Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯
 771/916 anonim ***** válasza:
98%

Hogy függ össze az öregek halálozási idejének kitolása a fiatalok párkapcsolati helyzetével és ki, mivel, vesz el több, mint egy évet a fiatalok életéből?

Teljesen logikátlan amit írtál.

"Egyébként nem érdekes az, hogy amikor az én életemről van szó, azt feláldozná a társadalom a szabadság nevében"

A kasztráltatást, mint önkéntes alapon vállalt megoldást írtam. Épp itt az oldalon van egy srác, aki mindig ezzel kampányol. Senki nem akar semmit az életeddel, te vagy az, aki minden nő életét szabályozni akarja. A nők felől, de még a férfiak, sőt a többi incel felől is azt csinálsz, amit akarsz. A gond azzal van, hogy te és még néhány elborult, mások életébe akar önkényesen belenyúlni.

De ha nem értesz egyet, cáfolj meg, nem lesz nehéz, amennyiben igazad van. Az elmúlt 700+ hozzászólásból gyűjtsd össze, hányan akartak a te életeddel bármit tenni.

Senki nem akarja beáldozni az inceleket, ők áldoznak fel embereket, sertenek emberi alap jogokat a beteg elméletek és tervek felvázolása során. Mindezt úgy, hogy nem csak a nők, de a férfiak értelmesebb hányada is leszólja őket.

Itt te mész szembe az autópályán.

2021. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 772/916 A kérdező kommentje:

771: Az idős elhízott nyugdíjasok élete számít annyira, hogy feláldozzuk miattuk a gazdaságunkat, a szabadságunkat és 1 évet az életünkből.

A társadalom sikerességéhez nagyban hozzájáruló, de nem modell kinézetű fiatalok élete viszont nem számít egyáltalán, az ő érdekükben nem áldozunk fel semmit.


Most mem fogok linkelni statisztikákat, de valahol olvastam, hogy például Angliában a kritikus állapotban lévő betegek 70% -a túlsúlyos volt, azt meg eddig is tudtuk, hogy a halottak döntő többsége idős. Nem mondom azt, hogy a fiatalok elzárása nem mentett meg embereket, csak ez az áldozat statisztikailag irreálisan nagy volt ahhoz képest, hogy a fiatal férfiakért közben milyen keveset tesz a rendszer.

2021. máj. 16. 23:06
 773/916 anonim ***** válasza:
98%

"Hogy függ össze az öregek halálozási idejének kitolása a fiatalok párkapcsolati helyzetével és ki, mivel, vesz el több, mint egy évet a fiatalok életéből?"

Szerintem a koronavírus miatt hozott intézkedések miatt salty az emberünk, agyára ment már a karantén, azért írogatja ki ezeket a kérdéseket. Bár azt én sem tudom, hogy az incelprobléma ehhez hogy jön.


#767

"a kérdező teljes hsz-e ettől még megállja a helyét, ha objektívan tudnánk nézni azt"

A kérdező teljes hozzászólása azokon az elképzeléseken/feltételezéseken alapszik, hogy:

1) az incelek azok, akik a leghasznosabb munkákat végzik a társadalom számára (amit nem alapoz SEMMIRE, csak kinyilatkoztatja),

2) amelyik csávónak nem jut punci, az motiválatlan a munkavégzésben, akinek meg jut, az motivált (ami szintén nem szükségszerűség),

3) az incelek társadalmunk jelentős részét teszik ki.

A hármat egyszerre kellene bebizonyítanotok ahhoz, hogy a kérdező kommentje megállja a helyét, de az is csoda lenne, ha egyet sikerülne.

2021. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 774/916 anonim ***** válasza:
98%

773 köszönöm 😁 így már van értelme. Bár technikailag több, mint egy évnél járunk a korlátozásokat tekintve.

Mit kéne a rendszernek tennie a fiatal férfiakért? De most olyat mondj, ami nem sérti a többi csoport jogait.

Mert ugye, amit én mondtam, az szerinted nem jó. Bár nem sérti senki jogait, lehetőséget biztosít azok számára, akik tenni szeretnének önmagukért, mindezt ingyen. De valóban, a nők tömeges szexre kényszerítése így, vagy úgy, sokkal reálisabb és célravezetőbb megoldás.

2021. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 775/916 anonim ***** válasza:
96%

#774

Szerintem amúgy azt hiszik, hogy mi ketten egy és ugyanazon hozzászóló vagyunk, mert eddig eléggé hasonló dolgokról beszéltünk (beleértve Hitlert és az önkéntes kasztrációt). :D

2021. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 776/916 anonim ***** válasza:
36%

"ha a social media nem torzította volna el a párkapcsolati piacot, az incelek többsége gond nélkül csajozna"



Akkor en a kisebbseg vagyok. Amikor en "csajoztam", akkor nem volt social media. Vagyis de, a wiw.hu, ami kesobb iwiw.hu lett.



