Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
 661/916 anonim ***** válasza:
15%

Most komolyan féltesz 660#?

Milyen kedves tőled :)

2021. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 662/916 anonim ***** válasza:
97%
Nem féltelek, csupán jeleztem, hogy gondold végig mit kívánsz. Főleg ha nem csak a szád jár, hanem komolyabb gondolat is van mögötte.
2021. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 663/916 anonim ***** válasza:
13%

Ha komolyan gondoltam volna már régen kint lennék nem gondolod?

Az meg hogy ti akartatok (akartok) kitelepíteni az nem zavar ugye?

A létezésem problémáját amúgy saját kezűleg oldom meg majd köszi, én a magam részéről nem kérek tanácsot hozzá, főleg nem tőletek

(Ja itt jön az a rész hogy hurrá, ha nem tévedek)

2021. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 664/916 anonim ***** válasza:
41%

655#

Ez most a kedvenc kommentem, zseniálisan jó, imádom!

2021. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 665/916 anonim ***** válasza:
41%

"Bár Bali szigetére vonattal nehezen jutok el, de azért kösz"


Majd ha nyerünk az EB-n, meghosszabbítják a kisvasutat Baliig, de amúgy Lombok szigetet linkeltem be, de ne zavarjon.....



36F incel

2021. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 666/916 anonim ***** válasza:
40%

"de amúgy Lombok szigetet linkeltem be, de ne zavarjon...."

Nem zavar, de Bali ismertebb, ezért jobb arra hivatkozni mint egy olyan névre amit nem ismernek sokan

2021. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 667/916 anonim ***** válasza:
98%

"(Ja itt jön az a rész hogy hurrá, ha nem tévedek)"

Tévedsz. Nekem nem oszt, vagy szoroz mit kezdesz magaddal. Ha öngyilkos leszel, vagy világgá mész, adott esetben itt maradsz és folytatod amit eddig, vagy teszel magadért és kilábalsz a helyzetedből, az az én életemben egyaránt nem változtat semmin. Innentől kezdve pedig nem okoz örömöt, sőt semmilyen érzelmet nem vált ki a gondolat, hogy egyszer fogod magad és öngyilkos leszel, vagy bármilyen más módon "megoldod a létezésed problémáját".

Szerintem leginkább szomorú és szánalmas az ilyen szájkarate. De kb ennyi.

2021. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 668/916 A kérdező kommentje:
"Töltöd az árut a Tescoba?": Az én munkám ennyire azért nem fontos a társadalomnak, de kb ilyesmi.
2021. máj. 14. 12:39
 669/916 anonim ***** válasza:
97%

"Ők azok, akik a leghasznosabbak, mivel ők csinálják meg a legtöbb kemény munkát"

Mégis miért az incelek végeznék a legfontosabb munkákat? Mi ez a hülyeség? :D

2021. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 670/916 anonim ***** válasza:
21%

A férfiak a munkaerőpiacon értékesebbek mint a nők

Ez tény, incel vagy nem incel mindegy

2021. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!