Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯
 791/916 anonim ***** válasza:
37%

Az egész topic arról szólt hogy a piac durván "felborult", amit a nők persze tagadnak, hisz nekik ez a helyzet bőven jó, kényelmes.

De figyu kérdező! Az elméleteid ettől függetlenül még férfiszemmel is ijesztőek, ezért kaptál annyi durva támadást, vállalhatatlanok.

Ezt pedig összességében értem, hogyha valaki végigmegy a te konkrét elképzeléseiden, és nem képzeli teljesen viccnek, akkor azért megijesztheti. De a szándékod egy valós probléma megoldására irányul ez pozitív, szóval én nem ítéllek el.

Viszont jobban jársz ha inkább a problémák létezésére hívod fel a figyelmet, minthogy megoldási javaslatokat kreálj, úgyis felesleges. Nem vagy abban a helyzetben úgy sem. Segíteni legfeljebb önmagadon tudsz

2021. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 792/916 anonim ***** válasza:
98%

Ha "durván" fel lenne borulva, nem lenne a többségnek párja. Azt el tudom fogadni, hogy egyre magasabbak a külső terén az elvárások, de ez igaz mindkét nemre, csupán annyi a különbség hogy a nőknek ez nem újdonság, míg korábban a férfiaknak alig kellett adniuk magukra, nem ez számított, nem volt igazán érték.

Mostmár a nők is megtehetik, hogy igényeik szerint válasszanak párt, ami változást hozott a férfiak életében, új kihívások elé állítja őket, amit a többség így, vagy úgy, de meg tud ugrani.

Idővel a férfiak számára is egyre több dolog lesz alapvető, így egyre kevesebb férfinak lesz megterhelő teljesíteni az elvárásokat.

Jelenleg sokan még abba kapaszkodnak, hogy jók ők úgy, ahogy vannak, amíg nem rohad a foguk és naponta fürdenek, mindennap elmennek valamit dolgozni, amivel valamennyi pénzt haza visznek és vége a napnak. Ennél ma már mindkét nemnek többet kell tennie.

Nincs olyan mértékű eltolódás, mint amiről itt folyton szó van.

2021. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 793/916 A kérdező kommentje:

"Ha "durván" fel lenne borulva, nem lenne a többségnek párja.":


Bár 8 éve is durva volt a helyzet, még messze nem volt ennyire felborulva a nemek közti viszony a párkapcsolatok terén. Sok férfi korábban ismerte meg a párját és az megmaradt neki. Aki viszont ma ismerkedik a közvetlen baráti körén kívül, arra jelenleg egy 90 -10 -es szabály vár, ami rosszabbodik minden évben.

2021. máj. 25. 22:40
 794/916 anonim ***** válasza:
21%

792#

Persze, lehet tagadni a probléma létezését. Kb. mint letagadni a bűnözés létezését, vagy a férfi-női testi erőnél állítani hogy a nők is legalább olyan erősek mint a férfiak. Meg is értem hogy miért teszitek, de attól a probléma még létezni fog, és valójában senkinek sem jó. Még a nőknek sem túlzottan, mert gátolja a hosszútávú kapcsolatok kialakulását, és megtartását.

Ezért írta a kérdező hogy a nőknek is érdekük megoldani a problémát.

Szerintem pedig nem egészséges, mert degenerált "piaci" viszonyok degenerált társadalmat termel ki, degenerált férfiakkal és nőkkel, akik nem találják a helyüket benne. Ez a helyzet jól látható a gyakorin is: kismillió incel és női siránkozós kérdés, nőgyűlölőnek mondott incelek és incelgyűlőlő vagy férfigyűlölő nők akik egymás gyalázásában élik ki magukat. Kell ennél jobb bizonyíték a probléma létezésére?

2021. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 795/916 anonim ***** válasza:
98%

794# Másképp látom a kérdést. Szerintem a kérdezőnek, inceleknek nem az a problémája, hogy nagyok a nők elvárásai, hanem alanyi jogon szeretnének tökéletes testű, személyiségű barátnőt úgy, hogy semmit se kelljen tenni érte, max csettinteni. A kapcsolatok nem így működnek, ha évtizedekig begubózol, nincsenek barátaid, nem szocializálódsz, négy fal között töltöd a napjaid, persze hogy nehéz párt találni. Lehet haragudni a tinderre, hogy ott kevés párod van, de tinderen eleve sokkal több a férfi mint a nő, természetes, hogy nehezebb párt találni, ráadásul az egy olyan app, ahol fotó az első szűrő, ha rosszat töltesz fel, esélyed nincs.


Az élet nem csak tinderből áll, ha az utcán körbenézel észre fogod venni, hogy nálad csúnyább embereknek is van párja. Hogy miért? Mert való életben él, programokra jár, ahol új embereket ismer meg, sok ismerőse, barátai vannak, személyesen csajozik, évek alatt kialakult a jó kommunikációs készség. Duzzogás, panaszkodás, értelmetlen szabályok kialakítása amivel másokat korlátozol csak azért, mert lusta vagy tenni azért hogy neked jobb legyen, nem érzem célravezetőnek.

2021. máj. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 796/916 anonim ***** válasza:
20%

795#

Szerintem eleve nem a te jogod hogy megmondd a kérdezőről hogy ő milyen nőt is szeretne és hogyan!

Ezt a lényeges részét a mondanivalódnak a kérdezőtől kéne megkérdezni, mert ameddig csak te kinyilatkoztatod a kérdezőről vagy az incelekről azt amit gondolsz, addig annak semmi valóságalapja nem lesz

És ebben a helyzetben a te teljes véleményed komprommitálódik, hiteltelenné válik, mert személyeskedő vádaskodással nyitod azt. Hiába van benne igazság

2021. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 797/916 anonim ***** válasza:
81%
Én amúgy tökre becsüllek téged, 36/f incel, amiért van energiád ilyen kitartóan védeni ezt az embert, de szerintem felesleges köröket futsz.
2021. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 798/916 anonim ***** válasza:
18%

797#

36 f incel mindig aláírja a kommentjeit, ergo nem tudom miért hiszed hogy ő vagyok

Én imádok vitatkozni és beszélgetni, érvelni és megvédeni valakit ameddig egyetértek vele.

Ezért vagyok itt én, bár eredetileg társkeresési tanácsokat kérni jöttem ide én is. De hála a gyakorinak eszemben sincs csajozni az életben már

2021. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 799/916 A kérdező kommentje:

Egyébként mivel nem nagyon érkezett válasz a kérdésre, leírom én:


Nem, nem létezhet férfiak és nők közötti egyenlőség egyenlő párkapcsolati piaci élmények nélkül. Ha eröltetni akarjuk a munkahelyi egyenlőséget, eröltetni kell a párkapcsolati piacit is. Bocsi, de másképp nem megy, még ha az én megoldásom nem is jó(ott találtam ki helyben, amikor írtam).

2021. máj. 26. 12:50
 800/916 anonim ***** válasza:
95%
#797 Ez nem a 36/F incel, ez az önkritikás majom.🐒
2021. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!