36F incel

2021. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 777/916 anonim ***** válasza:
15%

773#

A kérdező hsz-e bizony tényleg megállta a helyét alátámasztottad magad is, avval hogy valótlanul és helytelenül próbáltad cáfolni azt

1. A kérdező az adott hsz-ben nem állította hogy az incelek a leghasznosabbak a társadalomnak, csupán annyit hogy nem jelentéktelen hasznuk van, érezhető, ami igaz is, mert az aktív férfitársadalom egy jelentős hányadát ők teszik ki

A kérdező más hsz-eiben sem állította hogy az incelek a legfontosabbak, csupán azt hogy nem elhanyagolható a részesedésük

(és degradálta a női munkát, de ez nem ide tartozik)

2. Képzeljétek hogy ez a része tény: akinek jut punci az motivált az életben és így a gazdaságban is sokkal többet képes termelni, aki pedig hoppon marad az nincs motiválva, az nem fog annyit termelni mint elvárnák tőle

Egész egyszerűen le van tojva még a pénz is, ha nem jut nő

3. Nem állította senki hogy így lenne, az incelek a társadalom egy jelentékeny részét teszik ki, de ez még csak többséget sem jelent

Ha belevesszük az összes nőknél sikertelen férfit (még azt is aki nem incel) akkor sincsenek többségben, nem állíthatnánk.

Viszont nyilvánvaló hogy jelentős kisebbségi réteget alkotnak a társadalomban, arányuk bizonyára meghaladja azt a küszöböt ami felett már érdemes lehet foglalkozni velük. De nem akarok találgatásba belemenni az arányukról.

2021. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 778/916 anonim ***** válasza:
97%

"A kérdező más hsz-eiben sem állította hogy az incelek a legfontosabbak"

Ajánlom figyelmedbe a 650. hozzászólást (a kérdező kommentje): "Ők azok, akik a leghasznosabbak [...]" Amit írtam, azt mindannak a figyelembevételével írtam, amit eddig, 78 oldal alatt olvasni lehetett a kérdezőtől, nem egyedül a 763. hozzászólása alapján.


"Képzeljétek hogy ez a része tény: akinek jut punci az motivált az életben és így a gazdaságban is sokkal többet képes termelni"

Ez vagy te, és ez rajtad kívül az incelek egy része. Ugyanígy felvázolhatnád azt a szcenáriót is, hogy egy, a nőknél sikertelen férfi a munkába öli minden energiáját, hogy legalább az életnek annak a területén bizonyítson. Mert a valóságban nem egyféle megküzdési mechanizmus létezik, nem mindenkire ugyanúgy hat a szexhiány. Azok az emberek, akikről én beszélek, még jobban is teljesítenek a munkahelyen annak köszönhetően, hogy nem volna el a figyelmüket A Zasszony meg A Tsalád.


"Egész egyszerűen le van tojva még a pénz is, ha nem jut nő"

Mégiscsak élsz valamiből, ha van hozzáférésed az internethez.


"Nem állította senki hogy így lenne, az incelek a társadalom egy jelentékeny részét teszik ki, de ez még csak többséget sem jelent"

Én sem többséget írtam, hanem jelentős(= "jelentékeny") részt.


"Viszont nyilvánvaló hogy jelentős kisebbségi réteget alkotnak a társadalomban, arányuk bizonyára meghaladja azt a küszöböt ami felett már érdemes lehet foglalkozni velük. De nem akarok találgatásba belemenni az arányukról."

Én sem, pont azért, mert valójában egyikünk sem tudja, hogy a férfiak hány %-át érinti a probléma, nyilván azokra irányul a figyelmed, akiket igen, mert velük tudsz azonosulni, velük vállalsz sorsközösséget, ezek a témán kattogsz nap mint nap. A kérdező agya is ezekre az emberekre szűr. Én egyet sem ismerek személyesen. De onnantól kezdve, hogy ti érveltek a társadalom záros határidőn belül való összeomlása mellett "egyre több a puncihoz nem jutó férfi" alapon, a ti feladatotok lenne bebizonyítani, hogy ez így is van. Ne a szubjektív benyomásaitokra építsetek már fel törvényjavaslatokat, légyszi. :D

2021. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 779/916 anonim ***** válasza:
100%
*ezeN a témán
2021. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 780/916 A kérdező kommentje:

"Ők azok, akik a leghasznosabbak": Ez egy régebbi kérdés, ahol kicsit rage -eltem és nem voltam teljesen konzisztens. Ez volt az a pont, ahol először találkoztam a blackpill ideológiával, ami az egyetlen ideológia, ami igazolja a Tinder tesztek eredményét, amiket Október és Február között csináltam.


Nem mondom, hogy ők a leghasznosabbak, mivel ahogy szerintem itt is írtam, sokan közülük nem bírják tovább és kiesnek a munkaerőpiacról.

2021. máj. 22. 00:11
❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!