan világot vizionál (ahogy a szavaiból kivettem), ahol egy férfi annyi nőt dug meg élete folyamán, amennyit csak tud, hanem egy olyat, ahol az emberek monogám kapcsolatban élnek, szóval ezt egymás között kell lefightolnotok.

2021. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 687/916 anonim ***** válasza:
98%

Az baj kérdező egyébként, hogy semennyire nem tudsz egy nő fejével gondolkodni. Nem tudod rákényszeríteni őket, hogy selejtekkel legyenek, akkor se ha 2szeresére csökkented a férfi népességet.

A jó nők továbbra is jópasikkal dugnának. Mivel megnőne a keresletük, ezért a őket mind elhappolnák a jó nők.

Az értelmes átlagos nőknek ha nem jutna normális pasi, csak selejt, inkább egyedül maradnának.

A kétségbeesett vagy eleve biszexuális nők a nőkhöz fordulnának.

És nektek továbbra is a csúnya kövér nők maradnának. De talán még ők is inkább egyedül maradnának.

2021. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 688/916 anonim ***** válasza:
19%

"...hogy 20 év múlva egy rakát szerencsétlen pasi meg tudja dugni a lányom."

Pont fordítva: azért jó mert így egy rakás szerencsétlen nem akarja dugni a lányodat.

Mert csupán kiegyenlíti a piacot, és lehetőséget adna a férfiaknak is. A nők részéről pedig úgyis nagyobb igény van arra hogy csupán dugópartnerei legyenek egyeseknek, így őket nem viselné meg. Amíg az arányok nem szállnak el (max 1,2:1 ami még a nőknek is jó szerintem) addig még a monogám kapcsolati lehetőségek sem sérülnek

Nagyobb aránynál 1,5:1 nőarány vagy több) már aránytalanul kényelmes a férfiaknak, és gátolja a monogám kapcsolatokat, de nem is ez a cél szerintem

2021. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 689/916 A kérdező kommentje:

hogy 20 év múlva egy rakát szerencsétlen pasi meg tudja dugni a lányom.:


Azok a szerencsétlen pasik hírtelen felsőkategóriás csajmágnesnek számítanának az akkori nők körében, ahogy az 50 -es években is egy egyszerű dunaújvárosi gyári munkás már az volt.

2021. máj. 15. 14:10
 690/916 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Úgy szeretem, amikor ti, nők dobáljátok a blackpilleket. A mai nőnek már nem számít semmi más, csak a Chad kinézet, de ez egy másik téma.

2021. máj. 15. 14:12
❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!